VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Bahník slaví primát, neboť byl nejblíže výsledné Supertrefě

Hradec Králové - Pátým dějstvím pokračovala tipovací soutěž čtenářů, zimní hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje. A toto kolo bylo pro tipéry mimořádně úspěšné! Řada z nich získala plný počet bodů.

13.1.2016
SDÍLEJ:

Brankář Mladé Boleslavi Martin Růžička inkasuje gól od Hradce Králové.Foto: ČTK/Radek Petrášek

Z triumfu se může radovat  Pavel Bahník z Třebechovic pod Orebem (startovní číslo HK0249), jenž stejně jako dalších 45 (!) hráčů uhodl všech deset výsledků. S tipem na 76 vstřelených branek byl ale nejblíže Supetrefě!

Vítěz 5. kola získává balíček od pivovaru Tambor a dále věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Výsledky tipovaných duelů 5. kola:
1.  Mladá Boleslav – Hradec Králové  (2:2)   0
2.  Vrchlabí – Sokolov                       (3:0)   1
3.  Trutnov – Jindřichův Hradec        (6:1)   1
4.  Náchod  – Nový Bydžov              (5:4)   1
5.  Jaroměř – Třebechovice               (4:3)   1
6.  Dvůr Králové – Jičín                      (6:1)   1
7.  Nová Paka – Nové Město n. M.      (5:2)   1
8.  Hronov – Třebechovice B              (7:2)   1
9.  Čestice – Opočno                          (0:8)   2
10.  Lanškroun – Skuteč                     (9:6)   1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 76 branek.

Několik tipérů získalo plný počet bodů!

Průběžné pořadí po 5. kole

NHL (1. – 9. místo)
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové    20    57
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky    17    57
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice    17    57
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové    17    57
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí    17    54
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov    17    54
HK0229    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    17    54
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové    17    54
HK0034    Jaroslav Valchař st., Police nad Metují    17    54

KHL (10. – 52. místo)
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.    20    51
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec    20    51
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát    20    51
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná    20    51
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    20    51
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno    17    51
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    17    51
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.    17    51
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč    17    51
HK0225    Janek Kubáněk, Dolní Branná    17    51
HK0290    Michal Matura, Semily    17    51
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice    17    51
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov    17    51
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    17    51
HK0292    František Polák, Jičín    17    51
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové    17    51
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    20    48
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí    20    48
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná    20    48
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno    20    48
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.    20    48
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice    20    48
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod    17    48
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    17    48
HK0190    Marie Holá, Trutnov    17    48
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov    17    48
HK0004    Miloš Kubík, Hronov    17    48
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové    17    48
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    17    48
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř    17    48
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod    17    48
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod    17    48
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice    17    48
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice    17    48
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov    17    48
HK0263    Bohuslav Šolín, Val    17    48
HK0064    Radek Zima, Prasek    17    48
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí    14    48
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.    14    48
HK0239    Lukáš Matura, Libštát    14    48
HK0110    Luboš Radoň, Blešno    14    48
HK0285    Romana Skrbková, Brdo    17    46
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice    20    45

EXTRALIGA (53. – 99. místo)
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    20    45
HK0385    Josef Hejhal, Kostelec n. Orl.    20    45
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov    20    45
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov    20    45
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové    20    45
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové    20    45
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov    20    45
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř    17    45
HK0295    Helena Dejlová, Jičín    17    45
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    17    45
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    17    45
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové    17    45
HK0198    Karel Havelka, Trutnov    17    45
HK0184    Václav Herout, Trutnov    17    45
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod    17    45
HK0159    Josef Hofman, Černčice    17    45
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov    17    45
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    17    45
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné    17    45
HK0182    Otakar Jón, Trutnov    17    45
HK0313    Václav Kameník, Jičín    17    45
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové    17    45
HK0228    Libor Kubáněk, Dolní Branná    17    45
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná    17    45
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    17    45
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát    17    45
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby    17    45
HK0256    Martin Nosek, Solnice    17    45
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové    17    45
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany    17    45
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové    17    45
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov    17    45
HK0111    Jan Radoň, Blešno    17    45
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové    17    45
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    17    45
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové    17    45
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn    17    45
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují    17    45
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    17    45
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové    14    45
HK0108    Martin Hopko, Sendražice    14    45
HK0071    Pavel Purma, Sloupno    14    45
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové    14    45
HK0098    Milada Bílková, Praskačka    20    42
HK0280    Milan Řehák, Libotov    20    42
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná    20    42
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové    20    42

I. LIGA (100. – 180. místo)
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná    20    42
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov    20    42
HK0099    Jan Bílek, Praskačka    17    42
HK0294    Alois Dejl, Jičín    17    42
HK0310    Martina Dejlová, Louny    17    42
HK0299    Lucie Dejlová, Louny    17    42
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín    17    42
HK0007    Pippo Dukla, Náchod    17    42
HK0138    František Dušek, Holohlavy    17    42
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    17    42
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno    17    42
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové    17    42
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice    17    42
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové    17    42
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    17    42
HK0165    Petr Holý, Trutnov    17    42
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov    17    42
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    17    42
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové    17    42
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov    17    42
HK0270    Milan Koleno, Dobruška    17    42
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov    17    42
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové    17    42
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové    17    42
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.    17    42
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov    17    42
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové    17    42
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové    17    42
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    17    42
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov    17    42
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    17    42
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby    17    42
HK0040    Petra Nováková, Habřina    17    42
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby    17    42
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice    17    42
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov    17    42
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice    17    42
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby    17    42
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov    17    42
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš    17    42
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové    17    42
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové    17    42
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    17    42
HK0244    Marta Suchá, Radvanice    17    42
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn    17    42
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň    17    42
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň    17    42
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň    17    42
HK0039    Jan Šolc, Machov    17    42
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    17    42
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové    17    42
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové    17    42
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov    17    42
HK0005    Petr Drašnar, Václavice    14    42
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí    14    42
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    14    42
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    11    42
HK0068    Štefan Kotek, Prasek    20    40
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové    17    40
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice    20    39
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    20    39
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška    20    39
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves    20    39
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov    17    39
HK0079    Pavel Brett, Králíky    17    39
HK0297    Martin Dejl, Louny    17    39
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    17    39
HK0001    Richard Ducháč, Úpice    17    39
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice    17    39
HK0300    Jan Halčák, Jičín    17    39
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín    17    39
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové    17    39
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.    17    39
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov    17    39
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    17    39
HK0018    Petr Kylar, Stárkov    17    39
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    17    39
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice    17    39
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna    17    39
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna    17    39
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov    17    39

II. LIGA (181. – 274. místo)
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov    17    39
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín    17    39
HK0077    Josef Pozler, Podoliby    17    39
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná    17    39
HK0038    Petr Šolc, Machov    17    39
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    17    39
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    17    39
HK0360    Marie Hanušová, Hradec Králové    14    39
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.    14    39
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí    14    39
HK0336    Jiří Kotek, Černilov    14    39
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice    14    39
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové    14    39
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice    14    39
HK0240    Ondřej Matura, Libštát    14    39
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové    14    39
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek    14    39
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    14    39
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov    14    39
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice    14    39
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové    11    39
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice    11    39
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    11    39
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    11    39
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí    11    39
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo    17    37
HK0353    Pavel Holý, Trutnov    17    37
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov    17    37
HK0029    Jiří Krista, Hronov    17    37
HK0357    Jakub Svatoš, Zlíčko    17    37
HK0396    Johana Hanušová, Hradec Králové    14    37
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    20    36
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    20    36
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    17    36
HK0367    Alois Dejl II, Jičín    17    36
HK0298    Lenka Dejlová, Louny    17    36
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové    17    36
HK0383    Tomáš Klicpera, Otovice    17    36
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov    17    36
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice    17    36
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    17    36
HK0378    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    17    36
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové    17    36
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná    17    36
HK0017    Milan Bitnar, Hronov    14    36
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary    14    36
HK0127    David Havránek, Hradec Králové    14    36
HK0183    Leoš Herout, Trutnov    14    36
HK0316    František Lachman, Jičín    14    36
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové    14    36
HK0168    Eva Pichová, Trutnov    14    36
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek    14    36
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové    14    36
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    14    36
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.    11    36
HK0103    Radek Chlad, Kosičky    11    36
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové    11    36
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice    11    36
HK0003    Jiří Říha, Úpice    11    36
HK0112    Martin Taichman, Prasek    11    36
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové    8    36
HK0250    Aleš Kupka, Čánka    20    34
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové    20    34
HK0359    Mirek Ducháč, Mladá Boleslav    17    34
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov    17    34
HK0284    Helena Skrbková, Brdo    17    34
HK0356    Lukáš Svatoš, Zlíčko    17    34
HK0327    Martin Izák, Jaroměř    0    34
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.    0    34
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany    17    33
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná    17    33
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    17    33
HK0369    Martin Hrudík, Dobruška    17    33
HK0366    Josef Hybner, Poděbrady    17    33
HK0368    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    17    33
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    17    33
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    17    33
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov    17    33
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek    17    33
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná    17    33
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov    17    33
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná    17    33
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná    17    33
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň    17    33
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    17    33
HK0372    Jan Zirm, Vrchlabí    17    33
HK0384    Zdeněk Žáček, Úpice    17    33
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek    14    33
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov    14    33
HK0381    Milan Lustig, Jičín    14    33
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř    14    33
HK0364    Jana Šrytrová, Petrovice    14    33
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice    14    33
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice    14    33

KRAJSKÁ LIGA (275. – 314. místo)
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí    14    33
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov    11    33
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř    11    33
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové    11    33
HK0271    Roman Izák, Opočno    11    33
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové    11    33
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice    11    33
HK0226    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    11    33
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové    11    33
HK0113    Josef Taichman, Prasek    11    33
HK0388    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    20    31
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice    20    31
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové    20    31
HK0355    Radek Svatoš, Zlíčko    20    31
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové    20    31
HK0358    Jana Svatošová, Zlíčko    17    31
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno    14    31
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška    11    31
HK0379    Jana Kotyková, Dolní Branná    20    30
HK0365    Marcel Gabriel, Vinary    17    30
HK0374    Jan Gabrle, Trutnov    17    30
HK0352    Jaroslav Kuchař, Náchod    17    30
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany    17    30
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň    17    30
HK0006    Petr Drašnar, Náchod    14    30
HK0162    Radka Novotná, Černčice    14    30
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek    14    30
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava    14    30
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno    14    30
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    14    30
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové    14    30
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové    11    30
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín    11    30
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    11    30
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové    11    30
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové    8    30
HK0389    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    20    28
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    17    28
HK0391    Petr Mikas, Nový Bydžov    17    28
HK0237    Lenka Hubková, Pardubice    14    28

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (315. – 389. místo)
HK0363    Petr Mašek, Čeperka    14    28
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové    14    28
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    11    28
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí    11    28
HK0185    Michal Herout, Trutnov    20    27
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové    20    27
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov    17    27
HK0370    Pavel Marek, Javornice    17    27
HK0371    Pavel Marek, Rychnov n. K.    17    27
HK0377    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    17    27
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové    14    27
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    14    27
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov    14    27
HK0354    Miroslav Mohet, Dvůr Králové    14    27
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice    14    27
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice    14    27
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové    11    27
HK0390    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    17    25
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec    17    25
HK0387    Vojtěch Doležal, Chlumec n. C.    17    25
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo    17    25
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo    17    25
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové    17    25
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec    14    25
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice    14    25
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové    14    25
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín    8    25
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí    0    25
HK0376    Jaroslav Střížek, Dolní Branná    20    24
HK0380    Vlasta Suková, Dolní Branná    20    24
HK0375    Antonín Nedvědil, Dolní Branná    17    24
HK0386    Pavel Konvalinka, Vamberk    14    24
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí    14    24
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    14    24
HK0166    Josef Pich, Trutnov    11    24
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    8    24
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové    0    22
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové    0    22
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové    0    22
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov    0    22
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice    0    22
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov    0    22
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují    11    21
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové    8    21
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    5    21
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín    17    19
HK0398    Bedřich Šimon, Popovice    14    19
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice    0    19
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice    0    19
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.    0    19
HK0361    Jan Hanuš ml., Hradec Králové    14    18
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov    14    18
HK0382    Karel Šulc, Lužany    11    18
HK0399    Věra Mikasová, Nový Bydžov    17    17
HK0400    Naďa Zimová, Prasek    17    17
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    0    17
HK0269    Petr Kain, Dobruška    0    16
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    5    15
HK0397    Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové    8    13
HK0062    Karel Dušek, Prasek    0    13
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové    0    13
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná    0    13
HK0167    Marek Birke, Trutnov    11    12
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín    8    12
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    0    11
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice    0    11
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice    0    11
HK0392    Pavel Kejzlar, Úpice    11    10
HK0281    Pavel Žák, Předměřice    0    10
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové    11    9
HK0362    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové    2    9
HK0254    Pavel Nosek, Solnice    0    9
HK0394    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.    8    8
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí    0    8
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové    0    7

OKRESNÍ PŘEBOR (390. – 397. místo)
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí    0    5
HK0373    Petra Kosařová, Trutnov    0    5
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř    0    3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř    0    3
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové    -1    3
HK0395    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.    2    2
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.    0    1

AMATÉŘI (398. – 400. místo)
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    0
HK0393    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.    -4    -7
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota    0    -8

Autor: Petr Tomeš, Redakce

13.1.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Přepychy vstřelily čtyři branky za dvanáct minut a slavily výhru

Jak reklamovat koupený dům či byt

Ochránce Orlických Rampušák otevřel svoji pivní náruč

Dobruška /FOTO/ - Milovníci zlatavého moku měli o víkendu jasno, kam vyrazit za orosenou sklenicí. V sobotu své brány již posedmé otevřel dobrušský pivovar Rampušák, který pro návštěvníky připravil jak komentovanou prohlídku, tak i bohatý kulturní program orámovaný ochutnávkou pivního speciálu.

Okresní „osmička“ před startem sezony

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartuje o víkendu fotbalová I. B třída – skupina B. Rychnovsko bude reprezentovat osm týmů. Před podzimním výkopem přinášíme informace z jejich táborů.

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Chybí stovky lidí, přitom vyrostla další fabrika

Rychnovsko - Rekordně nízká nezaměstnanost trápí snad všechny firmy v rychnovském okrese. Problém je ve službách i ve fabrikách.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení