VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Vítězem 1. kola David Havránek

Hradec Králové – Po prvním kole hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje registrujeme 334 hráčů (239 mužů a 95 žen). Vítězem úvodního dějství se stal DAVID HAVRÁNEK z HRADCE KRÁLOVÉ (start. číslo HK0152), jenž získal 14 bodů.

19.12.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Prosíme úspěšného tipujícího, aby se ozval Deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne o převzetí ceny.

Vzhledem k vánočním svátkům vyjde pořadí po 2. kole v pátek 28. prosince. Následující víkend má Tip liga volno, pokračuje 3. kolem o víkendu 5. a 6. ledna.

Pořadí po 1. kole

NHL (1. – 10. místo)

HK0152 David Havránek, Hradec Kr. 14 14
HK0248 Petr Hellinger, Dobruška 14 14
HK0063 Jiří Baše, Č. Kostelec 11 11
HK0309 Libor Čvančara, Dolní Branná 11 11
HK0210 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 11 11
HK0250 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 11 11
HK0298 Jaroslav Hůlek, Trutnov 11 11
HK0313 Jana Jirková, Dolní Branná 11 11
HK0302 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 11 11
HK0328 Ondřej Matura, Libštát 11 11

KHL (11. – 50. místo)

HK0068 Petr Nový, Hradec Kr. 11 11
HK0270 Josef Pich, Trutnov 11 11
HK0308 Alfréd Sacher, Dolní Branná 11 11
HK0090 Alena Sejtková, Hradec Kr. 11 11
HK0111 Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr. 8 8
HK0268 Jaroslav Birke, Trutnov 8 8
HK0276 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 8 8
HK0104 Miroslav Buřič ml., Chlumec 8 8
HK0206 Monika Cílková, Hradec Kr. 8 8
HK0142 Lenka Čermáková, Petrovice 8 8
HK0333 Michal Česák, Hradec Kr. 8 8
HK0108 Jitka Čížková, Dubenec 8 8
HK0181 Alois Dejl, Jičín 8 8
HK0209 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 8 8
HK0105 Aleš Doležal, Chlumec 8 8
HK0103 Vojta Doležal, Chlumec 8 8
HK0173 Helena Fendrychová ml., Brdo 8 8
HK0056 Josef Fuchs, V. Poříčí 8 8
HK0326 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. 8 8
HK0292 Leoš Herout, Trutnov 8 8
HK0003 Gisela Hlavatá, Náchod 8 8
HK0294 Naďa Hůlková, Trutnov 8 8
HK0059 Jan Jakubec, Náchod 8 8
HK0079 Zlata Joštová, Zdechovice 8 8
HK0064 Oto Klicpera, Otovice 8 8
HK0066 Jana Klicperová, Otovice 8 8
HK0254 Jiří Kopecký, Č. Meziříčí 8 8
HK0217 Jiří Kotfald, Týniště 8 8
HK0216 Monika Kotfaldová, Týniště 8 8
HK0273 Romana Krulišová, Trutnov 8 8
HK0150 Vojta Kříž, Převýšov 8 8
HK0198 Dana Machačová, Hradec Kr. 8 8
HK0327 Lukáš Matura, Libštát 8 8
HK0330 Ludmila Maturová, Libštát 8 8
HK0223 Jana Mazurová, Doudleby 8 8
HK0260 Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové 8 8
HK0085 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 8
HK0133 Jan Pavliš, Radvanice 8 8
HK0093 Tibor Platinský, Kr. Lhota 8 8
HK0116 Michal Přibyl, Borohrádek 8 8

EXTRALIGA (51. – 90. místo)

HK0118 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 8 8
HK0058 Bohuslava Regnerová, Žďárky 8 8
HK0091 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 8 8
HK0171 Romana Skrbková, Brdo 8 8
HK0251 Martin Sosna, Dobruška 8 8
HK0033 Jiří Soukup, Č. Skalice 8 8
HK0307 Petr Sůra, Dolní Branná 8 8
HK0007 Radek Svatoš, Zlíčko 8 8
HK0265 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 8 8
HK0285 Jarmila Vondráčková, Trutnov 8 8
HK0028 Štěpán Zámečník, N. Město 8 8
HK0143 Roman Žák, Hradec Kr. 8 8
HK0207 František Bartoška, Hradec Kr. 5 5
HK0140 Věrka Bartošová, Hradec Kr. 5 5
HK0194 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 5 5
HK0016 Bohumil Beneš, Hronov 5 5
HK0113 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 5 5
HK0148 Milada Bílková, Praskačka 5 5
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany 5 5
HK0269 Marek Birke, Trutnov 5 5
HK0087 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 5
HK0102 Marie Buřičová, Chlumec 5 5
HK0205 Petr Cílek, Hradec Kr. 5 5
HK0204 Martin Cílek, Hradec Kr. 5 5
HK0001 Vladimír Čejp, Náchod 5 5
HK0051 Josef Čepelka, V. Poříčí 5 5
HK0052 Karel Černohorský, V. Poříčí 5 5
HK0182 Martin Dejl, Kosmonosy 5 5
HK0183 Helena Dejlová, Jičín 5 5
HK0252 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 5
HK0169 Otakar Fendrych, Brdo 5 5
HK0047 Zdeněk Frýba, Hronov 5 5
HK0088 Marcel Gabriel, Vinary 5 5
HK0214 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 5
HK0256 Aleš Hašek, Dobruška 5 5
HK0046 Tomáš Hašpl, V. Poříčí 5 5
HK0221 Michaela Havlíková, Č. Meziříčí 5 5
HK0004 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 5 5
HK0264 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 5 5
HK0263 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 5 5

I. LIGA (91. – 130. místo)

HK0261 Pavel Horák, Dvůr Králové 5 5
HK0098 David Hric, Hradec Kr. 5 5
HK0086 Josef Hybner, Poděbrady 5 5
HK0078 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 5
HK0126 Roman Hýsek, Hradec Kr. 5 5
HK0231 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 5
HK0295 Zdeněk Jiránek, Volanov 5 5
HK0245 Juraj Jirásek, Sněžné 5 5
HK0167 Pavlína Jónová, Chomutice 5 5
HK0164 Jindra Kolumpek, Jičín 5 5
HK0072 Miroslav Kořínek, St. Bydžov 5 5
HK0139 Jan Kouba, Třebechovice 5 5
HK0321 Michal Kozák, Hradec Kr. 5 5
HK0238 Jan Krejčí, Solnice 5 5
HK0151 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 5
HK0230 Věra Kubcová, Rychnov 5 5
HK0014 Michal Kubeček, Hronov 5 5
HK0175 František Lachman, Jičín 5 5
HK0041 Oldřich Lelek, Hronov 5 5
HK0042 Vlasta Lelková, Hronov 5 5
HK0027 Jaromír Líska, N. Město 5 5
HK0329 Zdeněk Matura st., Libštát 5 5
HK0179 Zdeněk Maxmilián, Jeřice 5 5
HK0222 Milan Mazura, Doudleby 5 5
HK0278 Mirek Mrázek, Trutnov 5 5
HK0080 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 5
HK0055 Hana Nejedlá, V. Poříčí 5 5
HK0310 Miloslav Nykl, Dolní Branná 5 5
HK0024 Miroslav Pácalt, Kramolna 5 5
HK0025 Vlasta Pácaltová, Kramolna 5 5
HK0120 Zuzana Pácaltová, Jičín 5 5
HK0074 Erik Pařízek, St. Bydžov 5 5
HK0073 Ondřej Pařízek, St. Bydžov 5 5
HK0137 Jiří Pešek, Hradec Kr. 5 5
HK0084 Josef Pozler, Podoliby 5 5
HK0081 Olina Pozlerová, Podoliby 5 5
HK0297 Klaus Püschel, Trutnov 5 5
HK0296 Milena Püschelová, Trutnov 5 5
HK0021 Roman Rainet, V. Poříčí 5 5
HK0044 Jan Regner, Žďárky 5 5

II. LIGA (131. – 170. místo)

HK0213 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 5
HK0031 Jan Runštuk, V. Jesenice 5 5
HK0002 Martin Rutar, Náchod 5 5
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod 5 5
HK0129 Milan Řehák, Libotov 5 5
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 5 5
HK0097 Radek Sejtko, Hradec Kr. 5 5
HK0092 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 5 5
HK0075 Radek Schovánek, St. Bydžov 5 5
HK0032 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 5 5
HK0281 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 5 5
HK0174 Vlastimil Sudek, Libuň 5 5
HK0131 Marta Suchá, Radvanice 5 5
HK0314 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 5
HK0306 Robert Sůra, Dolní Branná 5 5
HK0242 Bohuslav Šolín, Val 5 5
HK0110 Václav Špaček, Hradec Kr. 5 5
HK0141 Markéta Šťastná, Hradec Kr. 5 5
HK0149 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 5 5
HK0070 Martin Taichman, Prasek 5 5
HK0190 Václav Tarantík, Smiřice 5 5
HK0191 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 5
HK0015 Veronika Taufmanová, Jizbice 5 5
HK0316 Radek Teichmann, Dolní Branná 5 5
HK0156 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 5 5
HK0155 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 5 5
HK0234 Václav Vaněček, Houdkovice 5 5
HK0233 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 5
HK0083 Radek Zima, Prasek 5 5
HK0082 Naďa Zimová, Prasek 5 5
HK0053 Hana Zvoníčková, V. Poříčí 5 5
HK0050 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí 5 5
HK0211 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 2 2
HK0018 Hana Benešová, Hronov 2 2
HK0112 Jan Bičiště, Hradec Kr. 2 2
HK0114 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 2 2
HK0134 Jiří Bílek, Libčany 2 2
HK0147 Jan Bílek, Praskačka 2 2
HK0136 Hana Bílková st., Libčany 2 2
HK0048 Milan Bitnar, Hronov 2 2

KRAJSKÁ LIGA I (171. – 210. místo)

HK0277 Gert Böhnisch, Mladé Buky 2 2
HK0101 Miroslav Buřič st., Chlumec 2 2
HK0057 Josef Čermák, V. Poříčí 2 2
HK0109 Jaroslav Čížek, Dubenec 2 2
HK0188 Lenka Dejlová, Louny 2 2
HK0184 Iveta Dejlová, Jičín 2 2
HK0218 Miloš Dohnálek, Rychnov 2 2
HK0219 Ludmila Dohnálková, Rychnov 2 2
HK0019 Petr Drašnar, Provodov-Šonov 2 2
HK0020 Petr Drašnar, Náchod 2 2
HK0077 Eduard Důbrava, Petrovice 2 2
HK0008 Míra Ducháč, Ml. Boleslav 2 2
HK0201 Milan Dušek, Týniště 2 2
HK0208 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 2
HK0127 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 2 2
HK0089 Vlastimil Gabriel, Vinary 2 2
HK0249 Vladimír Gutler, Dobruška 2 2
HK0187 Jan Halčák, Jičín 2 2
HK0185 Tereza Halčáková, Osenice 2 2
HK0186 Kateřina Halčáková, Louny 2 2
HK0323 Jan Hanuš, Hradec Kr. 2 2
HK0322 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 2 2
HK0045 Jiří Hanzl, Žďárky 2 2
HK0299 Karel Havelka, Trutnov 2 2
HK0154 Zdenka Havránková, Hradec Kr. 2 2
HK0246 Dominik Hellinger, Dobruška 2 2
HK0291 Václav Herout, Trutnov 2 2
HK0241 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 2
HK0262 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 2
HK0094 Aleš Hojer, Hradec Kr. 2 2
HK0274 Pavel Holý, Trutnov 2 2
HK0107 Lenka Hrbková, Pardubice 2 2
HK0293 Zdeněk Hůlek, Trutnov 2 2
HK0138 Lenka Hurtová, Trutnov 2 2
HK0060 Josef Jakubec, Náchod 2 2
HK0061 Milan Jakubec, Náchod 2 2
HK0229 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 2
HK0166 Miloš Jón, Chomutice 2 2
HK0282 Zdeněk Jón, Trutnov 2 2
HK0283 Otakar Jón, Trutnov 2 2

KRAJSKÁ LIGA II (211. – 250. místo)

HK0168 Ondřej Jón, Chomutice 2 2
HK0257 Karel Kábrt, Trutnov 2 2
HK0334 Pavel Kejzlar st., Úpice 2 2
HK0065 Tomáš Klicpera, Otovice 2 2
HK0301 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 2 2
HK0163 Zdenka Kolumpková, Jičín 2 2
HK0267 Zdeněk Korčák, Trutnov 2 2
HK0122 Martin Košnár, Hradec Kr. 2 2
HK0259 Jaromír Kött, Dvůr Králové 2 2
HK0312 Jana Kotyková, Dolní Branná 2 2
HK0244 Josef Kotyška, Nový Hrádek 2 2
HK0193 Petr Koza, Hradec Kr. 2 2
HK0325 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 2 2
HK0192 Jana Kozová, Hradec Kr. 2 2
HK0176 Miroslav Kracík, Jičín 2 2
HK0240 Bořek Krejčí, Solnice 2 2
HK0272 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 2
HK0228 Oldřich Kubec, Rychnov 2 2
HK0017 Radka Kubečková, Hronov 2 2
HK0013 Miloš Kubík, Hronov 2 2
HK0099 Petr Kulhánek, Hradec Kr. 2 2
HK0123 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 2 2
HK0200 Aleš Kupka, Čánka 2 2
HK0054 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 2 2
HK0236 Jaroslav Macek, Dobruška 2 2
HK0196 Roman Machač, Hradec Kr. 2 2
HK0121 Jana Machková, Borohrádek 2 2
HK0315 Jitka Márynková, Dolní Branná 2 2
HK0180 Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice 2 2
HK0220 Matěj Mazura, Doudleby 2 2
HK0253 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 2 2
HK0062 Aneta Nyčová, Náchod 2 2
HK0289 Roman Nývlt, Trutnov 2 2
HK0189 Jaroslav Patřín, Lužany 2 2
HK0271 Eva Pichová, Trutnov 2 2
HK0318 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 2 2
HK0319 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 2
HK0300 Zdena Pivková, Trutnov 2 2
HK0232 Josef Plachetka, Houdkovice 2 2
HK0195 Václav Polívka, Hradec Kr. 2 2

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (251. – 290. místo)

HK0030 Silvestr Polomský, Č. Skalice 2 2
HK0115 Karel Přibyl, Hradec Kr. 2 2
HK0117 Tomáš Přibyl, Borohrádek 2 2
HK0119 Lenka Přibylová, Hradec Kr. 2 2
HK0165 Katka Rozsypalová, Jičín 2 2
HK0311 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 2 2
HK0258 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 2 2
HK0130 Vítězslav Schafránek, Radvanice 2 2
HK0049 Jiří Soukal, Hronov 2 2
HK0224 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 2
HK0226 Josefa Suchánková, Potštejn 2 2
HK0132 Jan Suchý, Radvanice 2 2
HK0305 Milan Sůra, Dolní Branná 2 2
HK0304 Jan Sůra, Dolní Branná 2 2
HK0005 Jakub Svatoš, Zlíčko 2 2
HK0006 Jana Svatošová, Zlíčko 2 2
HK0039 Augustin Šála, Police n. M. 2 2
HK0011 Petr Šolc, Machov 2 2
HK0012 Jan Šolc, Machov 2 2
HK0010 Vítězslav Šolc, Machov 2 2
HK0009 Vítězslav Šolc st., Machov 2 2
HK0203 Miroslav Špaček, Vlčkovice 2 2
HK0100 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. 2 2
HK0128 Vlastimil Štěrba ml., Chlumec 2 2
HK0157 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 2
HK0095 Milan Toušek, Týniště 2 2
HK0038 Jaroslav Valchař, Police n. M. 2 2
HK0076 Stanislav Vízek, N. Bydžov 2 2
HK0160 Roman Voldán, Jičín 2 2
HK0159 Hana Voldánová, Jičín 2 2
HK0158 Marta Voldánová, Jičín 2 2
HK0284 Petr Vondráček, Trutnov 2 2
HK0287 Tomáš Vrbecký, Trutnov 2 2
HK0215 Jiří Vyšehrad, Týniště 2 2
HK0178 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 2 2
HK0177 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 2 2
HK0280 Linda Zieminská, Trutnov 2 2
HK0279 Darek Zieminski, Trutnov 2 2
HK0303 Jan Zirm, Vrchlabí 2 2
HK0145 Kamil Žák, Hradec Kr. 2 2

LIGA AMATÉRŮ (291. – 310. místo)

HK0096 Pavel Žák, Předměřice 2 2
HK0144 Kamila Žáková, Hradec Kr. 2 2
HK0239 Stáňa Krejčová, Solnice 0 0
HK0037 Jaroslav Čálek, Police n. M. -1 -1
HK0255 Petr Dekov, Přepychy -1 -1
HK0172 Helena Fendrychová, Brdo -1 -1
HK0153 Ladislav Havránek, Hradec Kr. -1 -1
HK0247 Jan Hellinger, Dobruška -1 -1
HK0290 Michal Herout, Trutnov -1 -1
HK0275 Marie Holá, Trutnov -1 -1
 HK0286 Soňa Kábrtová, Trutnov -1 -1
HK0266 Ladislav Köszegi, Trutnov -1 -1
HK0243 Milan Koty, Č. Meziříčí -1 -1
HK0034 Josef Matha, Olešnice -1 -1
HK0036 Marek Matha, Olešnice -1 -1
HK0035 Jaroslava Mathová,Olešnice -1 -1
HK0331 Zdeněk Matura ml., Libštát -1 -1
HK0125 Jaroslav Novotný, Hradec -1 -1
HK0106 Jiří Pokora, Hradec Kr. -1 -1
HK0161 František Polák, Jičín -1 -1

ALESPOŇ TO ZKUSILI (311. – 334. místo)

HK0162 Dagmar Poláková, Jičín -1 -1
HK0029 Maria Polomská, Č. Skalice -1 -1
HK0023 Zdeněk Rainet, V. Poříčí -1 -1
HK0022 Eva Rainetová, V. Poříčí -1 -1
HK0202 Bohumil Rulf, Hradec Kr. -1 -1
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov -1 -1
HK0043 Vladimír Seidel, V. Poříčí -1 -1
HK0170 Lukáš Skrbek, Brdo -1 -1
HK0227 Jaroslav Suchánek, Potštejn -1 -1
HK0225 Jaroslav Suchánek, Choceň -1 -1
HK0237 Miloš Šenkýř, Dobruška -1 -1
HK0071 Josef Taichman, Prasek -1 -1
HK0069 Lenka Taichmanová, Prasek -1 -1
HK0317 M. Tauchmannová, D. Branná -1 -1
HK0235 Vác. Vaněček st., Houdkovice -1 -1
HK0288 Jaroslav Vrbecký, Trutnov -1 -1
HK0040 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. -1 -1
HK0324 Monika Hádková, Hradec -4 -4
HK0199 Karel Kindl, Třebechovice -4 -4
HK0320 Miloslava Kozáková, Hradec -4 -4
HK0124 Jan Kulhánek, Hradec Kr. -4 -4
HK0212 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -4 -4
HK0146 Monika Žáková, Hradec Kr. -4 -4
HK0197 Daniel Machač, Hradec Kr. -7 -7

Výsledky tipovaných zápasů 1. kola

1. Rusko – Česká republika (6:0) 1
2. Česká republika – Švédsko (0:4) 2
3. Hradec Králové – Litoměřice (3:2) 1
4. Ústí nad Labem – Olomouc (1:4) 2
5. Benátky nad Jizerou – Havlíčkův Brod (3:4) 2
6. Třebíč – Mladá Boleslav (6:3) 1
7. Wikov Hronov – HC Jaroměř (2:2) 0
8. Dvůr Králové nad Labem – Nová Paka (5:2) 1
9. HC Opočno – Sokol Semechnice (3:0) 1
10. Vrchlabí – Třebechovice pod Orebem (8:2) 1

Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 60 branek.

Autor: Redakce

19.12.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ochránce Orlických Rampušák otevřel svoji pivní náruč
29

Ochránce Orlických Rampušák otevřel svoji pivní náruč

Ilustrační foto

Okresní „osmička“ před startem sezony

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Chybí stovky lidí, přitom vyrostla další fabrika

Rychnovsko - Rekordně nízká nezaměstnanost trápí snad všechny firmy v rychnovském okrese. Problém je ve službách i ve fabrikách.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení