VYBRAT REGION
Zavřít mapu

5. kolo hokejové Tip ligy čtenářů Deníku

Královéhradecký kraj - Páté kolo ovládl Gabrle z Trutnova.

18.1.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Po pátém kole hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje registruje naše soutěž již 481 hráčů. V čele průběžného pořadí je nadále Mirek Mrázek z Trutnova, jenž své konto navýšil tentokrát o pět bodů (celkem 49 b.). Vítězem pátého dějství se stal další tipující z Krkonoš JAN GABRLE z Trutnova (startovní číslo HK0341), jenž jako jediný uhodl osm utkání a získal čtrnáct bodů. Prosíme úspěšného tipujícího, aby se ozval Deníku na telefonní číslo 602 576 209.

POŘADÍ PO 5. KOLE

NHL (1. – 23. místo)
HK0293 Mirek Mrázek, Trutnov 5 49
HK0258 Milan Vanžura, Dobré 8 46
HK0319 Vítězslav Schafránek, Radvanice 8 43
HK0019 Vítězslav Šolc, Machov 8 43
HK0050 Roman Žák, Hradec Kr. 8 43
HK0353 Lenka Hurtová, Trutnov 2 43
HK0341 Jan Gabrle, Trutnov 14 40
HK0380 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 8 40
HK0242 Jiří Erlebach, Vidochov 8 40
HK0026 Miloš Kubík, Hronov 8 40
HK0122 Jaroslava Mathová, Olešnice 8 40
HK0387 Jiří Pelák, Dvůr Králové nad Labem 8 40
HK0354 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 5 40
HK0301 Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 40
HK0356 Klaus Püschel, Trutnov 5 40
HK0355 Milena Püschelová, Trutnov 5 40
HK0262 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 40
HK0129 Karel Hlaváček, Jaroměř 2 40
HK0131 Helena Hlaváčková, Jaroměř 2 40
HK0239 Pavlína Jónová, Chomutice 2 40
HK0118 Milan Klimeš, Žďár n. Met. 2 40
HK0130 Helena Konečná, Č. Kostelec 2 40
HK0381 Zdeněk Kužel, Trutnov 2 40

KHL (24. – 65. místo)
HK0011 Tomáš Veselý, Jaroměř 8 38
HK0004 Jaroslav Čálek, Police n. M. 11 37
HK0211 Hana Voldánová, Jičín 11 37
HK0198 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 8 37
HK0345 Michal Herout, Trutnov 5 37
HK0285 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 5 37
HK0316 Lenka Hrbková, Pardubice 5 37
HK0103 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 5 37
HK0329 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 5 37
HK0265 Marie Vágnerová, Dobruška 5 37
HK0214 Roman Voldán st., Jičín 5 37
HK0215 Marta Voldánová, Jičín 5 37
HK0199 Václav Kameník, Jičín 2 37
HK0044 Petr Drašnar, Šonov u NM -1 37
HK0392 Radka Novotná, Černčice 11 35
HK0292 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 5 35
HK0436 Jan Sůra, Dolní Branná 2 35
HK0009 Jan Veselý, Jaroměř 2 35
HK0333 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 0 35
HK0017 Zdeněk Majer, Vysokov 11 34
HK0313 Jitka Čížková, Dubenec 8 34
HK0388 Jarmila Peláková, Dvůr Králové 8 34
HK0317 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 34
HK0077 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. 5 34
HK0146 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 5 34
HK0012 Tomáš Klicpera, Otovice 5 34
HK0382 Vladimíra Kuželová, Trutnov 5 34
HK0145 Jiří Pokora, Hradec Kr. 5 34
HK0368 Radek Rychtera, Skřivany 5 34
HK0195 Radek Svatoš, Zlíčko 5 34
HK0020 Petr Šolc, Machov 5 34
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 5 34
HK0054 Jiří Bartoš, Třebechovice 2 34
HK0303 Jan Hanuš, Hradec Kr. 2 34
HK0371 Otakar Jón, Trutnov 3 2 34
HK0373 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 34
HK0289 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 2 34
HK0220 Marek Růžička, Veliš 2 34
HK0106 Vladimír Seidel, V. Poříčí 2 34
HK0132 Pavel Štěpán, Jaroměř 2 34
HK0243 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 2 34
HK0139 Zdeněk Kříž, Převýšov -1 34

EXTRALIGA (66. místo – 108. místo)
HK0426 Zdeněk Jón, Trutnov 8 32
HK0140 Ludvík Vilím, Hradec Kr. 8 32
HK0298 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 5 32
HK0418 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 32
HK0336 Michal Kozák, Hradec Kr. 0 32
HK0053 Jiří Chabada, Hradec Kr. 11 31
HK0176 Vlastimil Gabriel st., Smidary 8 31
HK0167 Luboš Chlad, Kosičky 8 31
HK0113 Otto Kelel, Hronov 8 31
HK0111 Vlasta Lelková, Hronov 8 31
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 31
HK0153 Miloš Uher, Hořice 8 31
HK0182 Radek Zima, Prasek 8 31
HK0175 Eva Zimová, Smidary 8 31
HK0378 Sabina Natalia Böhnischová, Ml. Buky 5 31
HK0359 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 5 31
HK0208 Otakar Fendrych, Brdo 5 31
HK0043 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 5 31
HK0240 Miroslav Kracík, Jičín 5 31
HK0164 Jozef Kralovič, Chlumec n. C. 5 31
HK0366 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 5 31
HK0022 Aneta Nyčová, Náchod 5 31
HK0071 Michal Pražák, Kunčice 5 31
HK0389 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 5 31
HK0205 Helena Skrbková, Brdo 5 31
HK0144 Monika Staňková, Hradec Kr. 5 31
HK0197 Jakub Svatoš, Zlíčko 5 31
HK0323 Miroslav Špaček, Předměřice 5 31
HK0260 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 31
HK0092 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 2 31
HK0159 Marcel Gabriel, Smidary 2 31
HK0344 Václav Herout, Trutnov 2 31
HK0138 Vojta Kříž, Převýšov 2 31
HK0209 František Lachman, Jičín 2 31
HK0327 Lukáš Matura, Libštát 2 31
HK0325 Ondřej Matura, Libštát 2 31
HK0128 Silvestr Polomský, Č. Skalice 2 31
HK0163 Eduard Důbrava, Petrovice -1 31
HK0384 Jaroslav Hůlek, Trutnov -1 31
HK0337 Jaroslav Vrbecký, Trutnov -1 31
HK0339 Tomáš Vrbecký, Trutnov -1 31
HK0456 Jan Urban, Rudník 11 30
HK0391 Lenka Teichmanová, Libňatov 0 30

I. LIGA (109. – 202. místo)
HK0403 Juraj Jirásek, Dobruška 8 29
HK0420 Karel Přibyl, Hradec Kr. 8 29
HK0334 Milan Rehák, Libotov 8 29
HK0414 Monika Hádková, Hradec Kr. 5 29
HK0394 Josef Hofman, Černčice 5 29
HK0434 Jana Kotyková, Dolní Branná 5 29
HK0216 Josef Khol, Vitiněves 2 29
HK0351 Lada Holečková, Trutnov 0 29
HK0309 Dana Zábojníková, Trutnov 0 29
HK0342 Roman Nývlt, Trutnov -1 29
HK0393 Zdena Hofmanová, Černčice -4 29
HK0287 Pavel Holý, Trutnov 8 28
HK0016 Olga Majerová, Vysokov 8 28
HK0021 Jan Šolc, Machov 8 28
HK0161 Josef Taichman, Prasek 8 28
HK0179 Libuše Vízková, N. Bydžov 8 28
HK0212 Roman Voldán ml., Jičín 8 28
HK0257 Milan Bartoš, Dobruška 5 28
HK0233 Petr Černý, Jičín 5 28
HK0248 Jaroslav Gutler, H. Králové 5 28
HK0386 Zdeněk Hůlek, Trutnov 5 28
HK0023 Milan Jakubec, Náchod 5 28
HK0218 Marek Janata, Slatiny 5 28
HK0369 Erich Kamitz, Chvaleč 5 28
HK0263 Milan Koty, Č. Meziříčí 5 28
HK0085 Petr Koza, Hradec Kr. 5 28
HK0364 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 5 28
HK0084 Jana Mazurová, Doudleby n.O. 5 28
HK0149 Jan Pišta, Jaroměř 5 28
HK0142 Václav Podzimek, Hradec Kr. 5 28
HK0246 Aneta Rýdlová, Náchod 5 28
HK0002 Oldřich Schejbal, Náchod 5 28
HK0001 Viktor Schejbal, Praha 5 28
HK0196 Jana Svatošová, Zlíčko 5 28
HK0280 Jaroslav Birke, Trutnov 2 28
HK0225 Iveta Dejlová, Jičín 2 28
HK0045 Petr Drašnar, Náchod 2 28
HK0247 Vladimír Gutler, Dobruška 2 28
HK0228 Kateřina Halčáková, Jičín 2 28
HK0080 Václav Hlavatý, Vrchovnice 2 28
HK0143 Kateřina Horská, Týniště 2 28
HK0237 Ondřej Jón, Chomutice 2 28
HK0372 Karel Kábrt, Trutnov 2 28
HK0370 David Kamitz, Chvaleč 2 28
HK0290 Romana Krulišová, Trutnov 2 28
HK0102 Marie Kuchařová, Rychnov n. K. 2 28
HK0126 Jan Runštuk, V. Jesenice 2 28
HK0037 Roman Svoboda, Černilov 2 28
HK0119 Augustin Šála, Police n. M. 2 28
HK0171 Miloslav Tohola, Havlovice 202 2 28
HK0066 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 2 28
HK0147 Jan Vítek, Hradec Kr. 2 28
HK0213 Jaroslav Voldán, Jičín 2 28
HK0114 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. 2 28
HK0062 Milada Bílková, Praskačka -1 28
HK0061 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice -1 28
HK0330 Zdeněk Matura st., Libštát -1 28
HK0034 Martin Izák, Jaroměř -4 28
HK0238 Miloš Jón, Chomutice -4 28
HK0390 Jaromír Kött st., Dvůr Králové 0 27
HK0291 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 26
HK0346 Michal Přibyl, Třebechovice 5 26
HK0422 Vladimír Racek, Hradec Kr. 5 26
HK0363 Roman Kupka, Třebechovice 8 25
HK0055 Dana Bartošová, Třebechovice 5 25
HK0254 Petr Hofman, Dobruška 5 25
HK0038 Aleš Hojer, Hradec Kr. 5 25
HK0024 Josef Jakubec, Náchod 5 25
HK0165 Ludmila Kaločová, Chlumec n. C. 5 25
HK0358 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 25
HK0157 Daniel Machač, Hradec Kr. 5 25
HK0252 Václav Mervart, Dobruška 5 25
HK0244 Miroslav Pácalt, Náchod 5 25
HK0098 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 25
HK0100 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 25
HK0178 Pavel Vízek, N. Bydžov 5 25
HK0081 Michala Havlíková, Doudleby n. O. 2 25
HK0052 Tomáš Chabada, Hradec Kr. 2 25
HK0015 Oto Klicpera, Otovice 2 25
HK0083 Jana Kozová, Hradec Kr. 2 25
HK0267 Jaroslav Macek, Dobruška 2 25
HK0072 Michal Novák, Hvozdnice 2 25
HK0231 Pavel Ozdin, Osenice 2 25
HK0127 Mária Polomská, Č. Skalice 2 25
HK0207 Lukáš Skrbek, Brdo 2 25
HK0266 Václav Vágner, Dobruška 2 25
HK0241 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 2 25
HK0307 Jan Zirm, Vrchlabí 2 25
HK0383 Zdeněk Jiránek, Volanov -1 25
HK0093 Pavel Marek, Rychnov n. K. -1 25
HK0120 Josef Matha, Olešnice -1 25
HK0270 Jiří Rudolf, Olešnice v OH -1 25
HK0039 Patrik Vaniš, Třebechovice -1 25
HK0013 Jana Klicperová, Otovice -4 25

II. LIGA (203. – 262. místo)
HK0448 Bohuš Nosek, Kvasiny 11 24
HK0404 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 8 24
HK0457 Jarmila Vondráčková, Trutnov 5 24
HK0439 Tomáš Houška, Jičín -1 24
HK0060 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 11 23
HK0398 Petra Nováková, Machov 5 23
HK0259 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 23
HK0411 Martin Kloz, N. Bydžov 2 23
HK0348 Adolf Holeček, Trutnov 0 23
HK0306 Dáša Podlipná, Hradec Kr. 0 23
HK0311 Jiří Zábojník, Trutnov 0 23
HK0010 Jana Veselá, Jaroměř -1 23
HK0101 Josefa Suchánková, Potštejn 8 22
HK0029 Pavel Žák, Hradec Kr. 8 22
HK0379 Gert Böhnisch, Mladé Buky 5 22
HK0357 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 22
HK0321 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 5 22
HK0365 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 5 22
HK0245 Vlasta Pácaltová, Náchod 5 22
HK0099 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 22
HK0136 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 22
HK0134 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 2 22
HK0078 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 2 22
HK0268 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 2 22
HK0423 Marie Holá, Trutnov 2 22
HK0166 Radek Chlad, Kosičky 2 22
HK0025 Jan Jakubec, Náchod 2 22
HK0064 Karel Kindl, Třebechovice 2 22
HK0082 Matěj Mazura, Doudleby n. O. 2 22
HK0377 Petr Slezák, Dvůr Králové 2 22
HK0249 Martin Sosna, Dobruška 2 22
HK0320 Marta Suchá, Radvanice 2 22
HK0174 Jiří Zima, Smidary 2 22
HK0361 Jiří Bílek, Libčany -1 22
HK0104 Jiří Hanzl, Žďárky -1 22
HK0283 Petra Hlušičková, Pilníkov -1 22
HK0096 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. -1 22
HK0332 Miloš Jirsák, p. Jilemnice -1 22
HK0065 Aleš Kupka, Opočno -1 22
HK0027 Pavel Sazka, N. Bydžov -1 22
HK0069 Michal Tvrdek, Hradec Kr. -1 22
HK0360 Hana Bílková st., Libčany -4 22
HK0437 Josef Dvořák, Třebechovice 8 21
HK0376 Petr Hněvsa, Velké Svatoňovice 8 21
HK0109 Jiří Krista, Hronov 8 21
HK0452 Přemek Šatra, Kladno 5 21
HK0396 Karel Čepelka, Bohuslavice n. M. 2 21
HK0444 Ivo Dius, V. Poříčí 2 21
HK0294 Jan Bičiště, Hradec Kr. 5 20
HK0304 Zuzana Bičišťová, Hradec Kr. 5 20
HK0402 Milan Koleno, Dobruška 5 20
HK0295 Ladislav Köszegi, Trutnov 5 20
HK0007 Václav Pilnáček, Jaroměř 5 20
HK0435 Milan Sůra, Dolní Branná 5 20
HK0433 Miloslav Nykl, Dolní Branná 2 20
HK0343 Šimon Přibyl, Třebechovice 2 20
HK0427 Robert Sůra, Dolní Branná 2 20
HK0282 Janina Nováková, Trutnov 4 -1 20
HK0008 Josef Veselý, Jaroměř -1 20
HK0407 Miloš Vendera, Otvovice -4 20

KRAJSKÁ LIGA I (263. – 338. místo)
HK0193 Miroslav Bradna, Podoliby 8 19
HK0063 Jan Bílek, Praskačka 5 19
HK0192 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 19
HK0191 Milan Čapek, Podoliby 5 19
HK0070 David Havránek, Hradec Kr. 5 19
HK0042 Gisela Hlavatá, Náchod 5 19
HK0187 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 5 19
HK0328 Zdeněk Matura ml., Libštát 5 19
HK0183 Josef Pozler, Podoliby 5 19
HK0158 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 5 19
HK0223 Alois Dejl, Jičín 2 19
HK0112 Josef Fuchs, V. Poříčí 2 19
HK0172 Michal Chlad, Kosičky 2 19
HK0097 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 19
HK0105 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 2 19
HK0256 Jakub Mervart, Dobruška 2 19
HK0385 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 2 19
HK0184 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 19
HK0018 Vítězslav Šolc st., Machov 2 19
HK0150 Václav Tarantík, Smiřice 2 19
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 19
HK0094 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. -1 19
HK0068 Ladislav Havránek, Hradec Kr. -1 19
HK0032 Petr Kulhánek, Hradec Kr. -1 19
HK0121 Marek Matha, Olešnice -1 19
HK0286 Milada Šrůtková, D. Králové -1 19
HK0324 Ludmila Maturová, Libštát -4 19
HK0057 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 8 18
HK0168 Pavel Kejzlar, Úpice 296 5 18
HK0400 Roman Rainet, V. Poříčí 5 18
HK0088 František Bartoška, Hradec Kr. 8 17
HK0253 Radim Sobotka, Opočno 8 17
HK0110 Robert Drašnar, V. Poříčí 5 17
HK0432 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 5 17
HK0200 Oldřich Čapek, Jičín 2 17
HK0335 Petr Vondráček, Trutnov 2 17
HK0074 Stanislav Zanespal, Lodín 2 17
HK0349 Zdeněk Holeček, Hrdějovice 0 17
HK0350 Roman Hýsek, Hradec Kr. 0 17
HK0331 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 0 17
HK0299 Jan Krátký, Trutnov 0 17
HK0429 Libor Čvančara, Dolní Branná -1 17
HK0305 Milan Koldovský, Kunčice -1 17
HK0204 Helena Fendrychová, Brdo 11 16
HK0454 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 11 16
HK0318 Jaroslav Hanuš, Hradec Kr. 8 16
HK0462 Josef Nevrlý, N. Bydžov 8 16
HK0189 Alois Dejl, Jičín 5 16
HK0232 Katka Dejlová, Louny 5 16
HK0067 Zdena Havránková, Hradec Kr. 5 16
HK0041 Josef Kotyška, N. Hrádek 5 16
HK0206 Romana Skrbková, Brdo 5 16
HK0160 Martin Taichman, Prasek 5 16
HK0076 Ján Glovacký, Hradec Kr. 2 16
HK0033 David Hric, Hradec Kr. 2 16
HK0221 Josef Kotnik, Chyjice 2 16
HK0185 Jaroslav Novotný, Podoliby 2 16
HK0202 František Polák, Jičín 2 16
HK0154 Jakub Uher, Hořice 2 16
HK0123 Pavel Vlček, Č. Skalice 2 16
HK0224 Helena Dejlová, Jičín -1 16
HK0075 Jaroslav Glovacký, Stěžírky -1 16
HK0284 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov -1 16
HK0117 Milan Kult, Žďár n. Met. -1 16
HK0116 Jaroslav Valchař, Police n. M. -1 16
HK0352 Vojta Doležal, Chlumec n. C. -4 16
HK0108 Zdeněk Frýba, Hronov -4 16
HK0124 Jiří Soukup, Č. Skalice -4 16
HK0443 Otakar Novák, Ronov n. D. 8 15
HK0441 Pavel Bodlák, Kopidlno 2 15
HK0455 Luboš Kratěna st., Opočno 2 15
HK0401 Zdeněk Rainet, V. Poříčí 2 15
HK0399 Eva Rainetová, V. Poříčí 2 15
HK0449 Václav Špaček, Hradec Kr. 2 15
HK0405 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. -1 15
HK0056 Radek Sejtko, Hradec Kr. -1 15

KRAJSKÁ LIGA II (339. – 400. místo)
HK0375 Jan Erban, Velké Svatoňovice 8 14
HK0428 Jana Jirková, Dolní Branná 5 14
HK0419 Michal Přibyl, Borohrádek 5 14
HK0236 Vlastimil Sudek, Libuň 5 14
HK0312 Ota Podlipný, Hradec Kr. 0 14
HK0415 Ivan Březka, Hradec Kr. -1 14
HK0461 Jakub Geletič, Sloupno 5 13
HK0473 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 13
HK0028 Pavel Zásada, N. Bydžov 5 13
HK0234 Jiřina Černá, Jičín 2 13
HK0226 Martin Dejl, Louny 2 13
HK0227 Jan Halčák, Jičín 2 13
HK0188 Josef Hybler, Poděbrady 2 13
HK0264 Luboš Kratěna, Opočno 2 13
HK0186 Olina Pozlerová, Podoliby 2 13
HK0322 Jan Suchý, Radvanice 2 13
HK0458 Jan Štembera, Hradec Kr. 2 13
HK0190 Naďa Zimová, Prasek 2 13
HK0049 Kamila Žáková, Hradec Kr. 2 13
HK0107 Milan Bitnar, Hronov -1 13
HK0014 Hana Dušková, Broumov -1 13
HK0173 Renata Chladová, Kosičky -1 13
HK0275 Franta Michera, Vamberk -1 13
HK0367 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby -1 13
HK0115 Jiří Švorčík, Police n. M. -1 13
HK0181 Libuše Trutnovská, N. Bydžov -1 13
HK0180 Stanislav Vízek, N. Bydžov -1 13
HK0278 Josef Pich, Trutnov -4 13
HK0058 Alena Sejtková, Hradec Kr. 8 12
HK0169 David Stanislav, Úpice 8 12
HK0272 Petr Hellinger, Dobruška 2 12
HK0447 Jiří Náhlovský, Semily 2 12
HK0073 Josef Stránský, Libčany 2 12
HK0451 Tomáš Tomka, Vysoké Mýto 2 12
HK0141 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. 8 11
HK0374 Jiřina Erbanová, Velké Svatoňovice 5 11
HK0279 Eva Pichová, Trutnov 5 11
HK0431 Petr Sůra, Dolní Branná 5 11
HK0003 Vladimír Čejp, Náchod 2 11
HK0464 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 0 11
HK0469 Pavel Horák, Dvůr Králové nad Labem 0 11
HK0297 Veronika Krátká, Trutnov 0 11
HK0308 Denisa Podlipná, Hradec Kr. 0 11
HK0314 Jan Podlipný, Hradec Kr. 0 11
HK0416 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. -1 11
HK0421 Martin Košnár, Hradec Kr. -1 11
HK0347 Leoš Herout, Trutnov 8 10
HK0133 Ivan Dušek, Hradec Kr. 5 10
HK0155 Dana Machačová, Hradec Kr. 5 10
HK0460 Petra Geletičová, Sloupno 2 10
HK0459 Amálka Geletičová, Sloupno 2 10
HK0274 Tomáš Michera, H. Králové 2 10
HK0230 Tereza Ozdinová, Osenice 2 10
HK0148 Milan Štěrba, Chlumec n. C. 2 10
HK0051 Monika Žáková, Hradec Kr. 2 10
HK0170 Richard Ducháč, Úpice -1 10
HK0005 Jaroslav Kuchař, Náchod -1 10
HK0162 Lenka Taichmanová, Prasek -1 10
HK0086 Milan Mazura, Doudleby n. O. -4 10
HK0269 Petr Rudolf, Olešnice v OH -4 10
HK0125 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice -4 10
HK0250 Roman Izák, Opočno -10 10

LIGA AMATÉRŮ (401.- 449. místo)
HK0445 Josef Jirásek, H. Radechová 5 9
HK0442 Jiří Hasan, Libošovice 2 9
HK0271 Dominik Hellinger, Dobruška 2 9
HK0446 Jiří Krutil, Náchod 2 9
HK0326 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 9
HK0440 Tomáš Houška ml., Jičín -1 9
HK0413 Johanka Hanušová, Hradec Kr. 5 8
HK0406 Kateřina Šatrová, Kladno 5 8
HK0302 Michal Koldovký, Kunčice 2 8
HK0409 Aťka Micherová, Rychnov n. K. 2 8
HK0340 Robert Svoboda, Hradec Kr. 2 8
HK0463 Ladislav Havelka, Jičín 0 8
HK0395 Petr Hofman, N. Město -1 8
HK0261 Josef Plachetka, Houdkovice -1 8
HK0397 Monika Procházková, Náchod -1 8
HK0030 Tibor Platinský, Králova Lhota 5 7
HK0471 Martina Tauchmannová, D. Branná 5 7
HK0229 Tereza Halčáková, Osenice 2 7
HK0031 Martin Řehák, Týniště 2 7
HK0277 Alžběta Šatrová, Kladno 2 7
HK0251 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 7
HK0048 Kamil Žák, Hradec Kr. 2 7
HK0137 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 0 7
HK0079 Lukáš Erbs, Hradec Kr. -1 7
HK0466 Lucie Tomková, Vysoké Mýto -1 7
HK0255 Václav Mervart ml., Dobruška -4 7
HK0472 Milena Pitrmanová, Dolní Branná -4 7
HK0222 Helena Růžičková, Veliš -4 7
HK0135 Luboš Houfek, Hradec Kr. -1 6
HK0059 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. -1 6
HK0453 Daniela Venderová, Otvovice -1 6
HK0476 Zdenka Hradilová, Brno 5 5
HK0481 Jitka Marynková, Dolní Branná 5 5
HK0201 Dagmar Kroutilová, Jičín 2 5
HK0430 Rad. Tauchmann, D. Branná 2 5
HK0438 Jindřich Borsík, Zbečník 0 5
HK0090 Radek Dvořáček, Doudleby 0 5
HK0468 Alena Jedličková, Dvůr Kr. 0 5
HK0235 Jaromír Jelínek, Jičín 0 5
HK0219 Josef Patřín st., Lužany 0 5
HK0315 Václav Portych, Hradec Kr. 0 5
HK0424 Michaela Hurtová, Trutnov -4 5
HK0281 Marek Birke, Trutnov 8 4
HK0035 Milan Toušek, Týniště 2 4
HK0450 Jan Jedlička, Dvůr Králové 0 4
HK0362 Hana Bílková ml., Libčany -1 4
HK0203 Dagmar Poláková, Jičín -1 4
HK0338 František Klíma, Hradec Kr. -2 4
HK0156 Roman Machač, Hradec Kr. -4 4

ALESPOŇ TO ZKUSILI (450. – 481. místo)
HK0310 Blanka Podlipná, Hradec Kr. 0 3
HK0480 Michal Jiránek, D. Branná 2 2
HK0474 Jiří Pípa, N. Bydžov 2 2
HK0475 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí 2 2
HK0040 Martin Cílek, Hradec Kr. 0 2
HK0046 Monika Cílková, Hradec Kr. 0 2
HK0091 Vlast. Dvořáček, Doudleby 0 2
HK0089 Eva Dvořáčková, Doudleby 0 2
HK0417 Michal Višňák, Hradec Kr. 0 2
HK0087 Věra Bartošková, Hradec -1 2
HK0412 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. -1 2
HK0410 Antonín Urban, Kozojedy 0 1
HK0288 Tomáš Kruliš, Trutnov -1 1
HK0210 Miloš Svoboda, Jičín -4 1
HK0276 Nikol Tomková, Vys. Mýto -7 1
HK0273 Jan Hellinger, Dobruška -1 0
HK0479 Mil. Krčmářová, Slatina n. Z. -1 -1
HK0477 Eva Šedivá, Praha -1 -1
HK0095 I. Jedlinská, Kostelec n. O. 5 -2
HK0470 Alexandr Novák, Trutnov 5 -2
HK0036 Vlad. Šťastný, Hradec Kr. 5 -2
HK0194 Josef Haltuf, Zadražany 0 -2
HK0217 Josef Janata, Slatiny -1 -2
HK0425 Michal Mrkáček, Turnov -1 -3
HK0047 Petr Cílek, Hradec Kr. 0 -4
HK0296 Michal Portych, Hradec Kr. 0 -4
HK0408 Pavel Michera, Rychnov -1 -4
HK0478 Jar. Popelářová, Sopotnice -4 -4
HK0006 Václav Přibyl, Náchod 2 -5
HK0465 Alena Šatrová, Kladno -1 -5
HK0300 Vlastimil Hruška, Trutnov 0 -7
HK0467 Miloš Vendera st, Otvovice -1 -8

Výsledky tipovaných zápasů 5. kola

1. Slavia Praha – Sparta Praha (1:2) 2
2. PSG Zlín – Kometa Brno (2:2) 0
3. Mladá Boleslav – Karlovy Vary (4:2) 1
4. Rytíři Kladno – České Budějovice (3:1) 1
5. Oceláři Třinec – Vítkovice Steel (1:4) 2
6. Verva Litvínov – ČSOB Poj. Pardubice (3:3) 0
7. Plzeň – Bílí Tygři Liberec (10:4) 1
8. SK Kadaň – Hradec Králové (3:2) 1
9. HC Jičín – SK Třebechovice (1:6) 2
10. HC Vrchlabí – HC Jaroměř (4:0) 1

Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 58 branek.
18.1.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Okresní „osmička“ před startem sezony

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Chybí stovky lidí, přitom vyrostla další fabrika

Rychnovsko - Rekordně nízká nezaměstnanost trápí snad všechny firmy v rychnovském okrese. Problém je ve službách i ve fabrikách.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení