Opočno – Čestice 13:2

Sestavy – HC Opočno: Bláha (40. Blasko) – Jakl, Vedral, Jedlička, Serbousek, L. Žid, K. K. Žid, Voříšek – Čtvrtečka, Černík, Rail, Slezák, Řehák, Reichmann, Škrabal, Chmelík, Přibyl, Bartoň, Bury, Vencl. HC Čestice: Novohradský (T. Sajdl) – Šverák, J. Sajdl, L. Jiruška, Pokorný – Morong, Dočkal, Dvořák, Jančárek, Bárta, M. Jiruška.

Opočenští hokejisté od úvodního hvizdu předváděli útočný kombinační hokej a hosté – pouze v deseti hráčích bez zraněných Marhy a Šťastného – jen těžko odolávali velkému tlaku posilněného domácího týmu. První branka padla ve třetí minutě, další tři během tří minut v závěru první třetiny. V podobném duchu se nesl zbytek zápasu. Baroni dobývali čestickou branku, v níž se střídali gólmani Novohradský a T. Sajdl. Duel skončil vysokým vítězstvím opočenských hokejistů 13:2.

Hvězdou utkání byl Jan Jedlička, který se blýskl hattrickem. Stínem zápasu bylo zranění Václava Dvořáka. Čestický útočník inkasoval ránu ramenem, musel být zafixován a převezen Rychlou záchrannou pomocí do Hradce Králové. Všichni mu přejí brzké uzdravení.
V příštím kole – ve středu 12. listopadu v 18 hodin – Semechnice hostí na opočenském ledě B-tým Třebechovic a Opočno zajíždí do Hronova, Čestice mají volno.