FUTSAL: Na jihu Čech bez bodového zisku

Vamberk – Hráčům týmu Bomby k tyči Vamberk se po úvodním vítězství nad Poličkou v dalších zápasech nového ročníku celostátní ligy sálového fotbalu – futsalu na jihu Čech nedařilo.

3.11.2011

Bomby k tyči VamberkFoto: Vojtěch Podstavek

„Do Českých Budějovic jsme odjížděli ve slepené sestavě, se dvěma nováčky a bez brankáře Výcha. Do branky se postavil Aleš Kuhn. Naše vystoupení se nehodnotí jednoduše, nulový bodový zisk hovoří za vše jasně.“ sdělil k vystoupení Bomb k tyči vedoucí mužstva Milan Jedlička.

Strabag Prachatice – Bomby k tyči Vamberk 7:4 (5:2). Branky: Cais 4, Volmut, Pomeje, Mertl – Potužník, Hamerský, Valášek, Chochola. Domácí začali utkání jako z říše snů, když v sedmé minutě vedli 4:0. Vamberečtí hráči se postupně z počátečního šoku oklepali a do přestávky snížili na rozdíl tří branek. V polovině druhé půle dokonce stáhli vedení domácích na rozdíl jedné branky, ale domácí si své vedení pojistili dalšími dvěma góly.

Bombarďáci Větřní – Bomby k tyči Vamberk 2:1 (1:0). Branky: Homer, Štorc – Valášek. Obě mužstva ostřelovali brankáře střelami ze střední vzdálenosti, které většinou končily mimo tyče. O něco lepší byli domácí, kteří se ujali vedení, další akce na obou stranách skončily vedle nebo v náruči brankářů. Hosté ve druhém poločase vyrovnali, další šance na obou stranách zůstaly nevyužity. Vypadalo to, že utkání skončí nerozhodně, ale v závěru Štorc usměrnil volný kop za záda brankáře.

Sestava týmu Bomby k tyči Vamberk: Kuhn – Páral, Potužník, Chochola, Dostál, Valášek, Šponar, Hamerský.

1. Klatovy 3  1  0  17:5 10
2. Prachatice 3  0  1  16:10 9
3. Chemcomex 2  2  0  22:5 8
4. Sádek 2  0  1   11:9 6
5. Větřní 2  0  2  11:19 6
6. Stonava 1  2  0   9:5 5
7. SZlín 1  2  1   5:4 5