I. LIGA:
Marta Dobruška A – Závorovy ovečky 8:2 (1041:967), V. Svoboda 267 – Hájek 260. Střechy Vaňous – Hic parta 8:2 (1038:971), Kopecký 281 – Falta 261. Škoda A – Šípek 8:2 (1029:978), Hartman 272 – L. Šípek 283.
1. Škoda A 3 0 0 22:8 1035,67 6
2. Střechy Vaňous 2 0 1 20:10 1031,00 4
3. Marta Dobruška A 2 0 1 18:12 1008,00 4
4. Závorovy ovečky 1 0 2 14:16 987,67 2
5. Šípek 1 0 2 10:20 974,33 2
6. Hic parta 0 0 3 6:24 988,00 0
II. LIGA:
Eltax Olešnice v Orlických horách – ČS, a.s. 6:4 (978:956), Moláček 271 – Kubíček 266. ČS, a.s. – Devítka Dobruška 6:4 (983:969), Štícha 253 – Pohl 249.
1. Real Dobruška
3 0 0 20:10 978,33 6 2. ČS, a.s.
2 0 1 16:14 984,00 4
3. Eltax Olešnice 2 0 1 16:14 966,67 4
4. SKP A 1 0 2 14:16 998,67 2
5. Teplárna 1 0 2 14:16 996,33 2
6. Devítka Dobruška 0 0 3 10:20 972,00 0
III. LIGA:
SKP C – Eivida 6:4 (956:922), M. Filip 285 – Maryška 241. Hasiči Roveň – Antik Doudleby nad Orlicí 8:2 (962:917), Šimerda ml. 275 – Ruprich 254.
1. Antik Doudleby 2 0 1 18:12 944,33 4
2. Norci 2 0 0 16:4 976,50 4
3. Eivida 1 0 2 14:16 946,00 2
4. Nováci 1 0 1 12:8 966,50 2
5. Hasiči Roveň 1 0 2 12:18 931,67 2
6. SKP C 1 0 2 8:22 932,00 2
IV. LIGA:
Lipiny – Škoda G 5:5 (973:975), Jirsa 255 – Koblása 252. Japan – Výpary 5:5 (958:967), Kubíček 254 – Fajgl 282. Fab D – Kredo 6:4 (897:882), Hostinský 244 – Špringr 238. Škoda G – Výpary 8:2 (992:880), Špringr 297 – Dohnal 242. Fab D – Lipiny 6:4 (931:920), Dvořák 265 – Jirsa 262. Kredo – Japan 8:2 (930:889), Dušánek 273 – Šípková 257.
1. Kredo 3 0 1 30:10 942,00 6
2. Škoda G 2 1 1 23:17 959,75 5
3. Výpary 2 1 1 20:20 946,25 5
4. Fab D 2 0 2 20:20 922,25 4
5. Japan 1 1 2 15:25 921,25 3
6. Lipiny 0 1 3 12:28 951,50 1
V. LIGA:
Panas – Fab CH 6:4 (940:907), Koráb 244 – Krejčík 252. Šmudlíci – Křídla sovětů 8:2 (991:916), Novotný 274 – Zimmer 255. Start – Prauzáci 7:3 (938:863), Abel 249 – M. Hrudík 258. Start – Šmudlíci 9:1 (988:861), Abel 262 – Novotný 262. Fab CH – Prauzáci 6:4 (917:860), Krejčík 251 – Petr 226. Panas – Křídla sovětů 5:5 (928:931), Jaroš st. 247 – Bárta 247.
1. Start 3 0 1 26:14 714,50 6
2. Křídla sovětů 2 1 1 25:15 921,75 5
3. Fab CH 2 0 2 20:20 906,00 4
4. Šmudlíci 2 0 2 19:21 905,00 4
5. Panas 1 1 2 13:27 926,75 3
6. Prauzáci 1 0 3 17:23 878,25 2
VI. LIGA:
Šedivky Dobruška – Škoda F 6:4 (856:455), Jemelík 242 – Mihulka 247. Voltíci – Orebáci 8:2 (933:815), Rolc 266 – Jaroměřská 218. Leo Team Dobruška – Šedivky Dobruška 8:2 (899:849), Mervart 245 – Jemelík 236.
1. Pro-Working
⋌3 0 0 24:6
950,33 6
2. Leo Team
2 0 2 22:18 899,00 4
3. Voltíci
2 0 1 16:14 913,67 4
4. Škoda F 1 0 2 16:14 754,33 2
5. Šedivky 1 0 3 12:28 850,50 2
6. Orebáci 1 0 2 10:20 846,00 2
VII. LIGA:
Jedlová – Ideal team 8:2 (937:821), Zachariáš st. 258 – Frydrychová 235. Marta Dobruška B – Reki Vamberk 6:4 (894:863), Jandová 237 – Martínek 240. Baroni – KNS Hroška 8:2 (859:834), Peffek 235 – Novotný 226.
1. Marta Dobruška B
⋌4 0 0 30:10 915,00 8
2. Baroni
⋌3 0 1 24:16 876,75 6
3. Jedlová 2 0 2 24:16 907,00 4
4. Reki Vamberk 2 0 2 22:18 848,75 4
5. Ideal team 1 0 3 12:28 798,50 2
6. KNS Hroška 0 0 4
8:32 820,25 0
VIII. LIGA:
Draci – Kostičky 5:5 (883:881), Kalous 244 – Kopecký 242. VOŠ a SPŠ RK – Vaspo Vamberk 6:4 (827:793), Kučera 236 – Richter 228. Draci – Vaspo Vamberk 7:3 (836:836), Netuková 231 – Bolehovský 225. Fab H – Kostičky 8:2 (816:755), Jirčík 231 – Kopecký 210. Žízeň Lukavice B – VOŠ a SPŠ RK 10:0 (997:880), Šabata 278 – Krunčík 247.
1. Žízeň Lukavice B 4 0 0 32:8
929,50 8
2. VOŠ a SPŠ RK
3 0 1 22:18 849,25 6
3. Fab H 2 0 2 22:18 847,00 4
4. Kostičky 1 1 2 19:21 831,75 3
5. Draci 1 1 2 16:24 862,25 3
6. Vaspo Vamberk 0 0 4
9:31 793,00 0
IX. LIGA:
Míza Deštné v O. h. – Matějáci 10:0 (795:652), Hájek 258 – Matějů 183. Žízeň Lukavice C – Matějáci 8:2 (816:809), Voltr 242 – Matějů 220. Míza Deštné v O. h. – Žízeň Lukavice C 8:2 (867:800), Hájek 243 – Hartman st. 211. ⋌(dr, lš)
1. Míza Deštné 4 0 0 32:8
819,50 8
2. Havileda 2 0 2 21:19 748,75 4
3. Žízeň Lukavice C 1 0 2 14:16 782,67 2
4. Matějáci 1 0 3 12:28 733,50 2
5. Kuželky 1 0 2 11:19 670,00 2
Nepřehlédněte:
Bytová družstva se ocitla v pasti. Neplatiče již nemohou vyhoditHráči Škody udělali další krok k obhajobě prvenství
Rychnov n. K. – Dalšími zápasy pokračovala jarní část Rychnovské ligy neregistrovaných v kuželkách. V první lize hráči Škody A potřetí vyhráli a udělali tak další krok k obhajobě celkového prvenství.
Ilustrační foto.
|
Foto: DENÍK/Archiv