VYBRAT REGION
Zavřít mapu

O šampionovi musí rozhodnout rozstřel

Hradec Králové – Závěrečným dějstvím finišovala zimní hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje.

2.3.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto. Foto: archiv Deníku

Výsledky tipovaných duelů 12. kola 1.  Mountfield Hradec Králové – Piráti Chomutov 2:2⋌0
2.  HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice 6:1⋌1
3.  HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň 2:2⋌0
4.  HC Verva Litvínov – HC Energie Karlovy Vary 3:1⋌1
5.  HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav 3:3⋌0
6.  HC Vítkovice Steel – HC Olomouc 4:1⋌1
7.  SK Třebechovice p. Orebem – HC Wikov Hronov 3:3⋌0
8.  HC Opočno – TJ Spartak Nové Město nad Metují 2:6⋌2
9.  SK Třebechovice pod Orebem B – HC Skuteč⋌odloženo
10.  TJ Sokol Čestice – TJ Sokol Semechnice 2:2⋌0
Supertrefa: V devíti zápasech padlo celkem 48 branek.

Z vítězství ve 12. kole se může radovat MARTIN GAJDOŠ ze Žacléře (startovní číslo HK0205). O jeho triumfu rozhodl fakt, že byl blíže Supertrefě.
Vítěze prosíme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 724 717 854. Čeká na něj balíček od královédvorského pivovaru Tambor a věcná cena od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.
Nejúspěšnější tři soutěžící celkového pořadí budou odměněni od partnerů naší soutěže.

Došlo však k vzácné situaci, kdy tipéři na 1. a 2. místě mají naprosto stejné body (celkově i za poslední kolo).
Martina Firbachera a Bohuše Noska tak čeká rozstřel. V něm budou tipovat přesné výsledky (v základní hrací době po 60 minutách) a úvodní třetiny těchto pátečních extraligových zápasů: Mountfield Hradec Králové – Pardubice, Kometa Brno – Zlín, Litvínov – Vítkovice a Třinec – Olomouc.
Oba výherce prosíme, aby se co nejdříve ozvali Deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodnou na dalším postupu v soutěži.⋌(re)

Konečné pořadí po dvanáctém kole

NHL (1. – 13. místo)
HK0279 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 6 117
HK0130 Bohuš Nosek, Solnice 6 117
HK0161 Petr Hofman, N. Město n. M. 3 117
HK0340 Eva Zelená, Hradec Králové 3 114
HK0054 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 0 114
HK0011 Lenka Rýdlová, Náchod 6 111
HK0010 Aneta Rýdlová, Náchod 6 111
HK0245 Vítězslav Schafránek, Radvanice 6 111
HK0196 Gert Böhnisch, Mladé Buky 3 111
HK0060 Vlastimil Gabriel, Vinary 0 111
HK0082 Eleonor Geletičová, Sloupno 0 111
HK0350 Jaroslav Suchánek, Potštejn 0 111
HK0083 Amálka Geletičová, Sloupno -3 111

KHL (14. – 35. místo)

HK0204 Zdeněk Jiránek, Trutnov 6 109
HK0253 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 6 108
HK0013 Sabina Hlavatá, Meziměstí 3 108
HK0174 Erich Kamitz, Chvaleč 3 108
HK0345 Miroslav Matuška, Třesovice 3 108
HK0347 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 3 108
HK0295 Helena Dejlová, Jičín 0 108
HK0048 Jaromír Líska, N. Město n. M. 0 108
HK0290 Michal Matura, Semily 0 108
HK0044 Silvester Polomský, Česká Skalice -3 108
HK0133 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 9 105
HK0280 Milan Řehák, Libotov 6 105
HK0034 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 6 105
HK0173 Jaroslav Birke, Trutnov 3 105
HK0278 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 3 105
HK0276 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 3 105
HK0341 Roman Hýsek, Hradec Králové 3 105
HK0225 Janek Kubáněk, Dolní Branná 3 105
HK0239 Lukáš Matura, Libštát 0 105
HK0019 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 0 105
HK0351 Josefa Suchánková, Potštejn 0 105
HK0307 Zdeňka Sýkorová, Roveň 0 105

Vítězové dvanácti kol hokejové Tip ligy 1. kolo⋌Michal Tvrdek (Hradec Králové)
2. kolo⋌Anna Marie Hanušová (Hradec Králové)
3. kolo⋌Zdeněk Matura (Libštát)
4. kolo⋌Václav Herout (Trutnov)
5. kolo⋌Pavel Bahník (Třebechovice)
6. kolo⋌Jaroslav Mrkvička (Chotěvice)
7. kolo⋌Jiří Daříček (Semechnice)
8. kolo⋌Naďa Hůlková (Trutnov)
9. kolo⋌Ludmila Dohnálková (Rychnov nad Kněžnou)
10. kolo⋌ Jaroslav Suchánek (Choceň)
11. kolo⋌Luboš Rydrych (Týniště n. O.)
12. kolo ⋌Martin Gajdoš (Žacléř)
Upozorňujeme vítěze z rychnovského okresu, že ceny od pivovaru Tambor a firmy Hejduk Sport jsou již připraveny v redakci Rychnovského deníku. Prosíme vítěze, aby kontaktovali sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661 pro upřesnění termínu předání cen. ⋌(dr)

EXTRALIGA (36. – 84. místo)

HK0336 Jiří Kotek, Černilov 12 102
HK0090 František Hnik ml., Lužany n. T. 6 102
HK0108 Martin Hopko, Sendražice 3 102
HK0004 Miloš Kubík, Hronov 3 102
HK0118 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 3 102
HK0181 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 3 102
HK0291 Jaroslav Patřín, Lužany 3 102
HK0037 Vítězslav Šolc, Machov 3 102
HK0310 Martina Dejlová, Louny 0 102
HK0300 Jan Halčák, Jičín 0 102
HK0302 Tereza Halčáková, Osenice 0 102
HK0301 Kateřina Halčáková, Jičín 0 102
HK0063 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 0 102
HK0229 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 0 102
HK0241 Ludmila Maturová, Libštát 0 102
HK0303 Zdeněk Munzar, Podoliby 0 102
HK0292 František Polák, Jičín 0 102
HK0077 Josef Pozler, Podoliby 0 102
HK0071 Pavel Purma, Sloupno 0 102
HK0305 Stanislav Sýkora, Roveň 0 102
HK0057 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 0 102
HK0144 Ludvík Vilím, Hradec Králové 0 102
HK0075 Vlastimil Kout, Nový Bydžov -3 102
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov -3 102
HK0360 Marie Hanušová, Hradec Králové 9 99
HK0132 Jan Hanuš, Hradec Králové 6 99
HK0131 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 6 99
HK0186 Zdeněk Hůlek, Trutnov 6 99
HK0007 Pippo Dukla, Náchod 3 99
HK0198 Karel Havelka, Trutnov 3 99
HK0159 Josef Hofman, Černčice 3 99
HK0264 Juraj Jirásek, Sněžné 3 99
HK0043 Josef Matha, Červ. Kostelec 3 99
HK0199 Zdena Pivková, Trutnov 3 99
HK0177 Klaus Püschel, Trutnov 3 99
HK0038 Petr Šolc, Machov 3 99
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 0 99
HK0299 Lucie Dejlová, Louny 0 99
HK0296 Iveta Dejlová, Jičín 0 99
HK0141 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 0 99
HK0014 Gisela Hlavatá, Náchod 0 99
HK0190 Marie Holá, Trutnov 0 99
HK0304 Pavel Ozdin, Osenice 0 99
HK0306 Tereza Ozdinová, Osenice 0 99
HK0049 Jiří Pelák, Dvůr Králové 0 99
HK0095 Václav Pilnáček, Jaroměř 0 99
HK0036 Vítězslav Šolc st., Machov 0 99
HK0231 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. -3 99
HK0041 Augustin Šála, Police nad Metují -3 99

WSM LIGA (85. – 143. místo)

HK0110 Luboš Radoň, Blešno 3 97
HK0220 Alfred Sacher, Dolní Branná 9 96
HK0165 Petr Holý, Trutnov 3 96
HK0008 Miroslav Pácalt, Kramolna 3 96
HK0009 Vlasta Pácaltová, Kramolna 3 96
HK0067 Zuzana Pípová, Nový Bydžov 3 96
HK0265 Miloš Šenkýř, Dobruška 3 96
HK0016 Jiří Balcar, Jaroměř 0 96
HK0099 Jan Bílek, Praskačka 0 96
HK0298 Lenka Dejlová, Louny 0 96
HK0001 Richard Ducháč, Úpice 0 96
HK0002 Jana Ducháčová, Úpice 0 96
HK0125 Ladislav Havránek, Hradec Králové 0 96
HK0184 Václav Herout, Trutnov 0 96
HK0182 Otakar Jón, Trutnov 0 96
HK0224 Věra Kubáňková, Dolní Branná 0 96
HK0243 Zdeněk Matura, Libštát 0 96
HK0146 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 0 96
HK0244 Marta Suchá, Radvanice 0 96
HK0309 Zdeněk Sýkora, Roveň 0 96
HK0308 Radka Sýkorová, Roveň 0 96
HK0051 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 0 96
HK0228 Libor Kubáněk, Dolní Branná -3 96
HK0066 Vítězslava Pípová, Nový Bydžov -3 96
HK0194 Alena Slezáková, Dvůr Králové -3 96
HK0294 Alois Dejl, Jičín 0 95
HK0266 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 6 94
HK0285 Romana Skrbková, Brdo 3 94
HK0353 Pavel Holý, Trutnov 0 94
HK0357 Jakub Svatoš, Zlíčko 0 94
HK0068 Štefan Kotek, Prasek -3 94
HK0045 Jiří Soukup, Česká Skalice -6 94
HK0210 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 6 93
HK0287 Zdeněk Maxmilián, Jeřice 6 93
HK0005 Petr Drašnar, Václavice 3 93
HK0061 Marcela Gabrielová, Vinary 3 93
HK0053 Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové 3 93
HK0383 Tomáš Klicpera, Otovice 3 93
HK0119 Jan Kulhánek, Hradec Králové 3 93
HK0072 Dana Přibylová, Nový Bydžov 3 93
HK0331 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 3 93
HK0297 Martin Dejl, Louny 0 93
HK0069 Petra Geletičová, Sloupno 0 93
HK0183 Leoš Herout, Trutnov 0 93
HK0201 Karel Kábrt, Trutnov 0 93
HK0116 Petr Koza, Hradec Králové 0 93
HK0115 Jana Kozová, Hradec Králové 0 93
HK0076 Oldřich Matys, Nový Bydžov 0 93
HK0256 Martin Nosek, Solnice 0 93
HK0252 Jiří Pešek, Hradec Králové 0 93
HK0168 Eva Pichová, Trutnov 0 93
HK0039 Jan Šolc, Machov 0 93
HK0339 Zdeňka Dusová, Sendražice -3 93
HK0385 Josef Hejhal, Kostelec n. Orl. -3 93
HK0240 Ondřej Matura, Libštát -3 93
HK0337 Petr Vacek, Hradec Králové 6 91
HK0251 Milan Dušek, Týniště n. O. 3 91
HK0078 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 0 91
HK0046 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice -6 91

II. LIGA (144. – 208. místo)

HK0017 Milan Bitnar, Hronov 6 90
HK0098 Milada Bílková, Praskačka 3 90
HK0091 František Hnik st., Lužany n. T. 3 90
HK0187 Naďa Hůlková, Trutnov 3 90
HK0117 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 3 90
HK0150 Václav Tarantík st., Smiřice 3 90
HK0109 Ivan Dušek, Hradec Králové 0 90
HK0156 Monika Hádková, Hradec Králové 0 90
HK0101 Renata Chladová, Kosičky 0 90
HK0202 Soňa Kábrtová, Trutnov 0 90
HK0089 Dana Machačová, Hradec Králové 0 90
HK0191 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 0 90
HK0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 0 90
HK0080 Jaroslav Novotný, Podoliby 0 90
HK0330 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 0 90
HK0064 Radek Zima, Prasek 0 90
HK0052 Petra Hlušičková, Dvůr Králové -3 90
HK0203 Jaroslav Hůlek, Trutnov -3 90
HK0333 Bohumil Rulf, Hradec Králové -3 90
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 6 87
HK0368 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 3 87
HK0040 Petra Nováková, Habřina 3 87
HK0003 Jiří Říha, Úpice 3 87
HK0179 Tomáš Vrbecký, Trutnov 3 87
HK0079 Pavel Brett, Králíky 0 87
HK0127 David Havránek, Hradec Králové 0 87
HK0262 Milan Koty, České Meziříčí 0 87
HK0246 Bořek Krejčí, Solnice 0 87
HK0176 Lenka Hurtová, Trutnov -3 87
HK0356 Lukáš Svatoš, Zlíčko 6 85
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 6 85
HK0020 Josef Čermák, Velké Poříčí 3 85
HK0363 Petr Mašek, Čeperka 3 85
HK0111 Jan Radoň, Blešno 3 85
HK0263 Bohuslav Šolín, Val 3 85
HK0124 Vladimír Racek, Hradec Králové 0 85
HK0271 Roman Izák, Opočno 6 84
HK0189 Romana Krulišová, Trutnov 6 84
HK0193 Petr Slezák, Dvůr Králové 6 84
HK0058 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 6 84
HK0293 Dagmar Poláková, Jičín 3 84
HK0178 Milena Püschelová, Trutnov 3 84
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 3 84
HK0192 Hynek Brázda, Trutnov 0 84
HK0315 Stanislav Kozák, Železnice 0 84
HK0352 Jaroslav Kuchař, Náchod 0 84
HK0042 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 0 84
HK0215 Miloslav Nykl, Dolní Branná 0 84
HK0378 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 0 84
HK0074 Olina Pozlerová, Podoliby 0 84
HK0149 Karel Přibyl, Hradec Králové 0 84
HK0047 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 0 84
HK0213 Libor Čvančara, Dolní Branná -3 84
HK0138 František Dušek, Holohlavy -3 84
HK0160 Zdena Hofmanová, Černčice -3 84
HK0372 Jan Zirm, Vrchlabí -3 84
HK0140 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby -6 84
HK0343 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 0 83
HK0250 Aleš Kupka, Čánka 3 82
HK0021 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 3 82
HK0073 Jiří Pípa, Nový Bydžov 3 82
HK0249 Pavel Bahník, Třebechovice p. O. 0 82
HK0028 Josef Čepelka, Velké Poříčí 0 82
HK0065 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 0 82
HK0169 Darek Zieminski, Trutnov 0 82

KRAJSKÁ LIGA (209. – 272. místo)

HK0155 Miloslav Kozák, Hradec Králové 9 81
HK0277 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 3 81
HK0348 Lukáš Spáčil, Ostrava 3 81
HK0289 František Vycpálek, Milíčeves 3 81
HK0059 Eduard Důbrava, Petrovice 0 81
HK0365 Marcel Gabriel, Vinary 0 81
HK0233 Josef Hanuš, Dolní Branná 0 81
HK0270 Milan Koleno, Dobruška 0 81
HK0316 František Lachman, Jičín 0 81
HK0195 Libor Slezák, Dvůr Králové 0 81
HK0123 Vlastimil Urban, Hradec Králové 0 81
HK0197 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky -3 81
HK0232 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná -3 81
HK0214 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -3 81
HK0349 Jaroslav Suchánek, Choceň -3 81
HK0248 Robert Sůra, Dolní Branná -3 81
HK0216 Radek Tauchmann, Dolní Branná -3 81
HK0023 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 3 79
HK0366 Josef Hybner, Poděbrady 0 79
HK0325 Luboš Rydrych, Týniště n. O. -3 79
HK0147 Tomáš Přibyl, Borohrádek 9 78
HK0171 Zdeněk Korčák, Trutnov 6 78
HK0015 Josef Kotyška, Nový Hrádek 6 78
HK0154 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 6 78
HK0255 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 6 78
HK0374 Jan Gabrle, Trutnov 3 78
HK0087 Daniel Machač, Hradec Králové 0 78
HK0122 Miroslav Országh, Nechanice 0 78
HK0212 Jan Sůra, Dolní Branná 0 78
HK0114 Lenka Taichmanová, Prasek 0 78
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 0 78
HK0137 Miloslav Bednařík, Hradec Králové -3 78
HK0143 Pavel Jaroslav, Hradec Králové -3 78
HK0209 Milan Sůra, Dolní Branná -3 78
HK0107 Kamil Žák, Hradec Králové 0 77
HK0027 Jaromír Jirman, Velké Poříčí 3 76
HK0367 Alois Dejl II, Jičín 0 76
HK0387 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. 0 76
HK0286 Helena Fendrychová, Brdo 0 76
HK0120 Jan Štembera, Hradec Králové 0 76
HK0282 Otakar Fendrych, Brdo -3 76
HK0391 Petr Mikas, Nový Bydžov -3 76
HK0121 Jitka Štemberová, Hradec Králové -3 76
HK0006 Petr Drašnar, Náchod 6 75
HK0230 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 3 75
HK0226 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 0 75
HK0219 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 0 75
HK0364 Jana Šrytrová, Petrovice 0 75
HK0100 Luboš Chlad, Kosičky -3 75
HK0153 Michal Kozák, Hradec Králové -3 75
HK0162 Radka Novotná, Černčice -3 75
HK0055 Miloš Plecháček, Skřivany -3 75
HK0384 Zdeněk Žáček, Úpice -3 75
HK0050 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové -6 75
HK0128 Nikola Tvrdková, Hradec Králové -6 75
HK0313 Václav Kameník, Jičín 0 74
HK0106 Roman Žák, Hradec Králové 0 74
HK0205 Martin Gajdoš, Žacléř 12 73
HK0359 Mirek Ducháč, Mladá Boleslav 3 73
HK0274 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 3 73
HK0022 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 3 73
HK0388 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 0 73
HK0288 Josef Kotnik, Chyjice 0 73
HK0355 Radek Svatoš, Zlíčko -3 73

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (273. – 339. místo)

HK0221 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 9 72
HK0222 Jiří Sacher, Vrchlabí 6 72
HK0136 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 3 72
HK0145 Lenka Přibylová, Hradec Králové 3 72
HK0211 Petr Sůra, Dolní Branná 0 72
HK0102 Michal Chlad, Kosičky -3 72
HK0094 Vojtěch Kříž, Převýšov -3 72
HK0126 Michal Tvrdek, Hradec Králové -3 72
HK0018 Petr Kylar, Stárkov 0 71
HK0396 Johana Hanušová, Hradec Králové 9 70
HK0311 Miroslav Kracík, Jičín 3 70
HK0283 Lukáš Skrbek, Brdo 3 70
HK0024 R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí 3 70
HK0237 Lenka Hubková, Parbubice 0 70
HK0320 Jiří Samek, Týniště n. O. 0 70
HK0172 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 0 70
HK0390 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. -3 70
HK0275 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. -3 70
HK0097 Karel Kindl, Třebechovice 3 69
HK0113 Josef Taichman, Prasek 3 69
HK0218 Zdena Sůrová, Dolní Branná 0 69
HK0346 Dagmar Krejčová, Nový Bydžov -3 69
HK0188 Tomáš Kruliš, Trutnov -3 69
HK0399 Věra Mikasová, Nový Bydžov 0 68
HK0084 Renata Munzarová, Sloupno -3 68
HK0342 Alena Sejtková, Hradec Králové 3 67
HK0261 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 3 67
HK0236 Jitka Čížková, Dubenec 0 67
HK0371 Pavel Marek, Rychnov n. K. 0 67
HK0025 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 0 67
HK0139 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 0 67
HK0329 Jindřich Vondráček, Třebechovice 0 67
HK0354 Miroslav Mohet, Dvůr Králové -3 67
HK0386 Pavel Konvalinka, Vamberk 3 66
HK0338 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 0 66
HK0369 Martin Hrudík, Dobruška 0 66
HK0166 Josef Pich, Trutnov 0 66
HK0112 Martin Taichman, Prasek 0 66
HK0103 Radek Chlad, Kosičky -3 66
HK0344 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 0 65
HK0400 Naďa Zimová, Prasek 0 65
HK0318 Jiří Daříček, Semechnice 0 64
HK0227 Libor Hladík, Nový Hrádek 0 64
HK0029 Jiří Krista, Hronov 0 64
HK0259 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 0 64
HK0358 Jana Svatošová, Zlíčko 0 64
HK0334 Jaroslav Trojan, Hradec Králové 0 64
HK0327 Martin Izák, Jaroměř -3 64
HK0284 Helena Skrbková, Brdo -3 64
HK0375 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 0 63
HK0377 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná -3 63
HK0026 Ivoš Dius, Velké Poříčí 3 62
HK0134 Oldřich Turek, Hradec Králové 0 62
HK0070 František Vlášek, Nový Bydžov 0 62
HK0370 Pavel Marek, Javornice 0 61
HK0321 Radek Sejtko, Hradec Králové 0 61
HK0267 Pavel Vacek, Dobruška 0 61
HK0217 Jitka Márynková, Dolní Branná -3 61
HK0223 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -6 61
HK0170 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 0 60
HK0234 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 0 60
HK0380 Vlasta Suková, Dolní Branná 0 60
HK0056 Zdena Čermáková, Skřivany -3 60
HK0129 Zdena Havránková, Hradec Králové -3 60
HK0376 Jaroslav Střížek, Dolní Branná -3 60
HK0397 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové 0 59
HK0104 Monika Žáková, Hradec Králové 0 59

LIGA AMATÉRŮ (340. – 381. místo)

HK0269 Petr Kain, Dobruška 9 58
HK0180 Miloš Jirsák, Vrchlabí 3 58
HK0260 Václav Vaněček ml., Houdkovice 3 58
HK0235 Jaroslav Čížek, Dubenec 0 58
HK0088 Roman Machač, Hradec Králové 0 58
HK0389 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. -6 58
HK0206 Karel Kratochvíl, Trutnov 6 57
HK0148 Michal Přibyl, Borohrádek 0 57
HK0200 Kurt Püschel, Žacléř 0 57
HK0157 Miroslav Špaček, Vlčkovice 0 57
HK0394 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 0 56
HK0326 Aleš Hojer, Hradec Králové 0 55
HK0281 Pavel Žák, Předměřice -3 55
HK0092 Miroslav Rys, Klamoš 0 54
HK0379 Jana Kotyková, Dolní Branná -3 54
HK0247 Stanislava Krejčová, Solnice -6 54
HK0312 Oldřich Čapek, Jičín 0 53
HK0105 Kamila Žáková, Hradec Králové 0 53
HK0257 Josef Plachetka, Houdkovice 0 52
HK0185 Michal Herout, Trutnov 0 51
HK0142 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. -3 51
HK0322 Petr Jedlička, Hradec Králové -3 49
HK0035 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 3 48
HK0258 Václav Vaněček st., Houdkovice -3 48
HK0382 Karel Šulc, Lužany 0 47
HK0381 Milan Lustig, Jičín 0 45
HK0086 Pavel Sviták, Hradec Králové 0 45
HK0398 Bedřich Šimon, Popovice 0 45
HK0335 Petr Želiezko, Hradec Králové 0 45
HK0395 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. -3 44
HK0323 Martin Hruška, Hradec Králové 0 43
HK0175 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 3 42
HK0314 Zdeněk Bajer, Jičín 0 42
HK0272 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 42
HK0135 Václav Kuchař, Hradec Králové 0 42
HK0361 Jan Hanuš ml., Hradec Králové -3 42
HK0238 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -9 42
HK0242 Lukáš Žid, Semechnice 0 39
HK0158 Patrik Špaček, Lochenice 0 38
HK0096 Josef Dvořák, Třebechovice 0 37
HK0392 Pavel Kejzlar, Úpice 0 37
HK0319 Milan Toušek, Týniště n. O. 0 37

ALESPOŇ TO ZKUSILI (382. – 401. místo)

HK0273 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 36
HK0317 Jaromír Jelínek, Jičín -3 33
HK0167 Marek Birke, Trutnov -6 33
HK0362 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 3 27
HK0268 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 27
HK0324 Vladimír Šťastný, Hradec Králové 3 25
HK0032 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 0 24
HK0328 Tibor Platinský, Kr. Lhota -3 22
HK0062 Karel Dušek, Prasek 0 18
HK0033 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 18
HK0031 Míša Lokvenc, Velké Poříčí 0 15
HK0393 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 0 14
HK0030 Renata Hrubá, Velké Poříčí 0 12
HK0254 Pavel Nosek, Solnice 0 9
HK0373 Petra Kosařová, Trutnov 0 5
HK0401 Zlata Joštová, Zdechovice -3 5
HK0208 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 3
HK0163 Josef Kadeřábek, Jaroměř 0 3
HK0164 Věra Kadeřábková, Jaroměř 0 3
HK0207 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0

Autor: Redakce

2.3.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pěstujeme olivy

TRIUMF. Dominik Chlupáč si nejlépe poradil s nástrahami horské časovky a radoval se z nového rekordu.

Dominik Chlupáč vylepšil o tři vteřiny traťový rekord „Luisy“

Do říjnových sněmovních voleb půjde 22 stran a hnutí

Královéhradecko - V říjnových volbách do Poslanecké sněmovny PČR budou voliči v hradeckém kraji vybírat z 22 politických stran a hnutí. Oproti volbám v roce 2013 je to o čtyři subjekty více.

„Ahoj, jsem Svatava a jsem blázen... blázen do jídla...“

Královéhradecko - Svatava Vašková patří mezi nejznámější a nejúspěšnější současné české foodblogerky. Sama o sobě říká: „Nemám ambici ohromovat vysokou kulinařinou či cukrařinou, na to nemám schopnosti, čas ani prostředky. Ráda bych, aby můj blog především inspiroval…“ Dlužno říct, že se jí to daří. Přesvědčit se můžete sami nejen v našem rozhovoru, ale i na webu Coolinarka.cz.

Rychnov přivezl z trávníku favorita bonusový bod

Rychnovsko - Úvodním kolem byl o víkendu rozehrán fotbalový Krajský přebor mužů. Zástupci našeho okresu mezi krajskou elitou cestovali za svými soupeři na Náchodsko.

Za útok na strážníka mu hrozí čtyři roky

Rychnov nad Kněžnou - Až čtyři roky vězení hrozí 34letému muži za napadení městského strážníka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení