Ve dvou semifinálových utkáních hrála Dobruška se čtvrtým týmem z tabulky po základní části se západočeskými Přešticemi.

Přeštice - Dobruška 22:25
Dobruška měla dobrý vstup do utkání a od začátku vedla. Ve druhém poločasu své vedení zvýšila až na sedm branek. Tento náskok ale neudržela a nakonec zvítězila o tři branky.

Fakta – branky: P. Laštovičková 13, A. Henclová 10, Červinská 2. Rozhodčí: Maiwalder a Ziegler (Brno). Hráno bez karet. Diváků: 80. Poločas: 10:13.

Dobruška - Přeštice 20:14
Domácí družstvo nastoupilo do utkání nepřesvědčivě a až do dvacáté minuty první části hry dotahovalo těsné vedení soupeře. Potom se mu podařilo vyrovnat a do přestávky šlo s tříbrankovým vedením. Ve druhém poločase už Dobruška zcela ovládla hru, zvítězila a zaslouženě postoupila do finále.
Fakta – branky: P. Laštovičková 15, J. Králíčková 2, Kadeřávková 2, A. Henclová 1. Rozhodčí: bratři Havlíkové (Rokytnice u Přerova). ŽK 1:0. Diváků: 200. Poločas: 11:8.

Sestava Dobrušky: Kubcová, Kosinová - Štěpánová, Klučáková, D. Peřinová, Prátová, L. Peřinová - P. Laštovičková, Červinská, N. Henclová, A. Henclová, J. Králíčková, Kadeřávková. Trenéři: B. Laštovičková, Sychrovský.
Výsledky druhého semifinále: Sokol Tymákov – SK Chomutov NH 24:24 (17:14), SK Chomutov NH – Sokol Tymákov 14:13 (8:5).
Ve finále se utkají Dobruška s Chomutovem. V sobotu 19. června se bude hrát v Chomutově, odveta v neděli 20. června v Dobrušce v 11.55 hodin na hřišti za sokolovnou. (jn, han)