VYBRAT REGION
Zavřít mapu

O vedoucí příčku se dělí kvarteto hráčů

Rychnovsko/ Hradec Králové – Šestým dějstvím pokračovala tipovací soutěž čtenářů, zimní hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje. Pětice tipérů získala plný počet dvaceti bodů.

20.1.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Výsledky tipovaných duelů 6. kola1.  Mountfield Hradec Králové – PSG Zlín 3:1⋌1
2.  SC Kolín – HC Vrchlabí 5:3⋌1
3.  BK Havlíčkův Brod – HC Trutnov 4:1⋌1
4.  BK Nová Paka – SK Třebechovice pod Orebem 3:2⋌1
5.  HC Jaroměř – HC Rodos Dvůr Králové n. Labem 2:6⋌2
6.  Spartak Nové Město nad Metují – HC Náchod 6:2⋌1
7.  HC Jičín – Stadion Nový Bydžov 1:5⋌2
8.  HC Skuteč – SK Třebechovice pod Orebem B 9:1⋌1
9.  HC Opočno – HC Wikov Hronov 2:7⋌2
10.  TJ Lanškroun – Sokol Semechnice 6:4⋌1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 73 branek.

Z triumfu se může radovat Jaroslav Mrkvička z Chotěvic (startovní číslo HK0191), jenž byl s tipem na 74 vstřelených branek nejblíže Supertrefě.
Vítěze 6. kola prosíme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 724 717 854. Získává balíček od pivovaru Tambor a věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.⋌(re)

NHL (1. – 9. místo)
HK0054 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 20 71
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 17 71
HK0196 Gert Böhnisch, Mladé Buky 14 71
HK0130 Bohuš Nosek, Solnice 14 71
HK0011 Lenka Rýdlová, Náchod 20 68
HK0010 Aneta Rýdlová, Náchod 20 68
HK0082 Eleonor Geletičová, Sloupno 17 68
HK0347 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 17 68
HK0341 Roman Hýsek, Hradec Králové 11 68

KHL (10. – 47. místo)
HK0181 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 17 65
HK0095 Václav Pilnáček, Jaroměř 17 65
HK0045 Jiří Soukup, Česká Skalice 17 65
HK0150 Václav Tarantík st., Smiřice 17 65
HK0276 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 14 65
HK0161 Petr Hofman, N. Město n. M. 14 65
HK0174 Erich Kamitz, Chvaleč 14 65
HK0225 Janek Kubáněk, Dolní Branná 14 65
HK0241 Ludmila Maturová, Libštát 14 65
HK0345 Miroslav Matuška, Třesovice 14 65
HK0340 Eva Zelená, Hradec Králové 14 65
HK0013 Sabina Hlavatá, Meziměstí 11 65
HK0229 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 11 65
HK0049 Jiří Pelák, Dvůr Králové 11 65
HK0034 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 11 65
HK0343 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 8 65
HK0191 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 20 62
HK0280 Milan Řehák, Libotov 20 62
HK0016 Jiří Balcar, Jaroměř 17 62
HK0339 Zdeňka Dusová, Sendražice 17 62
HK0108 Martin Hopko, Sendražice 17 62
HK0182 Otakar Jón, Trutnov 17 62
HK0071 Pavel Purma, Sloupno 17 62
HK0140 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 17 62
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 14 62
HK0279 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 14 62
HK0083 Amálka Geletičová, Sloupno 14 62
HK0075 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 14 62
HK0004 Miloš Kubík, Hronov 14 62
HK0048 Jaromír Líska, N. Město n. M. 14 62
HK0110 Luboš Radoň, Blešno 14 62
HK0036 Vítězslav Šolc st., Machov 14 62
HK0064 Radek Zima, Prasek 14 62
HK0249 Pavel Bahník, Třebechovice p. O. 11 62
HK0043 Josef Matha, Červ. Kostelec 11 62
HK0290 Michal Matura, Semily 11 62
HK0078 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 11 62
HK0292 František Polák, Jičín 11 62

EXTRALIGA (48. – 116. místo)
HK0285 Romana Skrbková, Brdo 14 60
HK0099 Jan Bílek, Praskačka 17 59
HK0007 Pippo Dukla, Náchod 17 59
HK0069 Petra Geletičová, Sloupno 17 59
HK0063 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 17 59
HK0042 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 17 59
HK0076 Oldřich Matys, Nový Bydžov 17 59
HK0080 Jaroslav Novotný, Podoliby 17 59
HK0066 Vítězslava Pípová, Nový Bydžov 17 59
HK0046 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 17 59
HK0210 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 14 59
HK0060 Vlastimil Gabriel, Vinary 14 59
HK0132 Jan Hanuš, Hradec Králové 14 59
HK0159 Josef Hofman, Černčice 14 59
HK0101 Renata Chladová, Kosičky 14 59
HK0224 Věra Kubáňková, Dolní Branná 14 59
HK0291 Jaroslav Patřín, Lužany 14 59
HK0111 Jan Radoň, Blešno 14 59
HK0019 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 14 59
HK0350 Jaroslav Suchánek, Potštejn 14 59
HK0037 Vítězslav Šolc, Machov 14 59
HK0028 Josef Čepelka, Velké Poříčí 11 59
HK0251 Milan Dušek, Týniště n. O. 11 59
HK0190 Marie Holá, Trutnov 11 59
HK0118 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 11 59
HK0239 Lukáš Matura, Libštát 11 59
HK0245 Vítězslav Schafránek, Radvanice 11 59
HK0263 Bohuslav Šolín, Val 11 59
HK0220 Alfred Sacher, Dolní Branná 8 59
HK0001 Richard Ducháč, Úpice 17 56
HK0002 Jana Ducháčová, Úpice 17 56
HK0141 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 17 56
HK0125 Ladislav Havránek, Hradec Králové 17 56
HK0315 Stanislav Kozák, Železnice 17 56
HK0246 Bořek Krejčí, Solnice 17 56
HK0008 Miroslav Pácalt, Kramolna 17 56
HK0009 Vlasta Pácaltová, Kramolna 17 56
HK0077 Josef Pozler, Podoliby 17 56
HK0038 Petr Šolc, Machov 17 56
HK0098 Milada Bílková, Praskačka 14 56
HK0053 Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové 14 56
HK0201 Karel Kábrt, Trutnov 14 56
HK0262 Milan Koty, České Meziříčí 14 56
HK0044 Silvester Polomský, Česká Skalice 14 56
HK0330 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 14 56
HK0331 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 14 56
HK0351 Josefa Suchánková, Potštejn 14 56
HK0121 Jitka Štemberová, Hradec Králové 14 56
HK0057 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 14 56
HK0058 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 14 56
HK0295 Helena Dejlová, Jičín 11 56
HK0278 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 11 56
HK0133 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 11 56
HK0198 Karel Havelka, Trutnov 11 56
HK0203 Jaroslav Hůlek, Trutnov 11 56
HK0186 Zdeněk Hůlek, Trutnov 11 56
HK0264 Juraj Jirásek, Sněžné 11 56
HK0228 Libor Kubáněk, Dolní Branná 11 56
HK0243 Zdeněk Matura, Libštát 11 56
HK0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 11 56
HK0256 Martin Nosek, Solnice 11 56
HK0117 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 11 56
HK0199 Zdena Pivková, Trutnov 11 56
HK0333 Bohumil Rulf, Hradec Králové 11 56
HK0195 Libor Slezák, Dvůr Králové 11 56
HK0194 Alena Slezáková, Dvůr Králové 11 56
HK0041 Augustin Šála, Police nad Metují 11 56
HK0197 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 8 56
HK0020 Josef Čermák, Velké Poříčí 8 56

I. LIGA (117. – 196. místo)
HK0353 Pavel Holý, Trutnov 17 54
HK0204 Zdeněk Jiránek, Trutnov 17 54
HK0068 Štefan Kotek, Prasek 14 54
HK0061 Marcela Gabrielová, Vinary 17 53
HK0079 Pavel Brett, Králíky 14 53
HK0090 František Hnik ml., Lužany n. T. 14 53
HK0253 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 14 53
HK0018 Petr Kylar, Stárkov 14 53
HK0240 Ondřej Matura, Libštát 14 53
HK0287 Zdeněk Maxmilián, Jeřice 14 53
HK0067 Zuzana Pípová, Nový Bydžov 14 53
HK0265 Miloš Šenkýř, Dobruška 14 53
HK0114 Lenka Taichmanová, Prasek 14 53
HK0179 Tomáš Vrbecký, Trutnov 14 53
HK0294 Alois Dejl, Jičín 11 53
HK0296 Iveta Dejlová, Jičín 11 53
HK0299 Lucie Dejlová, Louny 11 53
HK0310 Martina Dejlová, Louny 11 53
HK0005 Petr Drašnar, Václavice 11 53
HK0277 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 11 53
HK0156 Monika Hádková, Hradec Králové 11 53
HK0302 Tereza Halčáková, Osenice 11 53
HK0052 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 11 53
HK0165 Petr Holý, Trutnov 11 53
HK0270 Milan Koleno, Dobruška 11 53
HK0116 Petr Koza, Hradec Králové 11 53
HK0115 Jana Kozová, Hradec Králové 11 53
HK0119 Jan Kulhánek, Hradec Králové 11 53
HK0303 Zdeněk Munzar, Podoliby 11 53
HK0040 Petra Nováková, Habřina 11 53
HK0306 Tereza Ozdinová, Osenice 11 53
HK0074 Olina Pozlerová, Podoliby 11 53
HK0309 Zdeněk Sýkora, Roveň 11 53
HK0305 Stanislav Sýkora, Roveň 11 53
HK0307 Zdeňka Sýkorová, Roveň 11 53
HK0039 Jan Šolc, Machov 11 53
HK0051 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 11 53
HK0337 Petr Vacek, Hradec Králové 11 53
HK0144 Ludvík Vilím, Hradec Králové 11 53
HK0385 Josef Hejhal, Kostelec n. Orl. 8 53
HK0184 Václav Herout, Trutnov 8 53
HK0014 Gisela Hlavatá, Náchod 8 53
HK0155 Miloslav Kozák, Hradec Králové 8 53
HK0021 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 8 53
HK0177 Klaus Püschel, Trutnov 8 53
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 8 53
HK0213 Libor Čvančara, Dolní Branná 5 53
HK0282 Otakar Fendrych, Brdo 14 51
HK0029 Jiří Krista, Hronov 14 51
HK0357 Jakub Svatoš, Zlíčko 14 51
HK0107 Kamil Žák, Hradec Králové 11 51
HK0173 Jaroslav Birke, Trutnov 17 50
HK0231 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 14 50
HK0146 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 14 50
HK0192 Hynek Brázda, Trutnov 11 50
HK0297 Martin Dejl, Louny 11 50
HK0232 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 11 50
HK0300 Jan Halčák, Jičín 11 50
HK0301 Kateřina Halčáková, Jičín 11 50
HK0091 František Hnik st., Lužany n. T. 11 50
HK0160 Zdena Hofmanová, Černčice 11 50
HK0202 Soňa Kábrtová, Trutnov 11 50
HK0336 Jiří Kotek, Černilov 11 50
HK0304 Pavel Ozdin, Osenice 11 50
HK0073 Jiří Pípa, Nový Bydžov 11 50
HK0293 Dagmar Poláková, Jičín 11 50
HK0342 Alena Sejtková, Hradec Králové 11 50
HK0289 František Vycpálek, Milíčeves 11 50
HK0138 František Dušek, Holohlavy 8 50
HK0176 Lenka Hurtová, Trutnov 8 50
HK0143 Pavel Jaroslav, Hradec Králové 8 50
HK0094 Vojtěch Kříž, Převýšov 8 50
HK0023 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 8 50
HK0072 Dana Přibylová, Nový Bydžov 8 50
HK0092 Miroslav Rys, Klamoš 8 50
HK0244 Marta Suchá, Radvanice 8 50
HK0209 Milan Sůra, Dolní Branná 8 50
HK0216 Radek Tauchmann, Dolní Branná 8 50
HK0313 Václav Kameník, Jičín 5 50
HK0252 Jiří Pešek, Hradec Králové 5 50

II. LIGA (197. – 266. místo)
HK0065 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 14 48
HK0284 Helena Skrbková, Brdo 14 48
HK0352 Jaroslav Kuchař, Náchod 17 47
HK0366 Josef Hybner, Poděbrady 14 47
HK0368 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 14 47
HK0226 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 14 47
HK0215 Miloslav Nykl, Dolní Branná 14 47
HK0178 Milena Püschelová, Trutnov 14 47
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 14 47
HK0017 Milan Bitnar, Hronov 11 47
HK0298 Lenka Dejlová, Louny 11 47
HK0127 David Havránek, Hradec Králové 11 47
HK0183 Leoš Herout, Trutnov 11 47
HK0136 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 11 47
HK0383 Tomáš Klicpera, Otovice 11 47
HK0189 Romana Krulišová, Trutnov 11 47
HK0089 Dana Machačová, Hradec Králové 11 47
HK0122 Miroslav Országh, Nechanice 11 47
HK0168 Eva Pichová, Trutnov 11 47
HK0003 Jiří Říha, Úpice 11 47
HK0193 Petr Slezák, Dvůr Králové 11 47
HK0059 Eduard Důbrava, Petrovice 8 47
HK0109 Ivan Dušek, Hradec Králové 8 47
HK0360 Marie Hanušová, Hradec Králové 8 47
HK0027 Jaromír Jirman, Velké Poříčí 8 47
HK0153 Michal Kozák, Hradec Králové 8 47
HK0255 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 8 47
HK0022 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 8 47
HK0025 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 8 47
HK0248 Robert Sůra, Dolní Branná 8 47
HK0047 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 8 47
HK0100 Luboš Chlad, Kosičky 5 47
HK0388 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 14 45
HK0124 Vladimír Racek, Hradec Králové 14 45
HK0359 Mirek Ducháč, Mladá Boleslav 11 45
HK0356 Lukáš Svatoš, Zlíčko 11 45
HK0106 Roman Žák, Hradec Králové 11 45
HK0396 Johana Hanušová, Hradec Králové 8 45
HK0344 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 0 45
HK0006 Petr Drašnar, Náchod 14 44
HK0365 Marcel Gabriel, Vinary 14 44
HK0374 Jan Gabrle, Trutnov 14 44
HK0055 Miloš Plecháček, Skřivany 14 44
HK0145 Lenka Přibylová, Hradec Králové 14 44
HK0349 Jaroslav Suchánek, Choceň 14 44
HK0123 Vlastimil Urban, Hradec Králové 14 44
HK0056 Zdena Čermáková, Skřivany 11 44
HK0205 Martin Gajdoš, Žacléř 11 44
HK0233 Josef Hanuš, Dolní Branná 11 44
HK0187 Naďa Hůlková, Trutnov 11 44
HK0275 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 11 44
HK0171 Zdeněk Korčák, Trutnov 11 44
HK0154 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 11 44
HK0149 Karel Přibyl, Hradec Králové 11 44
HK0212 Jan Sůra, Dolní Branná 11 44
HK0308 Radka Sýkorová, Roveň 11 44
HK0364 Jana Šrytrová, Petrovice 11 44
HK0372 Jan Zirm, Vrchlabí 11 44
HK0384 Zdeněk Žáček, Úpice 11 44
HK0131 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 8 44
HK0050 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 8 44
HK0097 Karel Kindl, Třebechovice 8 44
HK0316 František Lachman, Jičín 8 44
HK0214 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 8 44
HK0219 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 8 44
HK0378 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 8 44
HK0147 Tomáš Přibyl, Borohrádek 8 44
HK0172 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 8 44
HK0259 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 2 44
HK0088 Roman Machač, Hradec Králové 2 44

KRAJSKÁ LIGA (267. – 318. místo)
HK0266 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 14 42
HK0223 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 14 42
HK0391 Petr Mikas, Nový Bydžov 14 42
HK0288 Josef Kotnik, Chyjice 11 42
HK0084 Renata Munzarová, Sloupno 11 42
HK0355 Radek Svatoš, Zlíčko 11 42
HK0134 Oldřich Turek, Hradec Králové 11 42
HK0327 Martin Izák, Jaroměř 8 42
HK0250 Aleš Kupka, Čánka 8 42
HK0325 Luboš Rydrych, Týniště n. O. 8 42
HK0272 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 42
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 14 41
HK0142 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 8 41
HK0271 Roman Izák, Opočno 8 41
HK0274 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 8 41
HK0015 Josef Kotyška, Nový Hrádek 8 41
HK0200 Kurt Püschel, Žacléř 8 41
HK0211 Petr Sůra, Dolní Branná 8 41
HK0139 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 8 41
HK0113 Josef Taichman, Prasek 8 41
HK0024 R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí 8 41
HK0218 Zdena Sůrová, Dolní Branná 5 41
HK0112 Martin Taichman, Prasek 5 41
HK0128 Nikola Tvrdková, Hradec Králové 5 41
HK0261 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 2 41
HK0390 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 14 39
HK0387 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. 14 39
HK0286 Helena Fendrychová, Brdo 14 39
HK0283 Lukáš Skrbek, Brdo 14 39
HK0389 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 11 39
HK0363 Petr Mašek, Čeperka 11 39
HK0104 Monika Žáková, Hradec Králové 11 39
HK0358 Jana Svatošová, Zlíčko 8 39
HK0267 Pavel Vacek, Dobruška 8 39
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 0 39
HK0242 Lukáš Žid, Semechnice 0 39
HK0222 Jiří Sacher, Vrchlabí 14 38
HK0087 Daniel Machač, Hradec Králové 11 38
HK0371 Pavel Marek, Rychnov n. K. 11 38
HK0377 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 11 38
HK0120 Jan Štembera, Hradec Králové 11 38
HK0312 Oldřich Čapek, Jičín 8 38
HK0379 Jana Kotyková, Dolní Branná 8 38
HK0170 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 8 38
HK0148 Michal Přibyl, Borohrádek 8 38
HK0348 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 38
HK0129 Zdena Havránková, Hradec Králové 5 38
HK0227 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 38
HK0369 Martin Hrudík, Dobruška 5 38
HK0247 Stanislava Krejčová, Solnice 5 38
HK0260 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 38
HK0103 Radek Chlad, Kosičky 2 38

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (319. – 354. místo)
HK0070 František Vlášek, Nový Bydžov 14 36
HK0329 Jindřich Vondráček, Třebechovice 14 36
HK0157 Miroslav Špaček, Vlčkovice 11 36
HK0237 Lenka Hubková, Parbubice 8 36
HK0367 Alois Dejl II, Jičín 0 36
HK0273 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 36
HK0386 Pavel Konvalinka, Vamberk 11 35
HK0375 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 11 35
HK0166 Josef Pich, Trutnov 11 35
HK0221 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 11 35
HK0137 Miloslav Bednařík, Hradec Králové 8 35
HK0370 Pavel Marek, Javornice 8 35
HK0354 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 8 35
HK0338 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 5 35
HK0162 Radka Novotná, Černčice 5 35
HK0230 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 5 35
HK0322 Petr Jedlička, Hradec Králové 11 33
HK0169 Darek Zieminski, Trutnov 11 33
HK0235 Jaroslav Čížek, Dubenec 8 33
HK0236 Jitka Čížková, Dubenec 8 33
HK0026 Ivoš Dius, Velké Poříčí 8 33
HK0105 Kamila Žáková, Hradec Králové 8 33
HK0180 Miloš Jirsák, Vrchlabí 5 33
HK0381 Milan Lustig, Jičín 0 33
HK0376 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 8 32
HK0185 Michal Herout, Trutnov 5 32
HK0175 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 32
HK0206 Karel Kratochvíl, Trutnov 5 32
HK0188 Tomáš Kruliš, Trutnov 5 32
HK0126 Michal Tvrdek, Hradec Králové 2 32
HK0399 Věra Mikasová, Nový Bydžov 14 31
HK0400 Naďa Zimová, Prasek 14 31
HK0320 Jiří Samek, Týniště n. O. 11 30
HK0323 Martin Hruška, Hradec Králové 8 30
HK0321 Radek Sejtko, Hradec Králové 8 30
HK0334 Jaroslav Trojan, Hradec Králové 5 30

LIGA AMATÉRŮ (355. – 388. místo)
HK0102 Michal Chlad, Kosičky 14 29
HK0346 Dagmar Krejčová, Nový Bydžov 11 29
HK0380 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 29
HK0258 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 29
HK0217 Jitka Márynková, Dolní Branná 14 27
HK0311 Miroslav Kracík, Jičín 8 27
HK0314 Zdeněk Bajer, Jičín 2 27
HK0238 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 26
HK0035 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 5 26
HK0268 Lilia Ščerbaková, Opočno -4 26
HK0257 Josef Plachetka, Houdkovice 14 25
HK0281 Pavel Žák, Předměřice 14 24
HK0326 Aleš Hojer, Hradec Králové 11 24
HK0318 Jiří Daříček, Semechnice 5 24
HK0398 Bedřich Šimon, Popovice 5 24
HK0382 Karel Šulc, Lužany 5 23
HK0234 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 23
HK0158 Patrik Špaček, Lochenice 11 22
HK0397 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové 8 21
HK0269 Petr Kain, Dobruška 5 21
HK0096 Josef Dvořák, Třebechovice 2 21
HK0086 Pavel Sviták, Hradec Králové 11 20
HK0361 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 2 20
HK0394 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 11 19
HK0032 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 0 17
HK0335 Petr Želiezko, Hradec Králové -4 17
HK0392 Pavel Kejzlar, Úpice 5 15
HK0135 Václav Kuchař, Hradec Králové 11 14
HK0167 Marek Birke, Trutnov 2 14
HK0317 Jaromír Jelínek, Jičín 2 14
HK0062 Karel Dušek, Prasek 0 13
HK0362 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 2 11
HK0033 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 11
HK0395 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 10

ALESPOŇ TO ZKUSILI (389. – 400. místo)
HK0324 Vladimír Šťastný, Hradec Králové 2 9
HK0254 Pavel Nosek, Solnice 0 9
HK0031 Míša Lokvenc, Velké Poříčí 0 8
HK0319 Milan Toušek, Týniště n. O. 5 6
HK0030 Renata Hrubá, Velké Poříčí 0 5
HK0373 Petra Kosařová, Trutnov 0 5
HK0328 Tibor Platinský, Kr. Lhota 11 3
HK0208 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 3
HK0163 Josef Kadeřábek, Jaroměř 0 3
HK0164 Věra Kadeřábková, Jaroměř 0 3
HK0207 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0
HK0393 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. -1 -8

Autor: Leoš Dragúň

20.1.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Ilustrační foto

Chybí stovky lidí, přitom vyrostla další fabrika

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Dominik Chlupáč vylepšil o tři vteřiny traťový rekord „Luisy“

Kvasiny - Letošní desetidílný 24. ročník amatérského cyklistického Dobrušského poháru – Memoriálu Martina Hockého pokračoval předposledním závodem, jímž byla Kredo silniční časovka jednotlivců. Závod uspořádal Indigo cycling team Rychnov ve spolupráci s Tri Clubem Dobruška.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení