VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Horalé z Olešnice mají formu, vyhráli již pošesté za sebou

Rychnovsko - Stolní tenis

14.11.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační snímek.Foto: Deník

Regionální přebor 1. třídy
5. KOLO: TJ Sokol Častolovice B – TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podolský Tomáš 2:0, Ešpandr Pavel 2:0, Kunčar Michal 3:0, Šmejkal Jiří ml. 1:1, body hostů: Sekyra Pavel 0:3, Matějů Jan 0:2, Krystlík Michal 1:1, Dufek Jiří 0:2), Sportovní klub Dobré – TJ Baník Vamberk B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Adam 2:1, Rašek Patrik 1:1, Doucková Aneta 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, body hostů: Melkes Vítězslav st. 1:2, Novák Radovan 0:3, Melkes Vítězslav ml. 0:3, Jedlinský Jiří 1:1), TTC Lhoty u Potštejna B – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Jan 2:2, Jakubec František 1:3, Drahoš Zdeněk 4:0, Vevjora Rostislav 3:1, body hostů: Bolehovský Karel 1:3, Müller Pavel 2:2, Petřík Michal 1:3, Bartoš Jindřich 2:2), Sportovní klub Vršovan Voděrady B – Sportovní klub Týniště nad Orlicí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovaříček Jiří 3:0, Jarkovský Petr 2:0, Bílý Tomáš 1:2, Kovaříček Josef 2:1, body hostů: Strnad Otto 0:3, Bříza Jaroslav 1:2, Sedláček Petr ml. 2:1, Duzbaba Jaroslav 0:2), Sportovní klub Vršovan Voděrady A – TJ Peklo nad Zdobnicí 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burket Josef 1:2, Vojtíšek Radek 1:2, Sadloň Michal 3:0, Sadloň Jozef st. 0:4, body hostů: Kotyza Ondřej 3:1, Frejvald Josef 2:1, Krsek Oldřich 2:1, Zeman Petr 1:2), Sportovní klub Solnice A – TTC Kostelec nad Orlicí D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holoubek Václav 1:3, Novák Milan 0:4, Zářecký Vladimír 1:2, Kubec Martin 3:1, body hostů: Malík Tomáš 4:0, Dušek Josef 3:1, Kubrt Josef 2:2, Sláma Vladimír 1:2),
6. KOLO: TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou – TTC Kostelec nad Orlicí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějů Jan 3:1, Sekyra Pavel 2:2, Čermák Oldřich 3:1, Krystlík Michal 1:3, body hostů: Malík Tomáš 4:0, Dušek Josef 2:2, Kubrt Josef 1:3, Sláma Vladimír 0:4), TJ Peklo nad Zdobnicí – Sportovní klub Solnice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Petr 1:3, Frejvald Josef 2:1, Krsek Oldřich 0:3, Kotyza Ondřej 2:2, body hostů: Rybka Ivan 4:0, Kubec Martin 2:2, Zářecký Vladimír 1:2, Holoubek Václav 2:1), Sportovní klub Týniště nad Orlicí – Sportovní klub Vršovan Voděrady A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza Jaroslav 2:2, Jenčík Ladislav 2:2, Sedláček Petr ml. 3:0, Duzbaba Jaroslav 2:2, body hostů: Sadloň Jozef st. 1:3, Sadloň Michal 2:2, Vojtíšek Radek 2:2, Burket Josef 1:2), TJ Velešov Doudleby nad Orlicí – Sportovní klub Vršovan Voděrady „B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Pavel 2:2, Bartoš Jindřich 2:2, Novák Jaroslav 2:2, Bolehovský Karel 2:2, body hostů: Kovaříček Josef 2:2, Kovaříček Jiří 3:1, Jarkovský Petr 3:1, Žabokrcký Petr 0:4), TJ Baník Vamberk B – TTC Lhoty u Potštejna B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Radovan 2:2, Melkes Vítězslav st. 2:1, Melkes Vítězslav ml. 2:1, Jedlinský Jiří 3:1, body hostů: Trnka Jan 1:3, Vevjora Rostislav 0:4, Drahoš Zdeněk 2:1, Jakubec František 2:1), TJ Sokol Častolovice B – Sportovní klub Dobré 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 3:1, Kunčar Michal 2:1, Ešpandr Pavel 2:1, Zemánek Petr 2:2, body hostů: Rozínková Kateřina 4:0, Hušek Adam 1:3, Rašek Patrik 0:3, Zeman Michal 0:3).

1. Kostelec n. O. D ⋌6  5  0  1  0  58:32  16
2. Častolovice B ⋌5  4  1  0  0  49:25  14
3. Solnice ⋌6  4  0  2  0  51:43  14
4. Lhoty u Potš. B ⋌6  4  0  2  0  50:43  14
5. Dobré ⋌6  3  1  2  0  47:43  13
6. Voděrady B ⋌6  2  2  2  0  53:44  12
7. Vamberk B ⋌6  3  0  3  0  42:43  12
8. Rychnov n. K. ⋌6  3  0  3  0  43:47  12
9. Peklo n.Z. ⋌5  1  2  2  0  42:43  9
10. Týniště n. O. ⋌6  1  1  3  1  30:56  8
11. Voděrady A ⋌6  1  0  5  0  31:57  8
12. Doudleby n. O.⋌ 6  0  1  5  0  39:59  7
Regionální přebor 2. třídy
5. KOLO: TJ Sokol Hroška – TJ Start Olešnice v Orlických horách 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Kamil 0:4, Petr Jan 2:2, Hlaváček Rudolf 2:2, Novotný Jiří 0:4, body hostů: Ksandr Jan ml. 4:0, Kárník Milan 2:2, Mencl Jan 3:1, Ksandr Jan st. 3:1), TJ Peklo nad Zdobnicí B – TJ Baník Vamberk C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Miroslav 2:1, Krsek Václav 1:0, Seibert Josef 1:2, Kalců Jiří 1:1, Pavlišta Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Riesner Karel 2:2, Novotný Ladislav 2:2, Pavel Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí – Sportovní klub Záměl 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebruška Michal 3:1, Hrabák Jiří 2:2, Griščenko Jan 4:0, Křen Vladimír 2:2, body hostů: Nuc Karel 1:3, Slavík František 2:2, Hájek Karel 1:3, Krupička Tomáš 1:3), TJ Prorubky – TTC Lhoty u Potštejna C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Jaroslav 4:0, Plašil Miroslav 2:2, Černý Pavel 0:4, Krejčí Jiří 3:1, body hostů: Hájek Libor 1:3, Junek Dušan 1:3, Marek Jiří 2:2, Dostál Jan 3:1), Sportovní klub Týniště nad Orlicí B – TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Otto 0:4, Houštěk Petr 0:4, Provazník Pavel 4:0, Duzbaba Jaroslav 3:1, body hostů: Matějů Jan 2:2, Štefanides Petr 2:2, Dufek Jiří 2:2, Berger Jiří 3:1), TJ Sokol Tutleky – TJ Sokol Lupenice – TJ Sokol Častolovice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Josef 0:2, Petelík Pavel st. 1:3, Martinec Pavel 4:0, Sarwa Mieczyslaw 2:2, Tauer Jan 0:2, body hostů: Čižinský Pavel 2:2, Šmejkal Jiří st. 3:1, Podolský Tomáš 3:1, Hlásek Jan 1:3),
6. KOLO: TJ Start Olešnice v Orlických horách – TJ Sokol Častolovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ksandr Jan ml. 3:1, Kárník Milan 2:2, Mencl Jan 2:2, Ksandr Jan st. 3:1, body hostů: Čižinský Pavel 4:0, Šmejkal Jiří st. 0:4, Podolský Tomáš 2:2, Hlásek Jan 0:4), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B – TJ Sokol Tutleky – TJ Sokol Lupenice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jiří 1:1, Berger Jiří 3:1, Matějů Jan 3:1, Krystlík Aleš 3:1, WO 0:2, body hostů: Provazník Josef 0:4, Tauer Jan 1:2, Sarwa Mieczyslaw 1:2, Martinec Pavel 2:2, WO 2:0), TTC Lhoty u Potštejna C – Sportovní klub Týniště nad Orlicí B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Miroslav 2:2, Junek Dušan 0:4, Marek Jiří 2:2, Hájek Libor 1:3, body hostů: Strnad Otto 3:1, Houštěk Petr 1:3, Duzbaba Jaroslav 3:1, Provazník Pavel 4:0), Sportovní klub Záměl – TJ Prorubky 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemaník Zdeněk 0:4, Martinec Václav 0:4, Vecko Michal 0:4, Krupička Tomáš 2:2, body hostů: Krejčí Jaroslav 4:0, Plašil Miroslav 3:1, Černý Pavel 3:1, Krejčí Jiří 4:0), TJ Baník Vamberk C – TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Riesner Karel 1:3, Novotný Ladislav 1:3, Pavel Petr 2:2, Kosek Jan 4:0, body hostů: Griščenko Jan 3:1, Hubek Petr 2:2, Lebruška Michal 1:3, Křen Vladimír 2:2), TJ Sokol Hroška – TJ Peklo nad Zdobnicí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka Roman 1:3, Petr Jan 4:0, Hlaváček Rudolf 4:0, Petr Kamil 0:4, body hostů: Pavlišta Milan 2:2, Harbich František 2:2, Seibert Josef 2:2, Krsek Václav 1:3). ⋌(dr)

1. Olešnice v O. h. ⋌6  6  0  0  0  80:28  18
2. Hroška ⋌6  4  1  1  0  58:50  15
3. Rychnov n. K. B⋌ 6  4  1  1  0  60:48  15
4. Častolovice C ⋌6  3  2  1  0  65:43  14
5. Týniště n. O. B ⋌6  3  1  2  0  58:50  13
6. Peklo n. Z. B⋌ 6  3  1  2  0  57:51  13
7. Prorubky ⋌6  2  2  2  0  55:53  12
8. Lhoty u Potš. C ⋌6  2  0  4  0  52:56  10
9. Tutleky-Lupen. ⋌6  1  2  3  0  46:62  10
10. Vamberk C ⋌6  2  0  4  0  38:70  10
11. Slatina n. Z. ⋌6  1  0  5  0  49:59  8
12. Záměl ⋌6  0  0  6  0  30:78  6

Autor: Leoš Dragúň

14.11.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení