Již v 7 hodin měl turnajové klání zahájit duel FBC Dobré – FBC Letohrad. Jenže ve stanovený čas začátku utkání byly na letohradské straně přítomny pouze čtyři hráčky, což ovšem pravidla nedovolují. Po uplynutí čekací doby nastoupilo doberské družstvo, rozehrálo buly a utkání bylo ukončeno z důvodu malého počtu hráček FBC Letohrad. O výsledku utkání tak rozhodne ligová komise ČFbU. Nic jiného než kontumace ve prospěch FBC Dobré se očekávat nedá.

IBK Hradec Králové – FBC Dobré 1:3 (1:0, 0:1, 0:2).
Branky a asistence Dobrého: 20. Preiningerová, 41. Sedloňová (M. Netíková), 45. P. Netíková.
Sestava Dobrého: Hanušová – Barillová, Panenková, Prázová, Ryglová – P. Netíková, M. Netíková, Preiningerová, Sedloňová, Pražáková, Harapátová.

Po prohrané úvodní třetině doberské hráčky, které hrály pouze na dvě formace, převzaly iniciativu. Zlepšený pohyb a větší důraz přinesly zasloužené vyrovnání ve 20. minutě, když se individuálně prosadila Preiningerová. Jenže poté převzal otěže zápasu celek z Hradce Králové, ale všechny jeho šance zlikvidovala výbornými zákroky brankářka Hanušová. Závěrečné dějství přineslo vyrovnaný souboj, ve kterém obě strany chtěly strhnout vedení na svoji stranu. Čtyři minuty před koncem utkání se ale po přihrávce M. Netíkové šťastnou tečí prosadila Sedloňová, která dostala doberský celek do vedení.
Poslední tři minuty utkání se soupeř odhodlal hrát power play. Aktivní hra doberského týmu soupeři nic nedovolila a vítězství potvrdila střelou do opuštěné branky P. Netíková.

Další výsledky: FbK Hořice – FBC Reast TJ Jablonné nad Orlicí 2:6, FBC Letohrad – FBC Nové Město nad Metují 0:11, IBK Hradec Králové – FbK Hořice 0:4, FBC Nové Město nad Metují – FBC Reast TJ Jablonné nad Orlicí 3:3.

Další turnaj se uskuteční v sobotu 11. prosince ve sportovní hale Kukleny Hradec Králové. Družstvo FCB Dobré se utká s FBC Reast TJ Jablonné nad Orlicí (11.40) a FbK Hořice (14.20).