BC Spartak Rychnov B – SPŠ stavební Náchod 61:52

V sobotním zápase sehrálo důležitou roli domácí prostředí v hale Romana Šebrleho. Rychnovské béčko k dobré obraně přidalo relativně slušný útok a s mírným náskokem si v závěrečné čtvrtině mohli zahrát i basketbalisté z širší lavičky.

Body Rychnova B: Koplík 21, Kořínek 13, Zbořil 8, J. Rozehnal 7, Pražák 5, Dolejška 4, I. Rozehnal 3.

TJ SPŠ stavební Náchod – BC Spartak Rychnov B 66:43

Bohužel následující den v utkání na náchodské palubovce se již v plné nahotě projevila neúčast opor Moravce, Folka, Paštiky. Absence se v Náchodě rozrostla ještě o Koplíka s I. Rozehnalem. Obranu do konce třetí čtvrtiny Rychnováci udrželi na velmi dobré úrovni, ale bohužel v útoku vyhořeli jak v současné době australské lesy. Na výkonu družstva se podepsala především nepřesná střelba z delší vzdálenosti. Je nezbytná pro zónovou hru, kterou soupeř praktikuje celou sezonu. Na druhé prohře rychnovského B-týmu v letošní sezoně se podepsalo především málo vstřelených bodů.

Body Rychnova B: Plašil 9, Effenberk, Zbořil a Pražák po 8, J. Rozehnal 6, Kořínek 4.

Další výsledky: Sokol Nová Paka – BSK TJ Jičín B 118:55, Jiskra Nový Bydžov A – Jiskra Nový Bydžov B 69:60, BSK TJ Jičín B – Sokol Nová Paka 75:91, Jiskra Nový Bydžov B – Nový Bydžov A 70:62.