VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem 3. kola Tip ligy čtenářů Deníku se stal Milan Bydžovský ze Šaplavy

Hradec Králové – Oblíbená tipovací soutěž čtenářů Deníku, zimní hokejová Tip liga, má za sebou již třetí kolo. Vítězem tohoto kola se stal Milan Bydžovský ze Šaplavy (startovní číslo HK 0363), který jako jediný ze soutěžících získal čtrnáct bodů. Do čela průběžného pořadí se vyšvihla hned trojice tipérů s 28 body.Prosíme vítěze, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 576 209, kde se dohodneme na předání ceny. Na vítěze čeká dárkový balíček pivovaru Tambor.⋌(re)

14.1.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Čepek

Výsledky zápasů 3. kola Tip ligy
1. Hradec Králové – Zlín ⋌0:3 2
2. Vrchlabí – Pelhřimov ⋌7:4 1
3. Trutnov – Žďár nad Sázavou ⋌2:2 0
4. Náchod – Třebechovice pod Orebem ⋌3:3 0
5. Nový Bydžov – Jičín ⋌ 6:5 1
6. Nové Město nad Metují – Jaroměř ⋌ 1:1 0
7. Nová Paka – Dvůr Králové nad Labem ⋌ 2:1 1
8. Semechnice – Hronov ⋌2:2 0
9. Třebechovice pod Orebem B – Čestice ⋌10:1 1
10. Jaroměř B – Opočno ⋌2:8 2
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 67 branek. 

NHL (1. – 8. místo)
HK0133 Jiří Bílek, Libčany 11 28
HK0033 Josef Čepelka, Velké Poříčí 11 28
HK0141 Otto Vodák, Hradec Kr. 11 28
HK0119 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 11 25
HK0213 Pavlína Jónová, Chomutice 8 25
HK0169 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 25
HK0057 Petr Hofman, N. Město n. M. 11 22
HK0044 Jaroslav Valchař ml., Police n. M. 11 22

KHL (9. – 46. místo)
HK0168 Jana Vaněčková, Houdkovice 11 22
HK0066 Pavel Zásada, N. Bydžov 11 22
HK0020 Petr Drašnar, Náchod 8 22
HK0273 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 22
HK0205 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. 8 22
HK0242 Bořek Krejčí, Solnice 8 22
HK0208 Michal Matura, Semily 8 22
HK0296 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 22
HK0115 Michal Přibyl, Borohrádek 8 22
HK0011 Roman Rainet, Velké Poříčí 8 22
HK0126 Kamila Žáková, Hradec Kr. 8 22
HK0248 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 22
HK0316 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 5 22
HK0153 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 11 19
HK0269 Viktor Macek, Běstviny 11 19
HK0125 Kamil Žák, Hradec Kr. 11 19
HK0259 Vladimír Gutler, Dobruška 8 19
HK0007 Gisela Hlavatá, Náchod 8 19
HK0129 Petr Izák, Hradec Kr. 8 19
HK0016 Jan Jakubec, Náchod 8 19
HK0130 Karel Kindl, Třebechovice 8 19
HK0267 Milan Kotyška, České Meziříčí 8 19
HK0114 Karel Přibyl, Hradec Kr. 8 19
HK0010 Eva Rainetová, Velké Poříčí 8 19
HK0051 David Runštuk, Velká Jesenice 8 19
HK0195 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 8 19
HK0224 Vlastimil Sudek, Libuň 8 19
HK0167 Josefa Suchánková, Potštejn 8 19
HK0177 Pavel Bahník, Třebechovice 5 19
HK0062 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 5 19
HK0257 Roman Izák, Opočno 5 19
HK0181 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 19
HK0293 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 5 19
HK0024 Petra Nováková, Habřina 5 19
HK0030 Miroslav Pácalt, Náchod 5 19
HK0029 Vlasta Pácaltová, Náchod 5 19
HK0277 Josef Plachetka, Houdkovice 5 19
HK0009 Zdeněk Rainet, Velké Poříčí 5 19

EXTRALIGA (47. – 116. místo)
HK0313 Milan Řehák, Libotov 5 19
HK0276 Jiří Řízek, Houdkovice 5 19
HK0164 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 19
HK0061 Radek Svatoš, Zlíčko 5 19
HK0064 Lenka Taichmanová, Prasek 5 19
HK0170 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 19
HK0363 Milan Bydžovský, Šaplava 14 16
HK0372 Marie Hanušová, Hradec Kr. 11 16
HK0138 Roman Machač, Hradec Kr. 11 16
HK0308 Zdeněk Matura st., Libštát 11 16
HK0298 Alfréd Sacher, Dolní Branná 11 16
HK0187 Milan Toušek, Týniště 11 16
HK0019 Petr Drašnar, Václavice 8 16
HK0353 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 8 16
HK0140 František Hnik, Lužany 8 16
HK0244 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 8 16
HK0002 Jana Klicperová, Otovice 8 16
HK0176 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 8 16
HK0341 Tomáš Kruliš, Trutnov 8 16
HK0342 Romana Krulišová, Trutnov 8 16
HK0274 Pavel Marek, Rychnov n. K. 8 16
HK0234 Marta Novotná, Hořice 8 16
HK0280 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 8 16
HK0209 Dagmar Poláková, Jičín 8 16
HK0059 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 16
HK0063 Josef Taichman, Prasek 8 16
HK0012 Josef Veselý, Jaroměř 8 16
HK0305 Jan Zirm, Vrchlabí 8 16
HK0124 Roman Žák, Hradec Kr. 8 16
HK0173 Jan Bílek, Praskačka 5 16
HK0346 Gert Böhnisch, Mladé Buky 5 16
HK0347 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 5 16
HK0179 Miroslav Buřič, Chlumec 5 16
HK0070 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 16
HK0201 Jan Hanuš, Hradec Kr. 5 16
HK0324 Karel Havelka, Trutnov 5 16
HK0343 Marie Holá, Trutnov 5 16
HK0142 Luboš Chlad, Kosičky 5 16
HK0014 Josef Jakubec, Náchod 5 16
HK0266 Juraj Jirásek, Sněžné 5 16
HK0314 Otakar Jón, Trutnov 5 16
HK0334 Erich Kamitz, Chvaleč 5 16
HK0028 Filip Knettig, Provodov-Šonov 5 16
HK0345 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 16
HK0336 Karel Kratochvíl, Trutnov 5 16
HK0031 Jiří Krista, Hronov 5 16
HK0180 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 16
HK0018 Miloš Kubík, Hronov 5 16
HK0003 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 16
HK0275 Pavel Marek, Javornice 5 16
HK0327 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 16
HK0204 Bohuš Nosek, Solnice 5 16
HK0239 Jindřich Novotný, Hořice 5 16
HK0258 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 16
HK0117 Václav Polívka, Hradec Kr. 5 16
HK0151 Michal Přibyl, Třebechovice 5 16
HK0027 Lenka Rýdlová, Náchod 5 16
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod 5 16
HK0199 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 5 16
HK0203 Marcela Sehnoutková, Hradec Kr. 5 16
HK0060 Lukáš Svatoš, Zlíčko 5 16
HK0268 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 16
HK0021 Vítězslav Šolc st., Machov 5 16
HK0108 Václav Tarantík, Smiřice 5 16
HK0013 Jana Veselá, Jaroměř 5 16
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 5 16
HK0279 Zdeněk Žáček, Úpice 5 16
HK0186 Pavel Žák, Předměřice 5 16
HK0159 Petr Želiezko, Hradec Kr. 5 16
HK0041 Josef Čermák, Velké Poříčí 2 16

I. LIGA (117. – 278. místo)
HK0038 Ivoš Dius, Velké Poříčí 2 16
HK0042 Dana Hrubá, Velké Poříčí 2 16
HK0223 Jaromír Jelínek, Jičín 2 16
HK0118 Michal Kozák, Hradec Kr. 2 16
HK0034 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 2 16
HK0039 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 2 16
HK0040 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 2 16
HK0035 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 2 16
HK0109 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 2 16
HK0148 Jiří Pešek, Hradec Kr. 2 16
HK0155 Ivan Dušek, Hradec Kr. -1 16
HK0162 František Dušek, Holohlavy 11 13
HK0174 Milada Bílková, Praskačka 8 13
HK0260 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 8 13
HK0056 Zdena Hofmanová, Černčice 8 13
HK0339 Lenka Hurtová, Trutnov 8 13
HK0262 Jaroslav Macek, Dobruška 8 13
HK0113 Tomáš Přibyl, Borohrádek 8 13
HK0337 Milena Püschelová, Trutnov 8 13
HK0178 Marie Buřičová, Chlumec 5 13
HK0006 Vladimír Čejp, Náchod 5 13
HK0357 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 13
HK0289 Libor Čvančara, Dolní Branná 5 13
HK0225 Alois Dejl, Jičín 5 13
HK0230 Martin Dejl, Louny 5 13
HK0227 Iveta Dejlová, Jičín 5 13
HK0226 Helena Dejlová, Jičín 5 13
HK0231 Lenka Dejlová, Louny 5 13
HK0052 Milan Ducháč, N. Město n. M. 5 13
HK0278 Richard Ducháč, Úpice 5 13
HK0087 Eleonor Geletičová, Sloupno 5 13
HK0086 Amálka Geletičová, Sloupno 5 13
HK0322 Václav Herout, Trutnov 5 13
HK0344 Pavel Holý, Trutnov 5 13
HK0315 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 13
HK0079 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 13
HK0200 Roman Hýsek, Hradec Kr. 5 13
HK0145 Radek Chlad, Kosičky 5 13
HK0326 Karel Kábrt, Trutnov 5 13
HK0160 Jiří Kotek, Černilov 5 13
HK0074 Vlastimil Kout, N. Bydžov 5 13
HK0215 Miroslav Kracík, Jičín 5 13
HK0292 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 5 13
HK0290 Janek Kubáněk, Dolní Branná 5 13
HK0291 Libor Kubáněk, Dolní Branná 5 13
HK0241 Vladislav Kuchař, Rychnov 5 13
HK0111 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 5 13
HK0131 Aleš Kupka, Čánka 5 13
HK0036 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 5 13
HK0232 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 13
HK0163 Martin Nosek, Solnice 5 13
HK0098 Roman Novák, Mžany 5 13
HK0073 Jaroslav Novotný, Podoliby 5 13
HK0015 Aneta Nyčová, Náchod 5 13
HK0233 Pavel Ozdin, Osenice 5 13
HK0206 Tereza Ozdinová, Osenice 5 13
HK0235 Jaroslav Patřín, Lužany 5 13
HK0156 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 5 13
HK0281 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 5 13
HK0076 Olina Pozlerová, Podoliby 5 13
HK0084 Pavel Purma, Sloupno 5 13
HK0050 Jan Runštuk, Velká Jesenice 5 13
HK0032 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 5 13
HK0166 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 13
HK0302 Petr Sůra, Dolní Branná 5 13
HK0022 Jan Šolc, Machov 5 13
HK0023 Petr Šolc, Machov 5 13
HK0255 Bohuslav Šolín, Val 5 13
HK0107 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 13
HK0090 Eva Zimová, Sloupno 5 13
HK0004 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 5 13
HK0147 Milan Dušek, Týniště 2 13
HK0240 Tereza Halčáková, Osenice 2 13
HK0229 Kateřina Halčáková, Jičín 2 13
HK0055 Josef Hofman, Černčice 2 13
HK0236 František Lachman, Jičín 2 13
HK0037 Michal Lokvenc jun., Velké Poříčí 2 13
HK0137 Daniel Machač, Hradec Kr. 2 13
HK0351 Petr Slezák, Dvůr Králové 2 13
HK0103 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 2 13
HK0045 Jaroslav Valchař, Police n. M. 2 13
HK0192 Radek Sejtko, Hradec Kr. -1 13
HK0396 Pavel Konvalinka, Vamberk 11 11
HK0220 Tomáš Houška, Jičín 8 11
HK0285 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 8 11
HK0287 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 8 11
HK0053 Jaromír Líska, N. Město n. M. 5 11
HK0054 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 2 11
HK0150 Jiří Chabada, Hradec Kr. 0 11
HK0238 Jaroslav Odvárko, Jičín 0 11
HK0369 Jaroslava Hanušová, Lužany u Smiřic 11 10
HK0320 Leoš Herout, Trutnov 11 10
HK0295 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 8 10
HK0354 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 8 10
HK0318 Naďa Hůlková, Trutnov 8 10
HK0017 Milan Jakubec, Náchod 8 10
HK0005 Oto Klicpera, Otovice 8 10
HK0116 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 8 10
HK0303 Milan Sůra, Dolní Branná 8 10
HK0348 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 8 10
HK0171 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 10
HK0332 Jaroslav Birke, Trutnov 5 10
HK0077 Milan Čapek, Podoliby 5 10
HK0356 Jitka Čížková, Dubenec 5 10
HK0069 Eduard Důbrava, Petrovice 5 10
HK0154 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 5 10
HK0202 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 5 10
HK0105 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 5 10
HK0321 Michal Herout, Trutnov 5 10
HK0245 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 10
HK0221 Václav Kameník, Jičín 5 10
HK0001 Tomáš Klicpera, Otovice 5 10
HK0263 Milan Koleno, Dobruška 5 10
HK0264 Milan Koty, České Meziříčí 5 10
HK0294 Věra Kubáňková, Dolní Branná 5 10
HK0110 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 5 10
HK0136 Dana Machačová, Hradec Kr. 5 10
HK0311 Lukáš Matura, Libštát 5 10
HK0312 Ludmila Maturová, Libštát 5 10
HK0072 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 10
HK0075 Josef Nevrlý, N. Bydžov 5 10
HK0078 Jiří Pípa, N. Bydžov 5 10
HK0323 Zdena Pivková, Trutnov 5 10
HK0071 Josef Pozler, Podoliby 5 10
HK0338 Klaus Püschel, Trutnov 5 10
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov 5 10
HK0218 Helena Skrbková, Brdo 5 10
HK0349 Alena Slezáková, Dvůr Králové 5 10
HK0165 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 10
HK0301 Jan Sůra, Dolní Branná 5 10
HK0183 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 10
HK0068 Pavel Tomšík, N. Bydžov 5 10
HK0161 Petr Vacek, Hradec Kr. 5 10
HK0092 Stanislav Vízek, N. Bydžov 5 10
HK0134 Hana Bílková st., Libčany 2 10
HK0088 Petra Geletičová, Sloupno 2 10
HK0194 Aleš Hojer, Hradec Kr. 2 10
HK0120 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 2 10
HK0099 Michaela Nováková, Mžany 2 10
HK0330 Eva Pichová, Trutnov 2 10
HK0217 Lukáš Skrbek, Brdo 2 10
HK0304 Robert Sůra, Dolní Branná 2 10
HK0101 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 2 10
HK0211 Miloš Jón, Chomutice -1 10
HK0377 Jan Handa, Jičín 8 8
HK0397 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 8 8
HK0283 Jana Jirková, Dolní Branná 8 8
HK0097 Oldřich Turek, Hradec Kr. 5 8
HK0256 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 2 8
HK0307 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 2 8
HK0284 Jana Kotyková, Dolní Branná 2 8
HK0355 Lenka Hrbková, Pardubice 0 8
HK0121 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 0 8
HK0270 Teresa Šolínová, Val 0 8
HK0146 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 8 7
HK0329 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 8 7
HK0333 Marek Birke, Trutnov 5 7
HK0046 Tomáš Crha, N. Město n. M. 5 7
HK0083 Alois Dejl, Jičín 5 7
HK0216 Otakar Fendrych, Brdo 5 7
HK0373 Monika Hádková, Hradec Kr. 5 7
HK0104 Zdena Havránková, Hradec Kr. 5 7

II. LIGA (279. – 338. místo)
HK0008 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 7
HK0319 Zdeněk Hůlek, Trutnov 5 7
HK0080 Josef Hybner, Poděbrady 5 7
HK0025 Jiří Knettig, Provodov-Šonov 5 7
HK0309 Zdeněk Matura ml., Libštát 5 7
HK0089 Renata Munzarová, Sloupno 5 7
HK0210 František Polák, Jičín 5 7
HK0049 Silvestr Polomský, Česká Skalice 5 7
HK0081 Zdeněk Purma, Křičov 5 7
HK0082 Alena Purmová, Křičov 5 7
HK0043 Augustin Šála, Police n. M. 5 7
HK0096 Miroslav Špaček, Vlčkovice 5 7
HK0065 Martin Taichman, Prasek 5 7
HK0207 František Vycpálek, Milíčeves 5 7
HK0085 Naďa Zimová, Prasek 5 7
HK0214 Oldřich Čapek, Jičín 2 7
HK0271 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 2 7
HK0139 František Hnik ml., Lužany 2 7
HK0340 Miloš Jirsák, Bukovina u Č. 2 7
HK0310 Ondřej Matura, Libštát 2 7
HK0350 Jiří Pelák, Dvůr Králové 2 7
HK0175 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 2 7
HK0261 Martin Sosna, Dobruška 2 7
HK0300 Zdena Sůrová, Dolní Branná 2 7
HK0361 Pavel Vízek, N. Bydžov 2 7
HK0127 Monika Žáková, Hradec Kr. 2 7
HK0228 Jan Halčák, Jičín -1 7
HK0128 Jana Štanderová, Librantice -1 7
HK0189 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. -1 7
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany -4 7
HK0391 Blanka Hladíková, Lužec 5 5
HK0387 Lenka Hlaváčková, N. Bydžov 5 5
HK0383 Alena Jedličková, Dvůr Králové 5 5
HK0379 Milan Langr, Skřivany 5 5
HK0386 Petr Mikas, N. Bydžov 5 5
HK0384 Věra Mikasová, N. Bydžov 5 5
HK0282 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 5
HK0376 Bedřich Šimon, Popovice 5 5
HK0378 Antonín Urban, Kozojedy 5 5
HK0390 Josef Vaníček, Lužec 5 5
HK0382 Jana Vaníčková, Sloupno 5 5
HK0389 Miroslav Vostruha, Sloupno 5 5
HK0132 Petr Buchal, Hradec Kr. 2 5
HK0246 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 2 5
HK0143 Michal Chlad, Kosičky 8 4
HK0288 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 8 4
HK0196 Alena Sejtková, Hradec Kr. 8 4
HK0093 Jitka Štemberová, Hradec Kr. 8 4
HK0368 Petra Kosařová, Trutnov 5 4
HK0158 Jana Kozová, Hradec Kr. 5 4
HK0297 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 5 4
HK0370 Jana Šrytrová, Petrovice 5 4
HK0094 Jan Štembera, Hradec Kr. 5 4
HK0250 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 2 4
HK0219 Helena Fendrychová, Brdo 2 4
HK0352 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 2 4
HK0359 Renata Hrubá, Velké Poříčí 2 4
HK0144 Renata Chladová, Kosičky 2 4
HK0243 Stáňa Krejčová, Solnice 2 4
HK0247 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 2 4

KRAJSKÁ LIGA (339. – 391. místo)
HK0058 Radka Novotná, Černčice 2 4
HK0299 Jiří Sacher, Podhůří 2 4
HK0198 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. 2 4
HK0048 Jiří Soukup, Česká Skalice 2 4
HK0047 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 2 4
HK0182 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 2 4
HK0286 Radek Tauchmann, Dolní Branná 2 4
HK0106 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 2 4
HK0358 Jiří Knettig st., Provodov-Šonov -1 4
HK0331 Josef Pich, Trutnov -1 4
HK0095 Patrik Špaček, Lochenice -1 4
HK0212 Ondřej Jón, Chomutice -4 4
HK0197 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. -4 4
HK0172 Richard Bílek, Urbanice 2 2
HK0398 Anna-Marie Hanušová, HK 2 2
HK0395 Jan Hellinger, Dobruška 2 2
HK0392 Petr Hellinger, Dobruška 2 2
HK0385 Jan Jedlička, Dvůr Králové 2 2
HK0388 Miloslav Kořínek, N. Bydžov 2 2
HK0381 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 2 2
HK0380 Jaroslav Vaníček, Sloupno 2 2
HK0365 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 0 2
HK0366 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 0 2
HK0122 Andrea Neumannová, Hradec Kr. 0 2
HK0371 Oldřich Turek II, Hradec Kr. 0 2
HK0265 Josef Kotyška, Nový Hrádek 5 1
HK0157 Petr Koza, Hradec Kr. 5 1
HK0222 Stanislav Kozák, Železnice 5 1
HK0100 Václav Kuchař, Hradec Kr. 5 1
HK0362 Zuzana Pípová, N. Bydžov 5 1
HK0102 David Havránek, Hradec Kr. 2 1
HK0251 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 1
HK0367 Jakub Jedlinský, Kostelec n. O. 2 1
HK0328 Zdeněk Jiránek, Volanov 2 1
HK0325 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 1
HK0184 Luboš Rydrych, Týniště 2 1
HK0185 Jiří Samek, Týniště 2 1
HK0360 Michaela Vízková, N. Bydžov 2 1
HK0249 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -1 1
HK0374 Jana Havrdová, Jičín -1 1
HK0152 Roman Kamenický, Hradec Kr. -1 1
HK0253 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 1
HK0272 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. -4 1
HK0191 Martin Izák, Jaroměř -4 1
HK0254 Lilia Ščerbaková, Opočno -7 1
HK0149 Jiří Bartoš, Štěnkov 0 0
HK0112 Vladimír Racek, Hradec Kr. 0 0
HK0306 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 5 -1
HK0123 Jan Vítek, Hradec Kr. 0 -1
HK0193 Jindřich Vondráček, Třebechovice 5 -2
HK0317 Věra Barancová, Svoboda n. Ú. 2 -2
HK0188 Petr Jedlička, Hradec Kr. 2 -2
HK0364 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. -1 -2

