VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kostelec na postup z divize nedosáhl

Rychnovsko - Soutěže stolních tenistů.

2.4.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Miroslav Sixta

Divize mužů
21. kolo: Sokol PP Hradec Králové 2 D – TTC Kostelec nad Orlicí 4:10 (čtyřhry 1:1, body hostů: Ježek Robert 2:1, Brůna Petr 3:0, Malík Karel 1:2, Kubrt Martin 3:0), DTJ-Slavia Hradec Králové D – Sokol Stěžery 10:3, TJ Jičín – Slovan Broumov 9:9, Sokol Stará Paka – TTC Nové Město n. M. 10:0, TJ Nová Paka – Baník Rtyně v Podkrkonoší A 0:10, TTC KB Vrchlabí – Baník Rtyně v Podkrkonoší B 4:10.
22. kolo: DTJ-Slavia Hradec Králové D – TTC Kostelec nad Orlicí 4:10 (čtyřhry 0:2, body hostů: Kubrt Martin 3:0, Malík Lukáš 2:1, Ježek Robert 1:2, Malík Karel 2:1), Sokol PP Hradec Králové 2 D – Sokol Stěžery 9:9, Sokol Stará Paka – Slovan Broumov 10:0, TJ Jičín – TTC Nové Město n. M. 10:4, TTC KB Vrchlabí – Baník Rtyně v Podkrkonoší A 10:8, TJ Nová Paka – Baník Rtyně v Podkrkonoší B 3:10.
1. Stará Paka ⋌22  21  0   1  0  218:62   64
2. Kostelec n. O.⋌ 22  19  0   3  0  205:85   60
3. DTJ-Slavia HK D ⋌22  18  0   4  0  195:121  58
4. Rtyně B ⋌22  13  0   9  0  190:140  48
5. Rtyně A ⋌22   9  3  10  0  163:167  43
6. Jičín ⋌22   8  4  10  0  161:188  42
7. Sokol PP HK 2 D ⋌22   7  6   9  0  157:176  42
8. Vrchlabí ⋌22   8  1  13  0  140:180  39
9. Broumov ⋌22   7  2  13  0  142:187  38
10. Stěžery ⋌22   6  2  14  0  138:197  36
11. Nová Paka⋌ 22   4  2  16  0  121:198  32
12. Nové Město ⋌ 22   2  0  20  0   86:215  26

Divize žen
7. kolo: Lokomotiva Trutnov – Sokol Česká Skalice 7:3, Sokol Česká Skalice – Montas Hradec Králové 5:5, Montas Hradec Králové – Lokomotiva Trutnov 0:10, Sokol Chrudim B – Sokol Stěžery 7:3, Sokol Stěžery – Tesla Pardubice 0:10, Tesla Pardubice – Sokol Chrudim B 9:1, Sokol České Meziříčí – Tatran Hostinné 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrštinová Klára 1:2, Vaněčková Jana 3:0, WO 0:3), Tatran Hostinné – Sokol Chlumec n. C. 5:5, Sokol Chlumec n. C. – Sokol České Meziříčí 8:2 (čtyřhry 1:0, body hostů: Vaněčková Jana 2:1, Mrštinová Klára 0:3, WO 0:3).
8. kolo: Lokomotiva Trutnov – Sokol České Meziříčí 10:0 (čtyřhry 1:0, body hostů: Mrštinová Klára 0:3, Vaněčková Jana 0:3, Borecká Kateřina 0:3), Sokol České Meziříčí – Sokol Chrudim B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněčková Jana 3:0, Borecká Kateřina 0:3, Mrštinová Klára 0:3), Sokol Chrudim B – Lokomotiva Trutnov 4:6, Tesla Pardubice – Tatran Hostinné 8:2, Tatran Hostinné – Montas Hradec Králové 0:10, Montas Hradec Králové – Tesla Pardubice 6:4, Sokol Stěžery – Sokol Chlumec n. C. 3:7, Sokol Chlumec n. C. – Sokol Česká Skalice 3:7, Sokol Česká Skalice – Sokol Stěžery 7:3.
1. Trutnov ⋌16  14  2   0  0  124:36  46
2. Montas HK ⋌16  13  1   2  0  123:37  43
3. Č. Skalice ⋌16  11  3   2  0  114:45  41
4. Pardubice ⋌16   8  2   6  0  100:60  34
5. Chlumec n.C. ⋌16   7  3   6  0   89:71  33
6. Chrudim B ⋌16   4  2  10  0  43:117  26
7. Stěžery ⋌16   2  2  12  0  46:114  22
8. Hostinné ⋌16   1  4  11  0  43:117  22
9. České Meziříčí⋌ 16   0  5  11  0  37:122  21

Krajská soutěž 1. třídy
21. kolo: Baník Vamberk – DTJ-Slavia Hradec Králové E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Jan 3:1, Valášek Milan 2:1, Macháček Michal 1:2, Vrkoslav Martin 4:0), Sokol Libchyně – Sokol PP Hradec Králové 2 E 9:9, Sokol Železnice – TTC KB Vrchlabí B 10:4, Sokol Nemyčeves – Sokol Valdice 9:9, Sparta Úpice – TJ Dvůr Králové n. L. B 9:9, TJ Trutnov-Poříčí A – SK Janské Lázně 10:5.
22. kolo: Baník Vamberk – Sokol PP Hradec Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 2:2, Valášek Milan 4:0, Macháček Michal 1:3, Vrkoslav Martin 1:0, WO 0:3), Sokol Libchyně – DTJ-Slavia Hradec Králové E 9:9, Sokol Nemyčeves – TTC KB Vrchlabí B 7:10, Sokol Železnice – Sokol Valdice 10:8, TJ Trutnov-Poříčí A – TJ Dvůr Králové n. L. B 9:9, Sparta Úpice – SK Janské Lázně 7:10.
1. Nemyčeves ⋌22  17  2   3  0  203:118  58
2. Dvůr Králové B ⋌22  11  6   5  0  198:158  50
3. Vamberk ⋌22   9  6   7  0  183:165  46
4. Valdice ⋌22   9  6   7  0  183:173  46
5. DTJ -Slavia HK E ⋌22  10  3   9  0  178:160  45
6. Janské Lázně ⋌22  10  2  10  0  171:172  44
7. Trutnov-Poříčí A⋌ 22   7  6   9  0  164:182  42
8. Libchyně ⋌22   5  9   8  0  162:184  41
9. Sokol PP HK 2 E⋌ 22   7  5  10  0  164:184  41
10. Železnice⋌ 22   8  4   8  2  161:168  40
11. Úpice ⋌22   6  3  13  0  158:185  37
12. Vrchlabí B⋌ 22   6  2  14  0  122:198  36

Krajská soutěž 2. třídy – sk. B
21. kolo: TTC Kostelec n. O. B – TTC Kostelec n. O. C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malínský Milan 2:0, Dušek Josef 1:1, Šilar Petr 1:2, Balous Milan 1:1, WO 4:0, body hostů: Jakubec Martin 2:1, Bartoš Petr 1:2, Myšák Luděk 1:2, WO 0:4), TTC Lhoty u Potštejna – SK Dobré 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 1:3, Dostál Jan 1:2, Sedláček Petr ml. 1:2, Vavruška Jiří 2:1, Bečička Milan 0:1, body hostů: Šplíchal Jan 4:0, Dymák Lukáš 4:0, Viesner Vojtěch 1:2, Hejzlarová Lucie 0:3), Jiskra Bernartice – TJ Náchod 6:10, Lokomotiva Meziměstí – Sokol Častolovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body hostů: Schmied Zbyněk 2:2, Šichan Radek 1:3, Beneš Martin 3:1, Jíra Milan 1:3), Sokol České Meziříčí – Jiskra Jaroměř 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Ladislav 1:2, Roleček Patrik 1:2, Fiala Josef 2:2, WO 0:4), Sokol Česká Skalice – Sokol Jaroměř-Josefov B 6:10.
22. kolo: TTC Lhoty u Potštejna – TTC Kostelec n. O. C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr ml. 2:0, Trnka Jan 2:0, Bečička Milan 3:0, Marek Jiří 0:1, Vavruška Jiří 2:0, body hostů: Malík Jakub 0:3, Jakubec Martin 0:3, Myšák Luděk 0:2, Malík Tomáš 1:1), TTC Kostelec n. O. B – SK Dobré 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sláma Vladimír 1:1, Divíšek Dušan 0:2, Dušek Josef 1:2, Balous Milan 3:0, WO 4:0, body hostů: Dymák Lukáš 3:1, Viesner Vojtěch 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3, WO 0:4), Lokomotiva Meziměstí – TJ Náchod 10:5, Jiskra Bernartice – Sokol Častolovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body hostů: Schmied Zbyněk 2:1, Šichan Radek 3:0, Beneš Martin 1:2, Jíra Milan 2:1), Sokol Česká Skalice – Jiskra Jaroměř 10:8, Sokol České Meziříčí – Sokol Jaroměř-Josefov B 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roleček Patrik 0:3, Kozák Ladislav 0:3, Fiala Josef 2:1, WO 0:3). ⋌(dr)
1. Jaroměř-Jos. B ⋌22  21  1   0  0  219:102  65
2. Jaroměř ⋌22  14  3   5  0  194:142  53
3. Česká Skalice ⋌22  13  4   5  0  186:166  52
4. Náchod ⋌22  12  4   6  0  189:147  50
5. České Meziříčí ⋌22  12  3   7  0  177:151  49
6. Lhoty u Potštejna ⋌22  10  5   7  0  183:168  47
7. Častolovice⋌ 22  10  3   9  0  171:169  45
8. Dobré ⋌22   7  3  12  0  131:181  39
9. Kostelec n. O. B ⋌22   5  4  13  0  169:195  36
10. Meziměstí ⋌22   5  2  15  0  171:195  34
11. Kostelec n. O. C ⋌22   3  5  14  0  141:200  33
12. Bernartice ⋌22   1  1  20  0  100:215  25

Autor: Leoš Dragúň

2.4.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Jičín - Opočno
14

Opočenští Baroni v Jičíně osmkrát inkasovali

Daniela Lusková, lídryně královéhradecké kandidátky Realistů.

„Rodina má obrovskou hodnotu,“ říká lídryně Realistů

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Kostelec ztratil body u nováčka

Rychnovsko - Krajský přebor ve fotbale: Rychnov se vrátil z Jičína s prázdnou.

Začínají kurzy pletení z pedigu

Týniště nad Orlicí - V Domě dětí a mládeže v Týništi nad Orlicí zahajují v úterý od 17.30 hodin pravidelné workshopy pletení z pedigu - večery s přírodními proutky, se kterými se naučí čarovat všichni, kteří mají chuť.

Nevídané. Hokejisté Moravské Třebové nasázeli do ledečské branky 23 gólů!

Východní Čechy - Krajské hokejové ligy na Pardubicku a Královéhradecku pokračovaly dalším kolem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení