VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dobrušský pohár 2013 ve výsledcích a tabulkách

Dobrušský pohár 2013 ve výsledcích a tabulkách:

23.7.2013
SDÍLEJ:

RADOST. Ve finále turnaje žen zvítězil SPS Sázava (na snímku) nad Olympií Bruntál 2:0 a hráčky mohly slavit. Foto: Leoš Dragúň

TURNAJ MUŽŮ

Základní skupina A
1. U Soba Bruntál 9 (12:7), 2. Foboz Slaný 9 (9:5), 3. White Riders Kolín 9 (7:5), 4. FC Santus Dobruška 1 (3:6), 5. Reds Hradec Králové 1 (3:11).
Skupina B
1. 1. FC Květnice Tišnov 9 (9:1), 2. AC Gamaspol Jeseník B 9 (6:4), 3. TJ Heřmanův Městec 7 (7:2), 4. FC Hespro Hradec Králové 4 (7:10), 5. Drink Ostrava 0 (4:18).
Skupina C
1. AC Gamaspol Jeseník 10 (11:3), 2. LSC Crickets HK/Praha 9 (11:5), 3. MCE Slaný 7 (12:4), 4. Altov Loštice 3 (6:13), 5. Fans Dobruška 0 (3:18).
Skupina D
1. Lokomotiva Suchdol n. Odrou 10 (8:4), 2. Atletico Chuligán Dobruška 8 (11:5), 3. Kinders Dobruška 5 (7:7), 4. AC Derby Ostrava 3 (10:9), 5. FC Hrádek United 1 (7:18).
Skupina E
1. STS Chvojkovice 12 (20:0), 2. Bukvice Vysoké Mýto 6 (4:8), 3. SK Frantic Dogs Hradec Králové 6 (4:6), 4. Flamengo Hradec Králové    3 (6:10), 5. Thunderboys Liberec 3 (4:14).
Skupina F
1. White Brother 12 (14:1), 2. Rum-Buraci Praha 7 (4:6), 3. Goal Dobruška 6 (10:10), 4. Atletico Chuligán Dobruška junior 4 (8:15), 5. Žemla children´s a hosté 5 (4:8).
Skupina G
1. Bamboocha 12 (15:2), 2. Pekelníci Dobruška 7 (10:4), 3. AC Sextons 94 Hradec Králové 7 (7:4), 4. FC Cobra Ostrava 3 (3:12), 5. Za pár piv cokoliv 0 (2:15).
Skupina H
1. Relax Ústí nad Labem 10 (14:3), 2. United Frýdek-Místek     10 (13:4), 3. Pozdní sběr Brno 6 (    4:8), 4. Vysoká škola finanční a správní 4 (4:9), 5. FC Paskov 0 (3:14).
Skupina I
1. FC Louka Košťany Č.O.S. 12 (14:1), 2. TJ Olympia Bruntál 9 (13:6), 3. Černá Štika Choceň 4 (1:3), 4. Indiana Plumlov 3 (6:9), 5. Bezgólová výhra Ostrava 1 (2:17).
Skupina J
1. Komáři Filipov 8 (10:5), 2. FC Polib Hrocha Choceň 7 (6:5), 3. TK Rumpál Prachatice 6 (10:2), 4. Ulitep Ústí nad Labem    4 (7:12), 5. H.S. Hany 1 (5:14).
Skupina K
1. FC Holosmetky Praha 10 (8:3), 2. Ostravsky Zábřeh 8 (12:4), 3. Wayne´s team6 (15:4), 4. Galaxy Ústí nad Labem     4 (15:11), 5. FC Beasts of the North 0 (1:27).
Postupové skupiny
Červená skupina
U soba Bruntál – Rum-Buraci Praha 7:0, – SK Frantic Dogs Hradec Králové 3:1, – FC Louka Košťany ČOS 1:1, Rum-Buraci Praha – SK Frantic Dogs Hradec Králové 1:1, – FC Louka Košťany ČOS 1:7, SK Frantic Dogs Hradec Králové – FC Louka Košťany ČOS 1:1. Pořadí: 1. U soba Bruntál 7 (11:2), 2. FC Louka Košťany 5 (9:3), 3. SK Frantic Dogs Hradec 2 (3:5), 4. Rum-Buraci Praha 1 (2:15).

