VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FORTUNA LIGA: Vítěz třetího kola chyboval pouze jednou

Rychnovsko - Výtečný čich měla ve třetím kole Fortuna ligy celá řada čtenářů Rychnovského deníku hrajících naši pravidelnou sázkařskou soutěž. Téměř celá stovka (přesně 95) jich získalo nadpoloviční počet bodů.

2.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Alena Kaňková

Vítězem se stal František Jehlička z Rychnova nad Kněžnou, který měl na svém tiketu pouze jednu chybu. Jen dvakrát chybovalo dalších čtyřiadvacet hráčů.
V čele průběžného pořadí se usadilo trio hráčů, kteří nasbírali sedmadvacet bodů – Aleš Kupka z Opočna, dobrušský Václav Vágner a Alžběta Šátrová z Vamberka.
Do podzimní Fortuna ligy se zatím zapojilo 211 hráčů, z toho je 139 mužů a 72 ženy. Nejvíce hráčů se rekrutovalo z Vamberka – plná čtyřicítka. Třicet čtyři čtenáři hrají v Dobrušce a 28 sází v Rychnově nad Kněžnou.
Blahopřejeme vítězi třetího kola Františku Jehličkovi a žádáme ho, aby se o výhru přihlásil na telefonním čísle redakce Rychnovského deníku 494 535 264
Do Fortuna ligy se můžete zapojit i nyní. Pravidla soutěže najdete na www.denik.cz nebo na www.fortunaliga.cz (vyhledejte Deník z vašeho regionu a tipujte).


Průběžné pořadí Fortuna ligy po 3. kole

Liga mistrů
RK0010 Aleš Krupka, Opočno 14 27
RK0123 Václav Vágner, Dobruška 14 27
RK0168 Alžběta Šatrová, Vamberk 11 27
RK0149 František Jehlička, Rychnov 17 24
RK0008 Břetislav Brož, Kostelec 14 24
RK0142 Milan Řičař, Rychnov 14 24
RK0144 Miloš Dohnálek, Rychnov 5 24
RK0170 Claudia Cardinálová, Vamberk 14 21
RK0062 Renata Holubářová, Slatina 14 21
RK0088 Pavel Jícha, Týniště 14 21

Evropská liga
RK0122 Radka Moravcová, Dobruška 14 21
RK0014 Josef Plachetka, Houdkovice 14 21
RK0103 Milan Bartoš, Křovice 11 21
RK0105 Libuše Dostálková, Rychnov 11 21
RK0164 Hanka Hamerská, Vamberk 11 21
RK0147 Milena Koblicová, Vamberk 11 21
RK0165 Franta Michera, Vamberk 11 21
RK0121 Petr Moravec, Dobruška 11 21
RK0106 Radim Sobotka, Opočno 11 21
RK0119 Marie Vágnerová, Dobruška 11 21

I. liga
RK0076 Martin Rochl, Albrechtice 8 21
RK0197 František Kroš, Javornice 14 19
RK0118 Milan Koleno, Dobruška 14 18
RK0166 Katka Šatrová, Vamberk 14 18
RK0064 Miroslav Charvát, Čestice 11 18
RK0148 Petra Jehličková, Rychnov 11 18
RK0033 Karolína Konvalinková, Vamberk 11 18
RK0046 Stáňa Krejčová, Solnice 11 18
RK0156 Oldřich Krsek, Vamberk 11 18
RK0120 Jakub Moravec, Dobruška 11 18

II. liga
RK0007 Ladislav Procházka, Jílovice 11 18
RK0090 Ladislav Provazník, Týniště 11 18
RK0015 Václav Vaněček, Houdkovice 11 18
RK0054 Vladislav Kuchař, Rychnov 8 18
RK0167 Barak Obama, Vamberk 8 18
RK0048 Jan Pohl, Rychnov 8 18
RK0146 Ludmila Dohnálková, Rychnov 5 18
RK0182 Lucka Jirušková, Čestice 14 16
RK0199 Radek Hartman, Skuhrov 8 16
RK0190 Jindřich Hencl, Dobruška 8 16

Česká liga
RK0045 Bořek Krejčí, Solnice 14 15
RK0074 Jiří Šťoviček, Rychnov 14 15
RK0097 Josef Albrecht, Týniště 11 15
RK0091 Petr Bažant, Lípa n. O. 11 15
RK0032 Petr Ficenec, Chábory 11 15
RK0138 Petr Hellinger, Dobruška 11 15
RK0066 Adam Janský, Houdkovice 11 15
RK0150 Blanka Jehličková, Rychnov 11 15
RK0085 Petr Mitlehner, Týniště 11 15
RK0124 Matěj Moravec, Dobruška 11 15

Divize
RK0058 Marcela Plachetková, Houdkovice 11 15
RK0052 Josef Plašil, Javornice 11 15
RK0050 Marie Plašilová, Javornice 11 15
RK0116 Josef Podolský, Dobruška 11 15
RK0113 Jiří Rudolf, Olešnice v OH 11 15
RK0127 Miloš Šenkýř, Dobruška 11 15
RK0083 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 11 15
RK0141 Jaroslav Šitina, Byzhradec 11 15
RK0012 Miloslav Šulc, Rychnov 11 15
RK0011 Božena Šulcová, Rychnov 11 15

Krajský přebor
RK0104 Miroslav Dostálek, Rychnov 8 15
RK0049 Václav Hovad, Rychnov 8 15
RK0063 Miroslav Charvát ml., Čestice 8 15
RK0134 Jura Jirásek, Sněžné 8 15
RK0089 Zdeněk Lohniský, Týniště 8 15
RK0025 Jana Mazurová, Doudleby 8 15
RK0016 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 15
RK0102 Milan Vanžura, Dobré 8 15
RK0207 Lucka Tomková, Vamberk 14 14
RK0180 Miroslav Jedlinský, Kostelec 14 13

Krajská I. A třída
RK0175 Jarča Popelářová, Vamberk 5 13
RK0173 Nikola Tomková, Vamberk 5 13
RK0072 Rudolf Hlaváček, Hroška 14 12
RK0061 Marie Charvátová, Čestice 14 12
RK0081 Miroslav Kratochvíl, Opočno 14 12
RK0096 Helmut Balderis, Týniště 11 12
RK0169 Nora Baubergerová, Vamberk 11 12
RK0009 Josef Černý, Jílovice 11 12
RK0160 Lenka Doležalová, Vamberk 11 12
RK0028 Lenka Hofmanová, Dobruška 11 12

Krajská I. B třída
RK0071 Lenka Janská, Houdkovice 11 12
RK0065 Dušan Janský, Houdkovice 11 12
RK0135 Jaroslav Knapek, Dobruška 11 12
RK0131 Milan Koty, Nový Hrádek 11 12
RK0041 Zdeněk Kotyza ml., Rybná 11 12
RK0101 Václav Mervart ml., Dobruška 11 12
RK0154 Michal Pavelka, Vamberk 11 12
RK0056 Ladislav Plachetka, Houdkovice 11 12
RK0051 Jan Plašil, Javornice 11 12
RK0006 Zdeňka Procházková, Jílovice 11 12

Okresní přebor – II. třída
RK0128 Petr Cejnar, Dobruška 8 12
RK0137 Vladimír Gutler, Dobruška 8 12
RK0034 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 12
RK0125 Jaroslav Macek, Dobruška 8 12
RK0037 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 8 12
RK0019 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 12
RK0143 Pavel Vacek, Rychnov 8 12
RK0098 Antonín Závodní, Týniště 8 12
RK0202 Pavel Pecka, Lípa n. O. 11 11
RK0186 Jana Vaněčková, Houdkovice 14 10

Okresní III. třída
RK0194 Eva Dvořáčková, Doudleby 11 10
RK0002 Jiří Matula, Rychnov 11 10
RK0189 Daniel Brož, Dobruška 8 10
RK0174 Maruš Foglová, Vamberk 8 10
RK0187 David Lehmden, Houdkovice 8 10
RK0177 Tomáš Michera, Vamberk 8 10
RK0191 Kateřina Valášková, Hradec Kr 8 10
RK0129 Josef Macek, Bohdašín 14 9
RK0044 Alena Dohnalová, Kostelec 11 9
RK0005 Pavel Dvořák, Kostelec 11 9

Okresní IV. třída
RK0067 Michaela Filipová, Rychnov 11 9
RK0039 Zdeněk Kotyza, Peklo n.Z. 11 9
RK0059 Josef Martínek, Vamberk 11 9
RK0073 Jana Šťovičková, Rychnov 11 9
RK0110 Pavel Bartoš, Semechnice 8 9
RK0023 Milda Bartoš, Kostelec 8 9
RK0151 Jaroslav Beránek, Rychnov 8 9
RK0043 Jirka Dohnal, Kostelec 8 9
RK0099 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 8 9
RK0029 Josef Ficenec, Dobruška 8 9

Kandidáti postupu
RK0069 Miroslav Filip, Rychnov 8 9
RK0075 Miroslav Frýda, Častolovice 8 9
RK0001 Josef Hanyk, Vamberk 8 9
RK0130 Michal Kárník, Ohnišov 8 9
RK0035 Pavla Konvalinková, Vamberk 8 9
RK0024 Milan Mazura, Doudleby 8 9
RK0107 Václav Mervart, Dobruška 8 9
RK0155 Jiří Pavelka, Vamberk 8 9
RK0060 Marie Pávková, Jaroslav 8 9
RK0057 Daniela Plachetková, Houdkovice 8 9
RK0080 Lilia Ščerbaková, Opočno 8 9
RK0068 Kateřina Filipová, Rychnov 5 9
RK0140 Dominik Hellinger, Dobruška 5 9
RK0040 Vlasta Kotyzová, Peklo 5 9
RK0020 Josefa Sucháková, Potštejn 5 9
RK0171 Ingrida Gombošová, Vamberk 2 9
RK0047 Jan Krejčí, Solnice 2 9
RK0086 Pavel Provazník, Kostelec 2 9
RK0013 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 9
RK0203 Didier Drogba, Albrechtice 8 8
RK0209 Jaromír Slanina, Vamberk 8 8
RK0198 Karel Forche, Kostelec 11 7
RK0185 Martin Don Střihavka, Voděrady 8 7
RK0195 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 5 7
RK0100 Martin Wazquez, Dobruška 0 7

S úsměvem jde všechno líp
RK0077 Radek Patrný, Rychnov 14 6
RK0038 Hana Novotná, Olešnice v OH 11 6
RK0117 Ludmila Podolská, Dobruška 11 6
RK0093 František Brendl, Týniště 8 6
RK0092 Monika Brendlová, Týniště 8 6
RK0162 Ladislav Doležal, Vamberk 8 6
RK0132 Jiří Hejzlar, Ohnišov 8 6
RK0126 Olga Macková, Dobruška 8 6
RK0109 Jirka Smola, Dobruška 8 6
RK0136 Martin Sosna, Dobruška 8 6
RK0017 Marie Vaněčková, Houdkovice 8 6
RK0163 Renata Gombošová, Vamberk 5 6
RK0031 Milan Hofman, Dobruška 5 6
RK0004 Pavel Marek, Rychnov 5 6
RK0111 Jan Řepa, Dobruška 5 6
RK0003 Jiří Tauz, Solnice 5 6
RK0042 Lenka Dohnalová, Kostelec 2 6
RK0200 Petra Lukášková, Trnov 0 5
RK0188 Josef Černík, Opočno 11 4
RK0183 Vladimír Jiruška, Čestice 5 4
RK0193 Martina Smolová, Dobruška 5 4
RK0053 Petr Jelínek, Habrová 0 4
RK0026 Michaela Mazurová, Doudleby 11 3
RK0095 Budula Mandelinka, Týniště 8 3
RK0027 Matěj Mazura, Doudleby 8 3
RK0158 Jarmila Pavelková, Vamberk 8 3
RK0018 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 3
RK0139 Jan Hellinger, Dobruška 5 3
RK0108 Jakub Mervart, Dobruška 5 3
RK0030 Václav Musil, Dobruška 5 3
RK0094 Miroslav Nuska, Týniště 5 3
RK0021 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 3
RK0133 Alena Vážná, Ohnišov 5 3
RK0070 Martina Filipová, Rychnov 2 3
RK0112 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí 2 3
RK0172 Renata Malá, Vamberk 2 3
RK0036 Jan Konvalinka, Vamberk -1 3
RK0055 Marie Kuchařová, Rychnov -1 3
RK0208 Jarča Dvořáková, Vamberk 2 2
RK0204 Michael Gottštein, Vamberk 2 2
RK0201 Tomáš Lukáš, Olešnice v OH 2 2
RK0206 Pavel Michera, Vamberk 2 2
RK0210 Jarča Slaninová, Vamberk 2 2
RK0153 Vladimír Stára ml., Rychnov 0 2
RK0192 Petr Hofman, Dobruška 5 1
RK0196 Radek Dvořáček, Doudleby 2 1
RK0178 Ján Gomboš, Vamberk 2 1
RK0181 Ivona Jedlinská, Kostelec 2 1
RK0179 Lukáš Jiruška, Čestice 2 1
RK0184 Tobiáš Sobotka, Opočno 2 1

Naděje umírá poslední
RK0114 Petr Rudolf, Olešnice v OH 5 0
RK0078 Josef Šesták, Č. Meziříčí 5 0
RK0022 Pavel Vacek, Dobruška 5 0
RK0145 Iva Dohnálková, Rychnov 2 0
RK0159 Iveta Doležalová, Vamberk 2 0
RK0115 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 2 0
RK0079 Roman Izák, Opočno -4 0
RK0084 Iva Šestáková, Č. Meziříčí -4 0
RK0152 Vladimír Stára, Rychnov 0 -1
RK0205 Marie Čermáková, Vamberk -1 -1
RK0211 Radka Drapačová, Vamberk -1 -1
RK0087 Zdeněk Rektor, Týniště 0 -2
RK0176 Stefánie Koukolová, Vamberk -4 -2
RK0082 Lukáš Kňourek, Opočno 8 -3
RK0157 Soňa Pavelková, Vamberk 2 -6
RK0161 Božena Doležalová, Vamberk -1 -9

2.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení