Ve 20. kole hráčky Sokola Dobruška potvrdily roli favoritek a zvítězily v Hlinsku. Muži s improvizovanou sestavou v obraně prohráli v Brně.

I. LIGA ŽENY

HK Hlinsko – Sokol Dobruška 13:22 (8:13). Vcelku jednoznačné utkání, kdy rozhodující náskok získalo družstvo Dobrušky již v prvním poločasu. Začátkem druhé půle po zranění nejlepší střelkyně P. Laštovičkové soupeř dotahoval, ale závěr hry byl plně v režii hostí.

Sestava a branky Dobrušky: Kubcová, Martinková – Molnárová, Štěpánová, D. Peřinová, Sazimová, Krejčíková – P. Laštovičková 9, Valíčková 6, A. Henclová 5, Červinská 2, N. Henclová, Králíčková, Němcová. Trenérka B. Laštovičková. Rozhodčí: Pavel Paško (Ostrava). Diváci: 60. Hrálo se bez karet.

Další výsledky: Modřany – Krčín 11:12, Studénka – Rokytnice 16:16, Božkov – Blovice 7:9, Tymákov – Přeštice 19:11, Chomutov – Žatec 17:12.

I. LIGA MUŽI

1. NH Brno – Sokol Dobruška 19:12 (13:7). Dobruška hrající o záchranu v nejvyšší soutěži odjela k utkání s improvizovanou sestavou v obraně. Soupeř se rychle ujal vedení 3:0 a celý zápas vedl. Hosté nehráli dobře, nedokázali si vypracovat šance a vstřelili málo branek. To nemohlo na bodový zisk stačit.

Sestava a branky Dobrušky: Malošík, Urban – Jan Tomáš, Krčmář, Ledvinka, Tobiáš – Josef Tomáš 6, Laštůvka 4, Jan Morávek 2, Hampl, Jakub Tomáš. Trenér Jelen. Rozhodčí: Tomáš Votava (Žatec). Diváci: 30. Hrálo se bez karet, pokutové hody 1/1:3/3.

Další výsledky: Stará Ves – Krčín 20:20, Studénka – Svinov 25:24, Nezvěstice – Nýřany 17:24, Tymákov – Přeštice 18:12, Opatovice nad Labem – Plzeň-Újezd 13:28.

1. Plzeň Újezd 16 2 2  4 21:312 34
2. Nýřany 12 2 6 370:324 26
3. Tymákov 12 1 7 356:314 25
4. Brno 12 1 7 298:280 25
5. Krčín 10 4 6 323:312 24
6. Svinov 11 2 7 366:361 24
7. Opatovice 7 3 10 325:379 17
8. Stará Ves 7 2 11 366:384 16