Opočenský Rail se blýskl čtyřmi góly

Rychnovsko – Krajská soutěž hokejistů pokračovala v neděli zápasy patnáctého kola. V domácím prostředí se představili semechničtí hokejisté, kteří podlehli Hronovu až v samostatných nájezdech. Vedoucí Opočno vyhrálo na ledě rezervy Jaroměře, když na výhře 8:2 se podílel čtyřmi góly Rail. Poslední Čestice se vrátilo z Třebechovic s desetigólovým přídělem.

13.1.2015

Ilustrační foto.Foto: Petr Čepek

Semechnice – Hronov 2:3 sn
Semechnice: Biegl – Tláskal, Jičínský, Novotný, Číšecký, Chudý, Janský – Škoda, Rejchrt, Frýda, Franc, Ryšavý, Ivančic, Gois, Steklík, Brandejs.
První dvě branky zápasu padly v 5. minutě, kdy nejprve skóroval domácí Jičínský a o devět vteřin později vyrovnával hronovský Valtar. O minutu později vstřelil druhou branku hostujícího týmu Pohl. V prostřední části zápasu hrála obě mužstva opatrně ve snaze neudělat zbytečnou chybu. Vyrovnávací branku domácího týmu vstřelil při přesilové hře Škoda, který dorážel odražený puk po střele Jičínského. V pětiminutovém prodloužení branka nepadla, a tak došlo k samostatným nájezdům. Při nich vstřelil jedinou branku hronovský Kozák a zajistil tak pro své mužstvo druhý bod.

Jaroměř B – Opočno 2:8
Opočno: Bláha (45. Blasko) – Jakl, Vedral, Jedlička, Burdych, L. Žid, Serbousek, Petr, Čtvrtečka, Černík, Rail, Slezák, Řehák, Vencl, Škrabal, Chmelík, Přibyl, Bartoň, K. Žid, Bury.
Opočenští Baroni potvrdili na ledě předposlední rezervy Jaroměře roli favorita. Domácí drželi s lídrem tabulky krok jen úvodní třetinu, kdy dvakrát skórovali. V dalším průběhu utkání už stříleli jen hosté. Hvězdou zápasu byl opočenský útočník Jiří Rail, který vsítil čtyři branky. Pět bodů do kanadského bodování si připsal Roman Čtvrtečka za jeden gól a čtyři asistence.

Třebechovice B – Čestice 10:1
Čestice: T. Sajdl (J. Novohradský) – M. Šťastný, P. Pokorný, V. Kolář, J. Sajdl – K. Jančárek, L. Jiruška, D. Morong, M. Dočkal, P. Forman, M. Jiruška.
Čestičtí nastoupili k utkání pouze v deseti hráčích, ale úvod jim vyšel náramně. První šanci D. Morong ještě neproměnil, ale po jeho přihrávce otevřel skóre zápasu J. Sajdl – 0:1! Domácím se do konce první třetiny podařilo skóre otočit na 2:1. Vyrovnání měl na hokejce D. Morong, ale své sólo neproměnil. Na začátku druhé třetiny při hře 4:4 D. Morong vstřelil gól, ale rozhodčí ho neuznal. Na druhé straně T. Sajdl chytil trestné střílení. Domácí se však potom rozstříleli a výsledkem bylo deset gólů v čestické síti.

13.1.2015 VSTUP DO DISKUSE

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Rychnovsko - Krajský přebor: Kostelečtí fotbalisté se rozstříleli až po změně stran.

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu.

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.