1. zápas finále play off

Spartak Nové Město nad Metují – SK Třebechovice pod Orebem 0:1 (nedohráno). Branka: Suchý. Rozhodčí: Stolín – Lučan, Veselý. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Diváci 480. Duel byl po první třetině předčasně ukončen kvůli poruše rolby, o osudu zápasu rozhodne STK.
2. zápas – středa (18): Třebechovice pod Orebem – Nové Město nad Metují.

Zahajovací třetina, kterou stihly oba celky odehrát, probíhala v režii domácího mužstva, jež vlétlo do zápasu jako „ruská sborná“ v letech největší slávy. Svědčil o tom poměr střel na branku 12:5 ve prospěch novoměstských hokejistů. Tento tlak však Třebechovičtí přestáli, aby v 18. min. po úniku Rejzka skóroval Suchý.

Porucha rolby, která nastala během první přestávky, nebyla odstraněna do šedesáti minut, a tak bylo utkání po konzultaci zástupců obou týmů pro neregulérní podmínky ukončeno. Téměř pět stovek přítomných diváků se tudíž nečekaně muselo rozejít do svých domovů. Mužstva byla upozorněna, že do osmačtyřiceti hodin budou vyrozuměna sportovně-technickou komisí o novém termínu dohrávky utkání.

Série hraná na tři vítězství by podle původního rozpisu měla pokračovat ve středu 17. února od 18 hodin na třebechovickém ledě. Oddíl zpod Orebu jménem hráčů děkuje fanouškům za podporu v Novém Městě, a těší se na jejich návštěvu na domácím zimním stadionu.

(jz)

1. zápas o třetí místo

Jaroměř – Náchod 6:10 (2:5, 2:2, 2:3). Branky: Rudolfský 2, Křepinský, Hamáček, Růta, Novotný – Verner 2, Vítek 2, Šotola 2, Hubáček, Hudeček, Macháň, Komárek. Rozhodčí: Pahulák – Derner, Karlík. Vyloučení: 5:6, navíc Komárek (N) 10 min. OT. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 100. Stav série: 0:1.

2. zápas – středa (18):
Náchod – Jaroměř.
Play out o 5. – 8. místo (2. z.)

Nová Paka – Opočno 2:2 (0:1, 1:1, 1:0).
Branky: Haken, D. Musil – Přibyl 2. Postoupili domácí, první utkání skončilo 12:2. Rozhodčí: Derner – Kubišta, Průcha. Vyloučení: 9:10, navíc Herzán (O) OK. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 200.

Dvůr Králové nad Labem – Hronov 6:5 (3:2, 2:2, 1:1).
Domácí postoupili po samostatných nájezdech (1:0), první utkání skončilo 2:8. Branky: Svoboda 2, Dušička, Pospíšil, Voděrek, Rychtera, rozh. nájezd Rychtera – Šafránek 2, Popler, F. Ropický, Šakarov. Rozhodčí: Svoboda – Karous, Maštalíř. Vyloučení: 13:13, navíc Bárta 10 min. OT a 5 min. + OK – Šakarov, Kozák oba 5 min. + OK, Matyska 10 min. OT + OK, Rojšl 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 180.