VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Opět rozhodovala Supertrefa, nejblíže k ní byl Daříček

Hradec Králové – Sedmým dějstvím pokračovala zimní hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje.

27.1.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Fanta Michal

O vítězi sedmého kola se rozhodovalo mezi dvojicí sedmnáctibodových. Z triumfu se nakonec může radovat Jiří Daříček ze Semechnice (startovní číslo HK0318), jenž byl s tipem na 68 branek nejblíže Supertrefě. Vítěze 7. kola prosíme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661. Získává balíček od pivovaru Tambor a věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Průběžné pořadí po 7. kole

NHL (1. – 11. místo)
HK0130 Bohuš Nosek, Solnice 11 82
HK0340 Eva Zelená, Hradec Králové 14 79
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 8 79
HK0054 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 8 79
HK0279 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 14 76
HK0083 Amálka Geletičová, Sloupno 14 76
HK0161 Petr Hofman, N. Město n. M. 11 76
HK0225 Janek Kubáněk, Dolní Branná 11 76
HK0082 Eleonor Geletičová, Sloupno 8 76
HK0347 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 8 76
HK0196 Gert Böhnisch, Mladé Buky 5 76

KHL (12. – 33. místo)
HK0278 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 17 73
HK0190 Marie Holá, Trutnov 14 73
HK0108 Martin Hopko, Sendražice 11 73
HK0182 Otakar Jón, Trutnov 11 73
HK0075 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 11 73
HK0004 Miloš Kubík, Hronov 11 73
HK0048 Jaromír Líska, N. Město n. M. 11 73
HK0043 Josef Matha, Červ. Kostelec 11 73
HK0191 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 11 73
HK0280 Milan Řehák, Libotov 11 73
HK0276 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 8 73
HK0174 Erich Kamitz, Chvaleč 8 73
HK0229 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 8 73
HK0181 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 8 73
HK0345 Miroslav Matuška, Třesovice 8 73
HK0049 Jiří Pelák, Dvůr Králové 8 73
HK0095 Václav Pilnáček, Jaroměř 8 73
HK0045 Jiří Soukup, Česká Skalice 8 73
HK0034 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 8 73
HK0341 Roman Hýsek, Hradec Králové 5 73
HK0011 Lenka Rýdlová, Náchod 5 73
HK0010 Aneta Rýdlová, Náchod 5 73

EXTRALIGA (34. – 83. místo)
HK0203 Jaroslav Hůlek, Trutnov 14 70
HK0058 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 14 70
HK0007 Pippo Dukla, Náchod 11 70
HK0066 Vítězslava Pípová, Nový Bydžov 11 70
HK0245 Vítězslav Schafránek, Radvanice 11 70
HK0350 Jaroslav Suchánek, Potštejn 11 70
HK0339 Zdeňka Dusová, Sendražice 8 70
HK0078 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 8 70
HK0071 Pavel Purma, Sloupno 8 70
HK0140 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 8 70
HK0013 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 70
HK0241 Ludmila Maturová, Libštát 5 70
HK0343 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 5 70
HK0150 Václav Tarantík st., Smiřice 5 70
HK0265 Miloš Šenkýř, Dobruška 14 67
HK0001 Richard Ducháč, Úpice 11 67
HK0002 Jana Ducháčová, Úpice 11 67
HK0141 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 11 67
HK0262 Milan Koty, České Meziříčí 11 67
HK0315 Stanislav Kozák, Železnice 11 67
HK0246 Bořek Krejčí, Solnice 11 67
HK0199 Zdena Pivková, Trutnov 11 67
HK0077 Josef Pozler, Podoliby 11 67
HK0194 Alena Slezáková, Dvůr Králové 11 67
HK0038 Petr Šolc, Machov 11 67
HK0099 Jan Bílek, Praskačka 8 67
HK0028 Josef Čepelka, Velké Poříčí 8 67
HK0251 Milan Dušek, Týniště n. O. 8 67
HK0210 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 67
HK0060 Vlastimil Gabriel, Vinary 8 67
HK0069 Petra Geletičová, Sloupno 8 67
HK0159 Josef Hofman, Černčice 8 67
HK0101 Renata Chladová, Kosičky 8 67
HK0063 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 8 67
HK0224 Věra Kubáňková, Dolní Branná 8 67
HK0118 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 8 67
HK0239 Lukáš Matura, Libštát 8 67
HK0080 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 67
HK0019 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 8 67
HK0046 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 8 67
HK0037 Vítězslav Šolc, Machov 8 67
HK0249 Pavel Bahník, Třebechovice p. O. 5 67
HK0016 Jiří Balcar, Jaroměř 5 67
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 5 67
HK0290 Michal Matura, Semily 5 67
HK0292 František Polák, Jičín 5 67
HK0110 Luboš Radoň, Blešno 5 67
HK0036 Vítězslav Šolc st., Machov 5 67
HK0064 Radek Zima, Prasek 5 67
HK0204 Zdeněk Jiránek, Trutnov 11 65

I. LIGA (84. – 158. místo)
HK0385 Josef Hejhal, Kostelec n. Orl. 11 64
HK0253 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 11 64
HK0287 Zdeněk Maxmilián, Jeřice 11 64
HK0067 Zuzana Pípová, Nový Bydžov 11 64
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 11 64
HK0179 Tomáš Vrbecký, Trutnov 11 64
HK0098 Milada Bílková, Praskačka 8 64
HK0020 Josef Čermák, Velké Poříčí 8 64
HK0295 Helena Dejlová, Jičín 8 64
HK0125 Ladislav Havránek, Hradec Králové 8 64
HK0186 Zdeněk Hůlek, Trutnov 8 64
HK0264 Juraj Jirásek, Sněžné 8 64
HK0201 Karel Kábrt, Trutnov 8 64
HK0228 Libor Kubáněk, Dolní Branná 8 64
HK0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 64
HK0117 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 8 64
HK0008 Miroslav Pácalt, Kramolna 8 64
HK0009 Vlasta Pácaltová, Kramolna 8 64
HK0044 Silvester Polomský, Česká Skalice 8 64
HK0331 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 8 64
HK0351 Josefa Suchánková, Potštejn 8 64
HK0041 Augustin Šála, Police nad Metují 8 64
HK0121 Jitka Štemberová, Hradec Králové 8 64
HK0057 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 8 64
HK0132 Jan Hanuš, Hradec Králové 5 64
HK0042 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 5 64
HK0076 Oldřich Matys, Nový Bydžov 5 64
HK0291 Jaroslav Patřín, Lužany 5 64
HK0111 Jan Radoň, Blešno 5 64
HK0263 Bohuslav Šolín, Val 5 64
HK0107 Kamil Žák, Hradec Králové 11 62
HK0353 Pavel Holý, Trutnov 8 62
HK0068 Štefan Kotek, Prasek 8 62
HK0285 Romana Skrbková, Brdo 2 62
HK0231 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 11 61
HK0173 Jaroslav Birke, Trutnov 11 61
HK0138 František Dušek, Holohlavy 11 61
HK0176 Lenka Hurtová, Trutnov 11 61
HK0094 Vojtěch Kříž, Převýšov 11 61
HK0073 Jiří Pípa, Nový Bydžov 11 61
HK0244 Marta Suchá, Radvanice 11 61
HK0216 Radek Tauchmann, Dolní Branná 11 61
HK0079 Pavel Brett, Králíky 8 61
HK0213 Libor Čvančara, Dolní Branná 8 61
HK0294 Alois Dejl, Jičín 8 61
HK0310 Martina Dejlová, Louny 8 61
HK0296 Iveta Dejlová, Jičín 8 61
HK0277 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 8 61
HK0061 Marcela Gabrielová, Vinary 8 61
HK0156 Monika Hádková, Hradec Králové 8 61
HK0302 Tereza Halčáková, Osenice 8 61
HK0184 Václav Herout, Trutnov 8 61
HK0165 Petr Holý, Trutnov 8 61
HK0270 Milan Koleno, Dobruška 8 61
HK0116 Petr Koza, Hradec Králové 8 61
HK0115 Jana Kozová, Hradec Králové 8 61
HK0119 Jan Kulhánek, Hradec Králové 8 61
HK0021 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 8 61
HK0240 Ondřej Matura, Libštát 8 61
HK0303 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 61
HK0074 Olina Pozlerová, Podoliby 8 61
HK0177 Klaus Püschel, Trutnov 8 61
HK0305 Stanislav Sýkora, Roveň 8 61
HK0307 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 61
HK0039 Jan Šolc, Machov 8 61
HK0337 Petr Vacek, Hradec Králové 8 61
HK0144 Ludvík Vilím, Hradec Králové 8 61
HK0197 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 5 61
HK0133 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 5 61
HK0053 Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové 5 61
HK0243 Zdeněk Matura, Libštát 5 61
HK0256 Martin Nosek, Solnice 5 61
HK0333 Bohumil Rulf, Hradec Králové 5 61
HK0195 Libor Slezák, Dvůr Králové 5 61
HK0220 Alfred Sacher, Dolní Branná 2 61

II. LIGA (159. – 217. místo)
HK0029 Jiří Krista, Hronov 8 59
HK0357 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 59
HK0316 František Lachman, Jičín 14 58
HK0017 Milan Bitnar, Hronov 11 58
HK0366 Josef Hybner, Poděbrady 11 58
HK0300 Jan Halčák, Jičín 8 58
HK0301 Kateřina Halčáková, Jičín 8 58
HK0091 František Hnik st., Lužany n. T. 8 58
HK0202 Soňa Kábrtová, Trutnov 8 58
HK0313 Václav Kameník, Jičín 8 58
HK0336 Jiří Kotek, Černilov 8 58
HK0023 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 8 58
HK0252 Jiří Pešek, Hradec Králové 8 58
HK0072 Dana Přibylová, Nový Bydžov 8 58
HK0146 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 8 58
HK0299 Lucie Dejlová, Louny 5 58
HK0005 Petr Drašnar, Václavice 5 58
HK0014 Gisela Hlavatá, Náchod 5 58
HK0052 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 5 58
HK0090 František Hnik ml., Lužany n. T. 5 58
HK0155 Miloslav Kozák, Hradec Králové 5 58
HK0040 Petra Nováková, Habřina 5 58
HK0306 Tereza Ozdinová, Osenice 5 58
HK0309 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 58
HK0051 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 5 58
HK0114 Lenka Taichmanová, Prasek 5 58
HK0330 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 2 58
HK0128 Nikola Tvrdková, Hradec Králové 14 55
HK0365 Marcel Gabriel, Vinary 11 55
HK0131 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 11 55
HK0187 Naďa Hůlková, Trutnov 11 55
HK0275 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 11 55
HK0171 Zdeněk Korčák, Trutnov 11 55
HK0154 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 11 55
HK0055 Miloš Plecháček, Skřivany 11 55
HK0149 Karel Přibyl, Hradec Králové 11 55
HK0145 Lenka Přibylová, Hradec Králové 11 55
HK0298 Lenka Dejlová, Louny 8 55
HK0109 Ivan Dušek, Hradec Králové 8 55
HK0360 Marie Hanušová, Hradec Králové 8 55
HK0183 Leoš Herout, Trutnov 8 55
HK0368 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 8 55
HK0027 Jaromír Jirman, Velké Poříčí 8 55
HK0226 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 8 55
HK0022 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 8 55
HK0089 Dana Machačová, Hradec Králové 8 55
HK0215 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 55
HK0025 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 8 55
HK0178 Milena Püschelová, Trutnov 8 55
HK0047 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 8 55
HK0192 Hynek Brázda, Trutnov 5 55
HK0297 Martin Dejl, Louny 5 55
HK0232 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 5 55
HK0160 Zdena Hofmanová, Černčice 5 55
HK0304 Pavel Ozdin, Osenice 5 55
HK0293 Dagmar Poláková, Jičín 5 55
HK0209 Milan Sůra, Dolní Branná 5 55
HK0289 František Vycpálek, Milíčeves 5 55
HK0198 Karel Havelka, Trutnov -1 55

KRAJSKÝ PŘEBOR (218. – 277. místo)
HK0266 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 11 53
HK0223 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 11 53
HK0250 Aleš Kupka, Čánka 11 53
HK0391 Petr Mikas, Nový Bydžov 11 53
HK0355 Radek Svatoš, Zlíčko 11 53
HK0359 Mirek Ducháč, Mladá Boleslav 8 53
HK0124 Vladimír Racek, Hradec Králové 8 53
HK0106 Roman Žák, Hradec Králové 8 53
HK0065 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 5 53
HK0282 Otakar Fendrych, Brdo 2 53
HK0018 Petr Kylar, Stárkov 0 53
HK0139 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 11 52
HK0374 Jan Gabrle, Trutnov 8 52
HK0205 Martin Gajdoš, Žacléř 8 52
HK0259 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 8 52
HK0214 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 8 52
HK0147 Tomáš Přibyl, Borohrádek 8 52
HK0349 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 52
HK0308 Radka Sýkorová, Roveň 8 52
HK0364 Jana Šrytrová, Petrovice 8 52
HK0372 Jan Zirm, Vrchlabí 8 52
HK0384 Zdeněk Žáček, Úpice 8 52
HK0059 Eduard Důbrava, Petrovice 5 52
HK0127 David Havránek, Hradec Králové 5 52
HK0100 Luboš Chlad, Kosičky 5 52
HK0136 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 5 52
HK0383 Tomáš Klicpera, Otovice 5 52
HK0153 Michal Kozák, Hradec Králové 5 52
HK0189 Romana Krulišová, Trutnov 5 52
HK0255 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 5 52
HK0352 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 52
HK0122 Miroslav Országh, Nechanice 5 52
HK0168 Eva Pichová, Trutnov 5 52
HK0193 Petr Slezák, Dvůr Králové 5 52
HK0248 Robert Sůra, Dolní Branná 5 52
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 52
HK0143 Pavel Jaroslav, Hradec Králové 2 52
HK0329 Jindřich Vondráček, Třebechovice 14 50
HK0387 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. 11 50
HK0358 Jana Svatošová, Zlíčko 11 50
HK0267 Pavel Vacek, Dobruška 11 50
HK0104 Monika Žáková, Hradec Králové 11 50
HK0084 Renata Munzarová, Sloupno 8 50
HK0134 Oldřich Turek, Hradec Králové 8 50
HK0388 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 50
HK0356 Lukáš Svatoš, Zlíčko 5 50
HK0284 Helena Skrbková, Brdo 2 50
HK0092 Miroslav Rys, Klamoš 0 50
HK0342 Alena Sejtková, Hradec Králové 0 50
HK0348 Lukáš Spáčil, Ostrava 11 49
HK0274 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 8 49
HK0261 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 49
HK0024 R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí 8 49
HK0056 Zdena Čermáková, Skřivany 5 49
HK0006 Petr Drašnar, Náchod 5 49
HK0233 Josef Hanuš, Dolní Branná 5 49
HK0050 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 5 49
HK0378 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 5 49
HK0172 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 5 49
HK0123 Vlastimil Urban, Hradec Králové 5 49

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (278. – 353. místo)
HK0367 Alois Dejl II, Jičín 11 47
HK0390 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 8 47
HK0363 Petr Mašek, Čeperka 8 47
HK0283 Lukáš Skrbek, Brdo 8 47
HK0288 Josef Kotnik, Chyjice 5 47
HK0396 Johana Hanušová, Hradec Králové 2 47
HK0344 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 2 47
HK0137 Miloslav Bednařík, Hradec Králové 11 46
HK0338 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 11 46
HK0370 Pavel Marek, Javornice 11 46
HK0162 Radka Novotná, Černčice 11 46
HK0369 Martin Hrudík, Dobruška 8 46
HK0103 Radek Chlad, Kosičky 8 46
HK0087 Daniel Machač, Hradec Králové 8 46
HK0371 Pavel Marek, Rychnov n. K. 8 46
HK0148 Michal Přibyl, Borohrádek 8 46
HK0120 Jan Štembera, Hradec Králové 8 46
HK0260 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 46
HK0271 Roman Izák, Opočno 5 46
HK0211 Petr Sůra, Dolní Branná 5 46
HK0218 Zdena Sůrová, Dolní Branná 5 46
HK0113 Josef Taichman, Prasek 5 46
HK0112 Martin Taichman, Prasek 5 46
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 46
HK0097 Karel Kindl, Třebechovice 2 46
HK0219 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 46
HK0212 Jan Sůra, Dolní Branná 2 46
HK0003 Jiří Říha, Úpice -1 46
HK0389 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 5 44
HK0286 Helena Fendrychová, Brdo 5 44
HK0327 Martin Izák, Jaroměř 2 44
HK0325 Luboš Rydrych, Týniště n. O. 2 44
HK0088 Roman Machač, Hradec Králové 0 44
HK0102 Michal Chlad, Kosičky 14 43
HK0188 Tomáš Kruliš, Trutnov 11 43
HK0126 Michal Tvrdek, Hradec Králové 11 43
HK0354 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 8 43
HK0230 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 8 43
HK0312 Oldřich Čapek, Jičín 5 43
HK0129 Zdena Havránková, Hradec Králové 5 43
HK0379 Jana Kotyková, Dolní Branná 5 43
HK0247 Stanislava Krejčová, Solnice 5 43
HK0170 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 5 43
HK0377 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 5 43
HK0142 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 2 43
HK0015 Josef Kotyška, Nový Hrádek 2 43
HK0272 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 42
HK0318 Jiří Daříček, Semechnice 17 41
HK0321 Radek Sejtko, Hradec Králové 11 41
HK0026 Ivoš Dius, Velké Poříčí 8 41
HK0180 Miloš Jirsák, Vrchlabí 8 41
HK0169 Darek Zieminski, Trutnov 8 41
HK0105 Kamila Žáková, Hradec Králové 8 41
HK0237 Lenka Hubková, Parbubice 5 41
HK0258 Václav Vaněček st., Houdkovice 11 40
HK0386 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 40
HK0375 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 5 40
HK0166 Josef Pich, Trutnov 5 40
HK0222 Jiří Sacher, Vrchlabí 2 40
HK0242 Lukáš Žid, Semechnice 0 39
HK0311 Miroslav Kracík, Jičín 11 38
HK0323 Martin Hruška, Hradec Králové 8 38
HK0235 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 38
HK0236 Jitka Čížková, Dubenec 5 38
HK0322 Petr Jedlička, Hradec Králové 5 38
HK0381 Milan Lustig, Jičín 5 38
HK0157 Miroslav Špaček, Vlčkovice 2 38
HK0227 Libor Hladík, Nový Hrádek 0 38
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -1 38
HK0234 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 14 37
HK0035 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 11 37
HK0346 Dagmar Krejčová, Nový Bydžov 8 37
HK0175 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 37
HK0376 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 5 37
HK0221 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 2 37
HK0200 Kurt Püschel, Žacléř -4 37

AMATÉŘI (354. – 384. místo)
HK0399 Věra Mikasová, Nový Bydžov 5 36
HK0400 Naďa Zimová, Prasek 5 36
HK0273 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 36
HK0070 František Vlášek, Nový Bydžov 0 36
HK0320 Jiří Samek, Týniště n. O. 5 35
HK0334 Jaroslav Trojan, Hradec Králové 5 35
HK0268 Lilia Ščerbaková, Opočno 8 34
HK0185 Michal Herout, Trutnov 2 34
HK0206 Karel Kratochvíl, Trutnov 2 34
HK0326 Aleš Hojer, Hradec Králové 8 32
HK0398 Bedřich Šimon, Popovice 8 32
HK0281 Pavel Žák, Předměřice 8 32
HK0314 Zdeněk Bajer, Jičín 5 32
HK0217 Jitka Márynková, Dolní Branná 5 32
HK0382 Karel Šulc, Lužany 8 31
HK0238 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 31
HK0380 Vlasta Suková, Dolní Branná 2 31
HK0397 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové 8 29
HK0335 Petr Želiezko, Hradec Králové 11 28
HK0361 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 8 28
HK0269 Petr Kain, Dobruška 5 26
HK0032 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 8 25
HK0086 Pavel Sviták, Hradec Králové 5 25
HK0257 Josef Plachetka, Houdkovice 0 25
HK0394 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 24
HK0167 Marek Birke, Trutnov 8 22
HK0158 Patrik Špaček, Lochenice 0 22
HK0395 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 11 21
HK0033 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 8 19
HK0317 Jaromír Jelínek, Jičín 5 19
HK0135 Václav Kuchař, Hradec Králové 5 19

ALESPOŇ TO ZKUSILI (385. – 400. místo)
HK0392 Pavel Kejzlar, Úpice 2 17
HK0096 Josef Dvořák, Třebechovice -4 17
HK0031 Míša Lokvenc, Velké Poříčí 8 16
HK0362 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 5 16
HK0319 Milan Toušek, Týniště n. O. 8 14
HK0324 Vladimír Šťastný, Hradec Králové 5 14
HK0030 Renata Hrubá, Velké Poříčí 8 13
HK0062 Karel Dušek, Prasek 0 13
HK0254 Pavel Nosek, Solnice 0 9
HK0328 Tibor Platinský, Kr. Lhota 2 5
HK0373 Petra Kosařová, Trutnov 0 5
HK0208 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 3
HK0163 Josef Kadeřábek, Jaroměř 0 3
HK0164 Věra Kadeřábková, Jaroměř 0 3
HK0207 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0
HK0393 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 5 -3

Výsledky zápasů 7. kola
1.  HC Dynamo Pardubice – Mountfield Hradec Kr. 3:2⋌1
2.  HC Klášterec nad Ohří – HC Vrchlabí 6:3⋌1
3.  HC Trutnov – HC Řisuty 6:2⋌1
4.  HC Dvůr Králové – SK Třebechovice 6:2⋌1
5.  BK Nová Paka – HC Náchod 1:3⋌2
6.  HC Jaroměř – Stadion Nový Bydžov 3:4⋌2
7.  Spartak Nové Město nad Metují – HC Jičín 2:5⋌2
8.  Sokol Semechnice – TJ Sokol Čestice n. Orl. 4:0⋌1
9.  HC Skuteč – HC Opočno 2:11⋌2
10.  TJ Lanškroun – HC Wikov Hronov 1:5⋌2
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 71 branek.

Autor: Redakce

27.1.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ochránce Orlických Rampušák otevřel svoji pivní náruč
29

Ochránce Orlických Rampušák otevřel svoji pivní náruč

Ilustrační foto

Okresní „osmička“ před startem sezony

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Chybí stovky lidí, přitom vyrostla další fabrika

Rychnovsko - Rekordně nízká nezaměstnanost trápí snad všechny firmy v rychnovském okrese. Problém je ve službách i ve fabrikách.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení