VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: DOBRUŠKA

Místostarosta Dobrušky odstoupil. Jsou za tím neshody ve vedení?

Dobruška – Město zažije škatulata. Petr Lžíčař (nyní SNK VZVRD) končí ve funkci neuvolněného místostarosty. Rozhodl se tak prý po delším zvažování.

Univerzita 
třetího věku
 uzavřela 
pátý semestr

Dobruška – Virtuální univerzita třetího věku ukončila v Dobrušce už pátý semestr.

Miloš Tribula: "Lyže vlastního skibobu jsem vařil přes čtyři hodiny"

Dobruška – Na počátku bylo jízdní kolo. Bicykl, k jehož rámu MILOŠ TRIBULA namísto dvou kol připevnil lyže. S kovovým „ořem" se v Deštném v Orlických horách spustil dolů po zasněžené sjezdovce.

O vítězi rozhodne až závěrečné kolo

Dobruška – Zimní futsalová liga (ZFL), kterou pořádá FC Santus Dobruška, pokračovala dalšími zápasy. O celkovém vítězi prvního ročníku turnaje rozhodne závěrečné kolo.

Atletka Hlávková se stala trojnásobnou halovou přebornicí kraje

Dobruška - V Jablonci nad Nisou se uskutečnil halový přebor staršího žactva Královéhradeckého kraje v atletice. Dobrušský oddíl na severu Čech reprezentovaly dvě atletky – Kateřina Hlávková a Pavlína Prudičová.

Do města možná přijde i sám císař a král

Dobruška – Přestože se král český a císař římský Karel IV. narodil v roce 1316 až 14. května, velkolepé oslavy sedmistého výročí jeho narození budou pod Orlickými horami zahájeny už 26. února, kdy se sál kulturního domu v Dobrušce přemění v císařský dvůr a bude se plesat a hodovat možná až do ranního kuropění.

Filmový tříkrálový večer v Dobrušce

Dobruška – Malou slavností nazvala ředitelka Farní charity v Dobrušce Jana Poláčková filmový podvečer a večer, který se uskutečnil 27. ledna v dobrušském kině a pozvánku na něj obdrželi výhradně koledníci, díky nimž výtěžek zdejší Tříkrálové sbírky poprvé překonal částku půl miliónu korun.

Nejlepší sportovci Dobrušky převzali ceny

Dobruška – Město ocenilo své nejlepší sportovce, sportovní kolektivy a trenéry. Stalo se tak v pondělí 25. ledna v malém sále Společenského centra Kino 70.

Na náměstí 
v Dobrušce přistál vrtulník záchranářů

Dobruška – Ve středu měli záchranáři plné ruce práce. Téměř dvanáct hodin od těžké a tragické dopravní nehody u Rokytnice musel záchranářský vrtulník vyletět na Rychnovsko znovu.

Odpůrci mají smůlu, smuteční síň v Dobrušce se začala stavět

Dobruška – Na sklonku uplynulého roku se rozběhly práce na výstavbě smuteční obřadní síně v Dobrušce v sousedství městského hřbitova.

Novoroční ohňostroj tradičně zakončil dětský silvestřík

Dobruška - Na dětský silvestřík se v Dobrušce každoročně těší nejmenší i dospělí.

V Dobrušce vypukne ohňostroj ve stejný čas jako v Bangkoku

Dobruška – Ve stejný čas jako v asijském Bangkoku, na Jakartě nebo v Krasnojarsku, tedy v 18 hodin středoevropského času, rozzáří 31. prosince oblohu nad centrem Dobrušky „půlnočně-novoroční" ohňostroj.

Na sídlišti v Dobrušce hořel kontejner na papír

Dobruška - Neznámý pachatel v pátek odpoledne zapálil modrý kontejner na papír na dobrušském sídlišti Hečmanda.

Santus těsně prohrál s lídrem

Dobruška – První prohru v novém ročníku Královéhradeckého přeboru ve futsalu si na konto připsal tým FC Santus Dobruška.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení