FUTSAL: Bomby k tyči s plným ziskem

Polička - Celostátní liga v sálovém fotbale futsalu má za sebou třetí pokračování. Na turnaji v Poličce se dařilo hráčům Bomby k tyči Vamberk, kteří dvakrát vyhráli a v tabulce poskočili na čtvrtou příčku.

18.11.2011

Ilustrační snímek.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Bomby k tyči Vamberk SC Premium Stonava 5:2 (2:0). Branky: Potužník 2, Valášek 2, Kaplan. Utkání se Stonavou bylo v prvním poločase dlouho vyrovnané, v 15. minutě se Vamberk ujal vedení brankou Kaplana, druhou branku přidal Potužník a za tohoto stavu skončil první poločas.

Na začátku druhého poločasu Stonava snížila na rozdíl jedné branky. Pak však soupeři, který přijel pouze se šesti hráči, začaly docházet síly. Navíc v 25. minutě se zranil jeden hráč a soupeř neměl nikoho na střídání. To rozhodlo o osudu utkání. Vamberk přidal další tři branky, hostům se podařilo pouze upravit skóre na konečných 5:2. „Stonava si zaslouží obdiv za předvedený výkon a za absolvování dvou utkání po sobě v tak malém počtu hráčů,“ řekl Milan Jedlička, vedoucí týmu Bomby k tyči Vamberk.

Bomby k tyči Vamberk FC Sádek 3:1 (2:0). Branky: Potužník, Kaplan, Valášek.

Po většinu prvního poločasu měli míč v držení hráči FC Sádek, ale své šance nedokázali proměnit. Vamberečtí vycházeli ze zajištěné obrany a chodili do rychlích protiútoků, které využili k dvoubrankovému vedení. Po změně stran Sádek vsadil vše na útok, ale inkasoval potřetí. Dočkal se až v poslední vteřině, kdy zaznamenal čestný úspěch.