Modrá skupina
FC Květnice Tišnov – Pekelníci Dobruška 1:0, – Goal Dobruška 0:1, – Komáři Filipov 0:2, Pekelníci Dobruška – Goal Dobruška 3:1, – Komáři Filipov 3:2, Goal Dobruška – Komáři Filipov 1:2. Pořadí: 1. Pekelníci Dobruška 6 (6:4), 2. Komáři Filipov 6 (6:4), 3. Goal Dobruška 3 (3:5), 4. 1. FC Květnice Tišnov 3 (1:3).
Zelená skupina
AC Gamaspol Jeseník –  United Frýdek-Místek 2:0, – AC Sextons 94 Hradec Králové 0:3, – FC Holosmetky Praha 1:3, United Frýdek-Místek – AC Sextons 94 Hradec Králové 1:1, – FC Holosmetky Praha 1:2. Pořadí: 1. FC Holosmetky 7 (6:3), 2. AC Sextons 94 Hradec Králové 5 (5:2), 3. AC Gamaspol Jeseník 3 (3:6), 4. United Frýdek-Místek 1 (2:5).
Žlutá skupina
Lokomotiva Suchdol nad Odrou – FC Olympia Bruntál 1:2, – TJ Heřmanův Městec 0:6, – Foboz Slaný 2:8, FC Olympia Bruntál – TJ Heřmanův Městec 1:1, – Foboz Slaný 3:2, TJ Heřmanův Městec – Foboz Slaný 1:3. Pořadí: 1. FC Olympia Bruntál 7 (6:4), 2. Foboz Slaný 6 (13:6), 3. TJ Heřmanův Městec 4 (8:4), 4. Lokomotiva Suchdol n. O. 0 (3:16).
Bílá skupina
STS Chvojkovice – FC Polib Hrocha Choceň 0:2, – Pozdní sběr Brno 2:0, – AC Gamaspol Jeseník B 4:1, FC Polib Hrocha Choceň – Pozdní sběr Brno 1:0, – AC Gamaspol Jeseník B 1:1, Pozdní sběr Brno – AC Gamaspol Jeseník B 1:1. Pořadí: 1. FC Polib hrocha Choceň 7 (4:1), 2. STS Chvojkovice 6 (6:3), 3. AC Gamaspol Jeseník B 2 (3:6), 4. Pozdní sběr Brno 1 (1:4).
Hnědá skupina
White Brothers – Ostravsky Zábřeh 3:0, – Černá štika Choceň 3:1, – LSC Crickets Hradec Králové/Praha 0:0, Ostravsky Zábřeh – Černá štika Choceň 3:0 kont., – LSC Crickets Hradec Králové/Praha 1:3, Černá štika Choceň – LSC Crickets Hradec Králové/Praha 0:5. Pořadí: 1. LSC Crickets Hradec/Praha 7 (8:1), 2. White Brothers 7 (6:1), 3. Ostravsky Zábřeh 3 (4:6), 4. Černá štika Choceň 0 (1:11).
Černá skupina
Bamboocha – TK Rumpál Prachatice 1:1, – White Riders Kolín 1:0, – Atletico Chuligán Dobruška 0:6, TK Rumpál Prachatice  – White Riders Kolín 2:0, – Atletico Chuligán Dobruška 2:1, White Riders Kolín – Atletico Chuligán Dobruška 2:3. Pořadí: 1. TK Rumpál Prachatice 7 (5:2), 2. Atletico Chuligán Dobruška 6 (10:4), 3. Bamboocha 4 (2:7), 4. White Riders Kolín 0 (2:6).
Fialová skupina
Relax Ústí nad Labem – Wayne´s team 2:3, – MCE Slaný 0:0, – Bukvice Vysoké Mýto 0:1, Wayne´s team  – MCE Slaný 2:3, – Bukvice Vysoké Mýto 0:1, MCE Slaný – Bukvice Vysoké Mýto 2:0. Pořadí: 1. MCE Slaný 7 (5:2), 2. Bukvice Vysoké Mýto 6 (2:2), 3. Wayne´s team 3 (5:6), 4. Relax Ústí nad Labem 1 (2:4).

Play off
Osmifinále: U soba Bruntál – Bukvice Vysoké Mýto 0:0, pen. 5:6, Pekelníci Dobruška – Atletico Dobruška 2:0, Holosmetky Praha – White Brothers 1:3, Olympia Bruntál – STS Chvojkovice 4:1, Polib hrocha Choceň – Foboz Slaný 3:0, LSC Crickets Hradec/Praha – AC Sextons Hradec 3:0, Rumpál Prachatice – Komáři Filipov 1:2, MCE Slaný – Louka Košťany 1:1, pen. 1:0.
Čtvrtfinále: Bukvice Vysoké Mýto – Pekelníci Dobruška 0:3, White Brothers – Olympia Bruntál 2:0, Polib hrocha Choceň – LSC Crickets Hradec Králové/Praha 0:2, Komáři Filipov – MCE Slaný 1:3.
Semifinále: Pekelníci Dobruška – White Brothers 0:1, LSC Crickets Hradec Králové/Praha – MCE Slaný 1:1, pen. 1:2.
Utkání o 3. místo: Pekelníci Dobruška – LSC Crickets Hradec/Praha 3:1.
Finále: White Brothers – MCE Slaný 0:0, pen. 5:4. Drama rozhodla až 10. série pokutových kopů!  Průběh penaltového rozstřelu:  po 1. sérii 0:0, po 2 sérii 0:0, po 3. sérii 1:1, po 4. sérii 2:2, po 5. sérii 3:3, po 6. sérii 3:3, po 7. sérii 4:4, po 8. sérii 4:4, po 9. sérii 4:4, po 10.sérii 5:4.
Konečné pořadí 23. ročníku Dobrušského poháru ve futsalu: 1. White Brothers, 2. MCE Slaný, 3. Pekelníci Dobruška, 4. LSC Crickets Hradec Králové/Praha.

Individuální ocenění
Nejlepší brankář: Ondřej Pospíšil (LSC Crickets Hradec Králové/Praha)
Nejlepší střelec: Libor Volf (MCE Slaný) – 12 gólů.
Neužitečnější hráč: Michal Černý (White Brothers)
Cenu fair play Hanky Doubkové pořadatelé udělili týmu Komáři Filipov.

TURNAJ ŽEN

Skupina A
1. FC Hradec Králové A 15 (7:1), 2. ŠT ZOO Ústí nad Labem 9 (4:2), 3. AC Gamaspol Jeseník 6 (2:3), 4. AC Šlágr Praha 5 (2:3), 5. Kopačky Osek nad Bečvou 3 (3:6), 6. FK Agria Choceň 2 (4:7).
Skupina B
1. TJ Olympia Bruntál 11 (19:2), 2. SPS Sázava 10 (6:2), 3. Džuniors Pardubice 8 (11:6), 4. SK Olympie Rakovník 8 (14:4), 5. FC Hradec Králové B 4 (10:9), 6. FBC Panenky Dobruška0 (0:37).
Semifinále: FC Hradec Králové A – SPS Sázava 2:2, pen. 2:3; TJ Olympia Bruntál – ŠT ZOO Ústí nad Labem    1:0. Utkání o 3. místo: FC Hradec Králové A – ŠT ZOO Ústí nad Labem 0:1. Finále: SPS Sázava – TJ Olympia Bruntál 2:0.
Individuální ocenění:
Nejlepší brankářka: Dita Poláková (FC Hradec Králové B).
Nejlepší střelkyně: Aneta Schoberová (TJ Olympia Bruntál). ⋌

Autor: Redakce

23.7.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení