FS Sádek Bomby k tyči Vamberk 5:1 (2:0).

Branky: O. Petr 2, Jílek, T. Švec, Stejskal Klapal. Domácí hráli zodpovědně v defenzivě a velmi aktivně směrem dopředu, za což se dočkali odměny ve 3. minutě, kdy odražený míč poslal tvrdou přízemní střelou do sítě O. Petr.

V 16. minutě ale druhý gól padl a byl z kategorie výstavních poté, co si Jílek zpracoval dlouhý pas, obešel gólmana a stačil i přesně zakončit. Po přestávce Vamberečtí více otevřeli hru, ale tím domácím nabízeli šance k přečíslení.

Ti šli ve 25. minutě ve dvou sami na brankáře a poradili si zdárně, když zakončoval Stejskal. Na 4:0 zvýšil umístěnou střelou T. Švec. Hosté sice ihned zkorigovali, ale to od nich bylo vše, poslední slovo měl po špatné rozehrávce soupeře O. Petr.

SC Premium Stonava Bomby k tyči Vamberk 1:0 (0:0).

Branka: Lalák. Stonava si vytvořila řadu brankových příležitostí, ale skvělý výkon reprezentačního brankáře výběru do 21 let Moronga držel Vamberk ve hře. V 6. minutě Morong vychytal Dorozla a v 9. minutě Manďáka. Stonavský brankář Hekera si poprvé sáhl na míč až v 10. minutě, když chytil Dostálovu střelu z dálky.

Poté se ale Východočeši osmělili a začali branku Premia ohrožovat stále víc. V 15. minutě měl Vamberk hodně blízko ke vstřelení branky, když Dostál z přímého kopu trefil tyč a následná dorážka šla mimo branku. O tři minuty později se do dobré brankové příležitosti dostal Klapal, ale brankář Hekera jeho střelu nohou vyrazil, do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu.

Ve 27. minutě zachránil Premium po brejku Valáška brankář Hekera. O dvě minuty později trefil Manďák tyč, od které se míč odrazil podél brankové čáry k vambereckému brankáři. O čtyři minuty později Vamberk opět zachránila tyč, tentokrát po střele Buryho. Rozhodnutí padlo až ve 37. minutě, Cieslar před vybíhajícím brankářem přihrál do strany Lalákovi, který střelou z úhlu překonal bezmocného Moronga.

Premium si těžce vydřené vedení již pohlídalo, v poslední minutě utkání navíc mohlo své vedení pojistit, ale smolař utkání Manďák trefil opět pouze tyč.

Sestava Bomby k tyči Vamberk: Morong, Bělka, Potužník, Kühn, Dostál, Valášek, Klapal, Mráz, Vých.

Další výsledky 8. turnaj: Prachatice Zlín 2:3 a Slavičín 8:2, Větřní Slavičín 4:4 a Zlín 1:0, Jilemnice Chemcomex Praha 0:4 a Klatovy 2:2, Sádek Polička 1:4, Polička Stonava 1:1.

Pořadí: 1. Chemcomex Praha (33 bodů), 2. Vamberk (25), 3. Klatovy (24), 4. Zlín (22), 5. Polička (22), 6. Prachatice (21), 7. Větřní (19), 8. Jilemnice (18), 9. Stonava (17), 10. Sádek (14), 11. Slavičín (9).