VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KOSTELEC NAD ORLICÍ

Kostelec dokončil opravy dvou ulic

Kostelec nad Orlicí - Město Kostelec nad Orlicí dokončilo rekonstrukce částí ulic Pivoňkova a Fr. Zoubka.

Dočká se nebezpečná silnice konečně oprav?

Kostelec nad Orlicí - Silnice III. třídy mezi Kostelcem nad Orlicí a Čermnou je ve vážném havarijním stavu a pro cyklisty a automobilisty je na některých úsecích doslova nebezpečná. Bez urychlené opravy se neobejde.

Uvízlé vodáky zachránili hasiči

Rychnovsko - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči z Kostelce nad Orlicí byli přivoláni k záchraně dvou lodí s šesti vodáky, kteří při sjíždění Divoké Orlice narazili do spadlého stromu.

„Trojměstí na Orlici“ dostane obchvaty. Nejblíž cíli jsou Doudleby

Rychnovsko - Z kvasinské automobilky denně vyráží po silnicích 380 kamionů a jejich počet se má ještě zvyšovat. Za osm let o necelou stovku. Průmyslový boom, který díky Škodovce a jejím subdodavatelům zažívá rychnovský okres s sebou nese i stinné stránky. Tomu, co se momentálně na silnicích v regionu odehrává, jejich stav neodpovídá.

Mají v Kostelci přibýt kamery?

Kostelec nad Orlicí - Cítíte se v Kostelci bezpečně? Tak zní hned první otázka v internetovém dotazníkovém šetření o pocitu bezpečí občanů vyvěšeném na stránkách Kostelce nad Orlicí.

K jízdě na kole patří přilba

Kostelec nad Orlicí - K havárii cyklisty vyjížděla ve večerních hodinách hlídka z rychnovské Skupiny dopravních nehod.

Michal Prokop a Framus Five vystoupí v Kostelci nad Orlicí

Kostelec nad Orlicí - Opravdovou lahůdku připravil Nový zámek v Kostelci nad Orlicí pro hudební fanjšmekry na pátek 21. července. Na letní scéně v zámeckém areálu vystoupí Michal Prokop s kapelou Framus Five.

Univerzita třetího věku se blíží

Kostelec nad Orlicí - V Městské knihovně v Kostelci nad Orlicí chystají již třetí zimní semestr Virtuální univerzity třetího věku. Tentokrát bude téma Cestování - co jste možná nevěděli.

Zahrádkáři nechtějí do důchodu

Kostelec nad Orlicí - Nedávno oslavili kostelečtí zahrádkáři v klubu Rabštejn 60. výročí svého vzniku. Zavzpomínali tak nejen na svoji dlouholetou historii, ale také na všech svých dvanáct dosavadních předsedů.

Navštivte výstavu „Radost hravost“

Kostelec nad Orlicí - V sobotu byla v Galerii Kinský v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí zahájena pozoruhodná výstava dvou výtvarnic - Míši Bartoňové a Ester Nemjó.

Pomník Masaryka je mým splněným snem, říká sochař

Rychnovsko /ROZHOVOR/ - Ne moc často se stává, aby dostal umělec zakázku na zpodobnění významné postavy české historie. Této pocty se v nedávné době dostalo pražskému akademickému sochaři Karlu Bartáčkovi.

Poděkování za záchranu života

Kostelec nad Orlicí - Kostelečtí policisté, praporčíci Pavel Dlabka a Michal Potužník, si z úst vedoucího Územního odboru PČR Rychnov nad Kněžnou Zdeňka Hlaváčka a starosty města Vamberk Rudolfa Futtera vyslechli poděkování za záchranu muže, který nejevil známky života.

Výstava Radost hravost ovládne Galerii Kinský v Kostelci

Kostelec nad Orlicí - Již tuto sobotu - 15. července se v Galerii Kinský v Kostelci nad Orlicí uskuteční vernisáž výstavy pro všechny generace s názvem „Radost hravost“ dvou výtvarnic Michaely Bartoňové a Ester Nemjó.

Kostelec pořídí z dotace kompostéry

Kostelec nad Orlicí - Město pro své občany pořídí z dotace v rámci Operačního programu Životní prostředí 300 kompostérů o objemu 1050, 800 a 445 litrů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení