Opočenští Baroni vítězi Krajské soutěže

Opočno – Vítězem Krajské soutěže mužů se kolo před koncem základní části stalo Opočno, které porazilo v okresním derby semechnické hokejisty 8:3.

6.2.2015

JEDENÁCT GÓLŮ padlo v sousedském souboji, v němž Opočno přehrálo semechnické hokejisty vysoko 8:3. Foto: Jan Ježdík

Oba týmy doplní Novou Paku a Dvůr Králové v baráži o nejvyšší krajskou soutěž mužů v příští sezoně.

Semechnice – Opočno 3:8
Semechnice: Chalupný – Tláskal, Janský, Chudý, Jičínský, Novotný – Škoda, Rejchrt, Frýda, Gois, Ivančic, Cvejn, Brandejs, Steklík, Ryšavý. Opočno: Bláha (Blasko) – Jakl, Vedral, Jedlička, Burdych, Petr, L. Žid, Serbousek, Čtvrtečka, Černík, Rail, Slezák, Řehák, Vencl, Škrabal, K. Žid, Přibyl, Bartoň, Bury, Junek.
Úvodní branku zápasu vstřelil po přihrávce Frýdy při přesilovce v čase 2:39 Rejchrt. O minutu později bylo skóre srovnáno, když se gólově prosadil opočenský Junek. Semechnický tým využil i druhou přesilovku, když skóroval v 8. minutě Frýda.

Baroni vyrovnali v 10. minutě rovněž při přesilové hře, autorem gólu byl Vedral. V prostřední části hry semechnický tým slevil ze své taktiky a důsledkem toho byly čtyři obdržené branky. Ve 23. minutě skóroval K. Žid a ve 31. minutě Rail.

Další dvě branky padly při přesilových hrách Opočna. Ve 32. minutě se prosadil Vencl a v 39. minutě přesně mířil Přibyl. Semechnickým hokejistům se podařilo korigovat nepříznivý stav ve 48. minutě brankou Škody, kterému přihrával Rejchrt. Opočenští přidali ve 47. minutě sedmou branku opět v přesilové hře a jejím autorem byl Řehák. Výsledek celého zápasu pečetil ještě v 59. minutě Přibyl.  (dr)