Čest dobrušské atletiky odjela hájit osmičlenná výprava. Nejlépe si vedla Kateřina Hlávková, která získala titul krajské přebornice a zlatou medaili v běhu na 300 metrů. Ani ostatní nezůstali pozadu. Kromě běhu na 300 metrů byl jako „přeborový" vyhlášen také běh na 3000 metrů, ve kterém byli vidět chlapci z Dobrušky – Václav Hájek získal stříbrnou medaili a Jakub Krčmarik vybojoval třetí místo. Kromě individuálních disciplín se o medaile a titul přeborníka kraje běžela ještě štafeta na 4x 300 metrů. Chlapci se jí nemohli bohužel zúčastnit, protože do Trutnova odjeli pouze dva, to ale svými výkony bohatě vynahradily dívky. Štafeta ve složení Kateřina Hlávková, Tereza Horáková, Monika Mervartová a Lenka Rozínková  podala vynikající výkon. Všechny dívky s přehledem zvládly své úseky a předávky, závod jednoznačně ovládly a získaly zlaté medaile a přebornický titul.

V Trutnově se také představila mladší žákyně Pavlína Prudičová, která testovala svou formu před mezinárodními závody EKAG ve skoku dalekém a nováček dobrušského oddílu Lucie Spěváčková, která si zkusila vrh koulí, běh na 60 a 300 metrů. Deštivé a studené počasí bohužel nepřálo dobrým výkonům, takže atleti vesměs svá maxima nepřekonávali. Je škoda, že ve městě F. L. Věka není „atletiky chtivých" chlapců a dívek víc, jelikož Dobruška nemohla do soutěže přihlásit družstva chlapců i dívek. Pro děvčata se však podařilo vyjednat hostování za oddíl z Hradce Králové, kterému svými výkony pomohly k vítězství v soutěži družstev. (jh, dr)