LIGA AMATÉRŮ (392. – 398. místo)
HK0237 Josef Kotnik, Chyjice 0 -3
HK0393 Dominik Hellinger, Dobruška -4 -4
HK0394 Lucie Šmídová, Hřibiny -4 -4
HK0190 Tibor Platinský, Kr. Lhota -1 -5
HK0252 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -4 -5
HK0335 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč -1 -8
HK0375 Pavel Kejzlar st., Úpice -4 -11

Autor: Redakce

14.1.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační fotografie.

Postel, hospoda, kostel míří do Dobrušky

Ministerstvo kultury. Ilustrační foto.

Chtěli výstavu k výročí roku 1938. Úředník ministerstva je označil za opilce

Projekt, který pomůže seniorům

Kostelec nad Orlicí - Pečovatelská služba Kostelec nad Orlicí se připojila k projektu „Zapojení rodiny a blízkých do péče jako společná cesta k co nejkvalitnějšímu životu“.

Přes překážky se místo koní vydali běžci

Východní Čechy, Pardubice - Překážky Velké pardubické zdolávali v sobotu na pardubickém závodišti nikoliv koně, ale běžci. Ve 12 hodin přišel na řadu hlavní závod, při kterém se běželo přes všechny překážky včetně všech vodních příkopů. Ženy, juniorky a muži nad 70 let běželi dvě kola a junioři a muži do 69 let kola tři.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Tři stovky dobrovolníků čistily Krkonoše

Královéhradecko, Pec pod Sněžkou - Od sobotního rána probíhal na území Krkonošského národního parku podzimní úklid hor.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení