VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kostelečtí bez ztráty v čele divize

Výsledky soutěží ve stolním tenise.

14.11.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Černý Vít

Divize mužů
6. kolo: TTC Kostelec nad Orlicí – TTC KB Vrchlabí 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Robert 1:1, Malík Karel 2:0, Malík Lukáš 3:0, Kubrt Martin 3:0). Další výsledky: TJ Jičín – DTJ-Slavia Hradec Králové D 4:10, Sokol Stará Paka – Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:4, Sokol Stěžery – TJ Nová Paka 10:8, Slovan Broumov – Baník Rtyně v Podkrkonoší A 2:10, TTC Nové Město n. M. – Baník Rtyně v Podkrkonoší B 3:10.
7. kolo: TTC Kostelec nad Orlicí – TJ Nová Paka 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 2:0, Malík Karel 2:0, Kubrt Martin 2:0, Ježek Robert 2:0). Další výsledky: TJ Jičín – Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:8, Sokol Stará Paka – DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:4, Sokol Stěžery – TTC KB Vrchlabí 6:10, Slovan Broumov – Baník Rtyně v Podkrkonoší B 7:10, TTC Nové Město n. M. – Baník Rtyně v Podkrkonoší A 6:10.
1. Kostelec n. O. ⋌7  7  0  0  0  70:17  21
2. Stará Paka⋌ 7  6  0  1  0  68:34  19
3. DTJ-Slavia HK D ⋌7  6  0  1  0  64:29  19
4. Rtyně A ⋌7  4  1  2  0  56:49  16
5. Rtyně B⋌ 7  4  0  3  0  62:45  15
6. Vrchlabí⋌ 7  4  0  3  0  46:47  15
7. Jičín⋌ 7  3  1  3  0  51:63  14
8. Sokol PP HK 2 D ⋌7  2  1  4  0  46:58  12
9. Broumov⋌ 7  2  0  5  0  44:57  11
10. Stěžery ⋌7  2  0  5  0  40:66  11
11. Nová Paka⋌ 7  0  1  6  0  34:69   8
12. Nové Město n. M. ⋌ 7  0  0  7  0  23:70   7

Divize žen
3. kolo: Tatran Hostinné – Sokol České Meziříčí 5:5 (čtyřhry 0:1, body hostů: Mrštinová Klára 2:1, Vaněčková Jana 2:1, Borecká Kateřina 0:3), Sokol České Meziříčí – Sokol Chlumec n. C. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 1:2, Borecká Kateřina 0:3, Mrštinová Klára 1:2), Montas Hradec Králové – Sokol Česká Skalice 6:4, Sokol Česká Skalice – Lokomotiva Trutnov 5:5, Lokomotiva Trutnov – Montas Hradec Králové 6:4, Sokol Chrudim B – Tesla Pardubice 1:9, Sokol Chlumec n. C. – Tatran Hostinné 8:2.
1. Trutnov ⋌6  4  2  0  0  38:22  16
2. Montas HK ⋌6  5  0  1  0  48:12  16
3. Česká Skalice ⋌6  3  2  1  0  43:17  14
4. Chlumec n. C. ⋌6  2  2  2  0  31:29  12
5. Tesla Pardubice ⋌5  2  2  1  0  33:17  11
6. Chrudim B ⋌5  1  1  3  0  12:38   8
7. Hostinné ⋌6  0  2  4  0  14:46   8
8. České Meziříčí ⋌6  0  2  4  0  13:47   8
9. Stěžery ⋌4  1  1  2  0  18:22   7

Krajská soutěž 1. třídy
6. kolo: Sokol Železnice – Baník Vamberk 10:5 (čtyřhry 1:1, body hostů: Jakubec Jan 2:2, Vrkoslav Martin 2:1, Valášek Milan 0:3, Macháček Michal 0:3), Sokol Nemyčeves – Sokol Libchyně 10:0, DTJ -Slavia Hradec Králové E – Sparta Úpice 10:7, Sokol PP Hradec Králové 2 E – TJ Trutnov – Poříčí A 9:9, TTC KB Vrchlabí B – TJ Dvůr Králové n.L. B 1:10, Sokol Valdice – SK Janské Lázně 9:9.
7. kolo: Sokol Nemyčeves – Baník Vamberk 10:4 (čtyřhry 2:0, body hostů: Jakubec Jan 3:0, Vrkoslav Martin 0:3, Valášek Milan 1:2, Macháček Michal 0:3), Sokol Železnice – Sokol Libchyně 10:3, DTJ -Slavia Hradec Králové E – TJ Trutnov – Poříčí A 9:9, Sokol PP Hradec Králové 2 E – Sparta Úpice 10:5, TTC KB Vrchlabí B – SK Janské Lázně 1:10, Sokol Valdice – TJ Dvůr Králové n.L. B 10:4.
1. Nemyčeves ⋌7  7  0  0  0  70:34  21
2. Dvůr Králové B ⋌7  5  0  2  0  60:41  17
3. DTJ-Slavia HK E ⋌7  4  1  2  0  56:48  16
4. Sokol PP HK 2 E⋌ 7  4  1  2  0  61:53  16
5. Železnice ⋌7  4  0  3  0  58:47  15
6. Vamberk ⋌7  3  2  2  0  57:52  15
7. Trutnov-Poříčí A ⋌7  2  3  2  0  58:57  14
8. Libchyně ⋌7  2  2  3  0  43:58  13
9. Valdice ⋌7  2  2  3  0  53:55  13
10. Janské Lázně⋌ 7  2  1  4  0  54:55  12
11. Úpice ⋌7  1  0  6  0  42:62   9
12. Vrchlabí B ⋌7  0  0  7  0  20:70   7

Krajská soutěž 2. třídy – sk. B
6. kolo: Jiskra Bernartice – TTC Kostelec n. O. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body hostů: Balous Milan 4:0, Malínský Milan 2:2, Divíšek Dušan 1:3, Dušek Josef 1:3), Lokomotiva Meziměstí – TTC Lhoty u Potštejna 8:10 (čtyřhry 0:2, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Vavruška Jiří 1:1, Sedláček Petr ml. 2:2, Bečička Milan 2:2, Trnka Jan 0:2), Sokol České Meziříčí – TTC Kostelec n. O. C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Josef 0:4, Polívka Marian 4:0, Roleček Patrik 1:2, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Jakubec Martin 2:2, Jenčík Ladislav 1:3, Malík Tomáš 2:2, Myšák Luděk 1:2), Sokol Česká Skalice – SK Dobré 10:1 (čtyřhry 2:0, body hostů: Viesner Vojtěch 0:3, Michl Jakub 0:2, Málek Jiří nejml. 0:2, Sedloňová Aneta 1:1), TJ Náchod – Jiskra Jaroměř 10:3, Sokol Častolovice – Sokol Jaroměř-Josefov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jíra Milan 0:2, Beneš Martin 0:2, Šichan Radek 1:2, Schmied Zbyněk 1:2).
7. kolo: Jiskra Bernartice – TTC Lhoty u Potštejna 5:10 (čtyřhry 1:1, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Sedláček Petr ml. 3:0, Bečička Milan 1:2, Trnka Jan 0:2, Vavruška Jiří 1:0), Lokomotiva Meziměstí – TTC Kostelec n. O. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body hostů: Balous Milan 4:0, Malínský Milan 1:3, Divíšek Dušan 3:1, Dušek Josef 1:2), Sokol Česká Skalice – TTC Kostelec n. O. C 10:7 (čtyřhry 2:0, body hostů: Jakubec Martin 2:2, Malík Tomáš 4:0, Myšák Luděk 1:3, Jenčík Ladislav 0:3), Sokol České Meziříčí – SK Dobré 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Marian 1:1, Roleček Patrik 2:0, Kozák Ladislav 3:0, Mokrejš Zbyněk 2:1, body hostů: Viesner Vojtěch 0:3, Michl Jakub 0:3, Málek Jiří nejml. 0:2, Sedloňová Aneta 2:0), TJ Náchod – Sokol Jaroměř-Josefov B 8:10, Sokol Častolovice – Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 2:2, Šichan Radek 2:2, Beneš Martin 1:3, Schmied Zbyněk 3:1). ⋌(dr)
1. Jaroměř-Josefov B ⋌7  7  0  0  0  70:31  21
2. České Meziříčí ⋌7  6  0  1  0  66:41  19
3. Lhoty u Potštejna ⋌7  6  0  1  0  64:43  19
4. Česká Skalice ⋌7  6  0  1  0  64:43  19
5. Náchod ⋌7  5  0  2  0  59:42  17
6. Jaroměř ⋌7  3  1  3  0  53:46  14
7. Častolovice ⋌7  2  2  3  0  52:61  13
8. Meziměstí ⋌7  2  0  5  0  56:56  11
9. Kostelec n. O. B ⋌7  1  1  5  0  55:66  10
10. Dobré ⋌7  0  2  5  0  28:68   9
11. Kostelec n. O. C ⋌7  0  1  6  0  39:69   8
12. Bernartice ⋌7  0  1  6  0  29:69   8

Autor: Leoš Dragúň

14.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pěstujeme olivy

TRIUMF. Dominik Chlupáč si nejlépe poradil s nástrahami horské časovky a radoval se z nového rekordu.

Dominik Chlupáč vylepšil o tři vteřiny traťový rekord „Luisy“

Do říjnových sněmovních voleb půjde 22 stran a hnutí

Královéhradecko - V říjnových volbách do Poslanecké sněmovny PČR budou voliči v hradeckém kraji vybírat z 22 politických stran a hnutí. Oproti volbám v roce 2013 je to o čtyři subjekty více.

„Ahoj, jsem Svatava a jsem blázen... blázen do jídla...“

Královéhradecko - Svatava Vašková patří mezi nejznámější a nejúspěšnější současné české foodblogerky. Sama o sobě říká: „Nemám ambici ohromovat vysokou kulinařinou či cukrařinou, na to nemám schopnosti, čas ani prostředky. Ráda bych, aby můj blog především inspiroval…“ Dlužno říct, že se jí to daří. Přesvědčit se můžete sami nejen v našem rozhovoru, ale i na webu Coolinarka.cz.

Rychnov přivezl z trávníku favorita bonusový bod

Rychnovsko - Úvodním kolem byl o víkendu rozehrán fotbalový Krajský přebor mužů. Zástupci našeho okresu mezi krajskou elitou cestovali za svými soupeři na Náchodsko.

Za útok na strážníka mu hrozí čtyři roky

Rychnov nad Kněžnou - Až čtyři roky vězení hrozí 34letému muži za napadení městského strážníka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení