VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: TÝNIŠTĚ N. O.

Domov důchodců v Borohrádku se dočká přístavby

Borohrádek – Bydlení v lepším čeká na seniory, kteří žijí v místním domově důchodců. Královéhradecký kraj se totiž rozhodl objekt opravit.

„Někdy nám chybí větší pokora a respekt před soupeři,“ říká Hrubý

Týniště nad Orlicí – Podzimní část mistrovských fotbalových soutěží v našem regionu patří v tuto chvíli již minulosti, na jarní odvety si musejí příznivci počkat až do závěru března příštího roku.

Režisérka: V Temnu musíte číst mezi řádky

Týniště nad Orlicí /TÝNIŠŤSKÝ DIVADELNÍ PODZIM/ - Detektivní příběh z kadeřnického salonu z dílny domácího souboru se odehraje už v pátek večer. Jednu linii děje však nečekejte.

Merganc: ,Začalo to padat až v závěru podzimu´

Týniště na Orlicí – Ústřední postavou dohrávaného okresního derby v Olšině byl MARTIN MERGANC. Třicetiletý útočník opět potvrdil pověst kanonýra, když svým gólem rozhodl o výhře Týniště nad Rychnovem.   

FOTO: Cesta zámeckým parkem naháněla hrůzu

Častolovice /FOTOGALERIE/ – Zámecký park v Častolovicích, který je častým cílem rodinných výletů i romantických procházek, by v pátek večer poznal asi málokdo. Se soumrakem totiž všem ukázal svou temnější tvář.

Pohádkového hejkala si „střihne“ sám režisér

Týniště nad Orlicí - Pohádka plná písniček a dobrého humoru. To je dílo Jak se léčí strašidla aneb krákorání na Krákorce souboru Na tahu z Červeného Kostelce.

Strohou teorii školáci brzy vymění za praxi

Borohrádek – Trochu praxe a nejen strohou teorii. To je cesta, kterou se rozhodla jít při své výuce Základní škola TGM v Borohrádku.

Místo buňky budou mít tenisté nové zázemí

Častolovice – V příštím roce by se měli všichni, kteří si chodí zahrát tenis na kurty Sokola Častolovice, dočkat adekvátního zázemí. To zde dosud chybělo.

Sehnat Rudé právo byl téměř nadlidský úkol

Týniště nad Orlicí - Jak to dopadne, když si v totalitní době dva kamarádi prohodí na víkend své manželky 
a do toho přijede tchýně a valutová tetička? Přijďte vše rozmotat na páteční představení Klíče na neděli souboru J. K. Tyl Meziměstí.

Hořické trubičky týnišťským basketbalistům chutnaly

Rychnovsko - Basketbalisté Týniště nad Orlicí jsou na čtvrtém místě tabulky Východočeské ligy mužů, jejich "sousedé" z Rychnova se drží na jejím chvostu.

Den válečných veteránů: Válka vojákům otevřela oči

Petrovice – Nejenom na padlé hrdiny, ale i na ty stále žijící si při příležitosti nedělního Dne válečných veteránů zavzpomínali včera lidé v Petrovicích. Uctít jejich památku přišel i velitel Základny munice Týniště nad Orlicí Jaroslav Jírů.

Obnovené značení ulehčí život turistům i záchranářům

Častolovice – Obnovit systém informačního značení v ulicích hodlají ještě na přelomu roku v Častolovicích.

V Týništi se budou věnovat nejstaršímu řemeslu

Příběh pěti stárnoucích prostitutek z Manhattanu, se navzdory svému názvu dotýká citlivých sociálních témat a zabývá se i problematikou smrti a smyslu lidské existence.

Peněženku nechal ležet na nádraží. Zloděj si lup příliš neužil

Týniště nad Orlicí – Jen na okamžik nechal svou peněženku bez dozoru na nádražní lavičce a už ji nenašel. podle informací šlo o zaměstnance Českých drah.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies