Zástupci Rychnovska vyšli bodově naprázdno. Opočno na domácím kluzišti v sousedském duelu podlehlo Novému Městu nad Metují a Semechničtí prohráli ve Skutči. Čestice měly volný los.

Opočno – Nové Město 5:7

HC Opočno: Bláha (Šnajdr) – Jedlička, Vedral, Jakl, Hejduk, Serbousek, Burdych, Kašpar – Lukášek, Černík, Srpek, Slezák, Řehák, Vencl, Mervart, Chmelík, Rail.
Úvod zápasu se Opočnu nevydařil. Už po 35 vteřinách přepsal bezbrankové skóre hostující Chmelař – 0:1. Na začátku 9. minuty však srovnal na 1:1 Mervart. Necelou minutu před koncem ale vrátil hostům vedení Laš – 1:2. Na rozdíl dvou branek upravoval zkraje druhé části Chmelař. Půl minuty před druhou sirénou upravil na 1:4 Vlček. Úvod třetí třetiny se Baronům vydařil. Ve 41. a 46. minutě se gólově prosadil Srpek a v čase 47:51 Vencl srovnával už na 4:4 a začínalo se znovu. Hosté se však zásluhou Vlčka opět ujali vedení – 4:5. V končící 54. minutě zvyšoval Chmelař už na 4:6, jenže Opočno vzápětí Railem korigovalo na 5:6. Poslední slovo měl hostující Zelinger, jenž v čase 59:00 uzavřel skóre na konečných 5:7.

Skuteč – Semechnice 7:3

TJ Sokol Semechnice: Mráček – Bulawa, Prouza, Novotný, Emmer, Frýda, Rejchrt, Janský, Majer, Jičínský, Čapek, Gois, Bartoň, Bouz.
První branku vstřelili domácí hokejisté v 18. min. z hole Vomáčky, těsně před sirénou přidal v čase 19:37 druhou M. Klusoň. Hostující tým dal kontaktní branku ve 22. min., když skóroval Frýda. Třetí branku domácích vstřelil při vlastním oslabení v 30. min. F. Klusoň a čtvrtou přidal o minutu později Hladík. Ve 32. min. 4:2 snižoval hostující Prouza. Domácí tým přidal další branku v 38. min. opět z hole Hladíka. Při přesilové hře snížil ve 41. min. na 5:3 semechnický Rejchrt. Autory posledních dvou branek zápasu byli opět domácí – v 57. min. využil přesilovku Vomáčka a v 60. min. při vlastním oslabení skóroval Brdička. (dr)