VYBRAT REGION
Zavřít mapu

HOKEJ: Tip liga čtenářů Deníku

Královéhradecký kraj - Po úvodním kole hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje registrujeme 390 hráčů (291 mužů a 99 žen).

21.12.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Jelínek

Vítězkou prvního dějství oblíbené tipovací soutěže čtenářů Deníku se stala PAVLÍNA JÓNOVÁ z CHOMUTIC (startovní číslo HK0239), jež spolu s dalšími sedmi hráči získala čtrnáct bodů. Jónová však byla nejblíže Supertrefě (celkový počet branek ve všech deseti zápasech), tudíž triumfovala v prvním kole. Prosíme úspěšnou tipující, aby se ozvala Deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
PO 1. KOLE

NHL (1. – 37. místo)
HK0239 Pavlína Jónová, Chomutice 14 14
HK0062 Milada Bílková, Praskačka 14 14
HK0143 Kateřina Horská, Týniště 14 14
HK0237 Ondřej Jón, Chomutice 14 14
HK0240 Miroslav Kracík, Jičín 14 14
HK0293 Mirek Mrázek, Trutnov 14 14
HK0262 Miloš Šenkýř, Dobruška 14 14
HK0050 Roman Žák, Hradec Kr. 14 14
HK0378 Sabina Natalia Böhnischová, Ml. Buky 11 11
HK0044 Petr Drašnar, Šonov u NM 11 11
HK0198 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 11 11
HK0159 Marcel Gabriel, Smidary 11 11
HK0176 Vlastimil Gabriel st., Smidary 11 11
HK0341 Jan Gabrle, Trutnov 11 11
HK0272 Petr Hellinger, Dobruška 11 11
HK0129 Karel Hlaváček, Jaroměř 11 11
HK0131 Helena Hlaváčková, Jaroměř 11 11
HK0146 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 11 11
HK0384 Jaroslav Hůlek, Trutnov 11 11
HK0353 Lenka Hurtová, Trutnov 11 11
HK0173 Renata Chladová, Kosičky 11 11
HK0238 Miloš Jón, Chomutice 11 11
HK0130 Helena Konečná, Č. Kostelec 11 11
HK0121 Marek Matha, Olešnice 11 11
HK0329 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 11 11
HK0387 Jiří Pelák, Dvůr Králové nad Labem 11 11
HK0306 Dáša Podlipná, Hradec Kr. 11 11
HK0056 Radek Sejtko, Hradec Kr. 11 11
HK0319 Vítězslav Schafránek, Radvanice 11 11
HK0100 Jaroslav Suchánek, Potštejn 11 11
HK0340 Robert Svoboda, Hradec Kr. 11 11
HK0153 Miloš Uher, Hořice 11 11
HK0259 Václav Vaněček ml., Houdkovice 11 11
HK0009 Jan Veselý, Jaroměř 11 11
HK0140 Ludvík Vilím, Hradec Kr. 11 11
HK0147 Jan Vítek, Hradec Kr. 11 11
HK0214 Roman Voldán st., Jičín 11 11

KHL (38. – 79. místo)
HK0054 Jiří Bartoš, Třebechovice 8 8
HK0304 Zuzana Bičišťová, Hradec Kr. 8 8
HK0292 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 8 8
HK0361 Jiří Bílek, Libčany 8 8
HK0360 Hana Bílková st., Libčany 8 8
HK0380 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 8 8
HK0357 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 8 8
HK0317 Jaroslav Čížek, Dubenec 8 8
HK0313 Jitka Čížková, Dubenec 8 8
HK0061 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 8 8
HK0242 Jiří Erlebach, Vidochov 8 8
HK0247 Vladimír Gutler, Dobruška 8 8
HK0301 Marie Hanušová, Hradec Kr. 8 8
HK0043 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 8 8
HK0254 Petr Hofman, Dobruška 8 8
HK0316 Lenka Hrbková, Pardubice 8 8
HK0350 Roman Hýsek, Hradec Kr. 8 8
HK0053 Jiří Chabada, Hradec Kr. 8 8
HK0172 Michal Chlad, Kosičky 8 8
HK0023 Milan Jakubec, Náchod 8 8
HK0332 Miloš Jirsák, p. Jilemnice 8 8
HK0168 Pavel Kejzlar, Úpice 296 8 8
HK0064 Karel Kindl, Třebechovice 8 8
HK0118 Milan Klimeš, Žďár n. Met. 8 8
HK0302 Michal Koldovký, Kunčice 8 8
HK0305 Milan Koldovský, Kunčice 8 8
HK0390 Jaromír Kött st., Dvůr Králové 8 8
HK0336 Michal Kozák, Hradec Kr. 8 8
HK0333 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 8 8
HK0164 Jozef Kralovič, Chlumec n. C. 8 8
HK0139 Zdeněk Kříž, Převýšov 8 8
HK0138 Vojta Kříž, Převýšov 8 8
HK0065 Aleš Kupka, Opočno 8 8
HK0381 Zdeněk Kužel, Trutnov 8 8
HK0382 Vladimíra Kuželová, Trutnov 8 8
HK0209 František Lachman, Jičín 8 8
HK0267 Jaroslav Macek, Dobruška 8 8
HK0155 Dana Machačová, Hradec Kr. 8 8
HK0093 Pavel Marek, Rychnov n.K. 8 8
HK0327 Lukáš Matura, Libštát 8 8
HK0256 Jakub Mervart, Dobruška 8 8
HK0255 Václav Mervart ml., Dobruška 8 8

EXTRALIGA (80. – 120. místo)
HK0366 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 8 8
HK0022 Aneta Nyčová, Náchod 8 8
HK0342 Roman Nývlt, Trutnov 8 8
HK0388 Jarmila Peláková, Dvůr Králové 8 8
HK0007 Václav Pilnáček, Jaroměř 8 8
HK0308 Denisa Podlipná, Hradec Kr. 8 8
HK0312 Ota Podlipný, Hradec Kr. 8 8
HK0314 Jan Podlipný, Hradec Kr. 8 8
HK0071 Michal Pražák, Kunčice 8 8
HK0356 Klaus Püschel, Trutnov 8 8
HK0355 Milena Püschelová, Trutnov 8 8
HK0334 Milan Rehák, Libotov 8 8
HK0222 Helena Růžičková, Veliš 8 8
HK0368 Radek Rychtera, Skřivany 8 8
HK0389 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 8 8
HK0001 Viktor Schejbal, Praha 8 8
HK0002 Oldřich Schejbal, Náchod 8 8
HK0098 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 8
HK0144 Monika Staňková, Hradec Kr. 8 8
HK0099 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 8
HK0195 Radek Svatoš, Zlíčko 8 8
HK0196 Jana Svatošová, Zlíčko 8 8
HK0037 Roman Svoboda, Černilov 8 8
HK0137 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 8 8
HK0019 Vítězslav Šolc, Machov 8 8
HK0020 Petr Šolc, Machov 8 8
HK0286 Milada Šrůtková, D. Králové 8 8
HK0265 Marie Vágnerová, Dobruška 8 8
HK0260 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 8
HK0258 Milan Vanžura, Dobré 8 8
HK0008 Josef Veselý, Jaroměř 8 8
HK0011 Tomáš Veselý, Jaroměř 8 8
HK0213 Jaroslav Voldán, Jičín 8 8
HK0215 Marta Voldánová, Jičín 8 8
HK0311 Jiří Zábojník, Trutnov 8 8
HK0051 Monika Žáková, Hradec Kr. 8 8
HK0257 Milan Bartoš, Dobruška 5 5
HK0088 František Bartoška, Hradec Kr. 5 5
HK0055 Dana Bartošová, Třebechovice 5 5
HK0134 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 5 5
HK0298 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 5 5

I. LIGA (121. – 169. místo)
HK0063 Jan Bílek, Praskačka 5 5
HK0280 Jaroslav Birke, Trutnov 5 5
HK0379 Gert Böhnisch, Mladé Buky 5 5
HK0359 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 5 5
HK0354 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 5 5
HK0045 Petr Drašnar, Náchod 5 5
HK0163 Eduard Důbrava, Petrovice 5 5
HK0014 Hana Dušková, Broumov 5 5
HK0090 Radek Dvořáček, Doudleby n.O. 5 5
HK0077 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. 5 5
HK0078 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 5 5
HK0208 Otakar Fendrych, Brdo 5 5
HK0108 Zdeněk Frýba, Hronov 5 5
HK0112 Josef Fuchs, V. Poříčí 5 5
HK0248 Jaroslav Gutler, H. Králové 5 5
HK0303 Jan Hanuš, Hradec Kr. 5 5
HK0318 Jaroslav Hanuš, Hradec Kr. 5 5
HK0321 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 5 5
HK0104 Jiří Hanzl, Žďárky 5 5
HK0070 David Havránek, Hradec Kr. 5 5
HK0344 Václav Herout, Trutnov 5 5
HK0345 Michal Herout, Trutnov 5 5
HK0080 Václav Hlavatý, Vrchovnice 5 5
HK0285 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 5 5
HK0283 Petra Hlušičková, Pilníkov 5 5
HK0376 Petr Hněvsa, Velké Svatoňovice 5 5
HK0348 Adolf Holeček, Trutnov 5 5
HK0351 Lada Holečková, Trutnov 5 5
HK0386 Zdeněk Hůlek, Trutnov 5 5
HK0167 Luboš Chlad, Kosičky 5 5
HK0166 Radek Chlad, Kosičky 5 5
HK0034 Martin Izák, Jaroměř 5 5
HK0250 Roman Izák, Opočno 5 5
HK0024 Josef Jakubec, Náchod 5 5
HK0025 Jan Jakubec, Náchod 5 5
HK0218 Marek Janata, Slatiny 5 5
HK0235 Jaromír Jelínek, Jičín 5 5
HK0383 Zdeněk Jiránek, Volanov 5 5
HK0371 Otakar Jón, Trutnov 3 5 5
HK0372 Karel Kábrt, Trutnov 5 5
HK0373 Soňa Kábrtová, Trutnov 5 5
HK0165 Ludmila Kaločová, Chlumec n. C. 5 5
HK0199 Václav Kameník, Jičín 5 5
HK0369 Erich Kamitz, Chvaleč 5 5
HK0370 David Kamitz, Chvaleč 5 5
HK0113 Otto Kelel, Hronov 5 5
HK0216 Josef Khol, Vitiněves 5 5
HK0015 Oto Klicpera, Otovice 5 5
HK0013 Jana Klicperová, Otovice 5 5

II. LIGA (170. – 215. místo)
HK0221 Josef Kotnik, Chyjice 5 5
HK0263 Milan Koty, Č. Meziříčí 5 5
HK0331 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 5 5
HK0083 Jana Kozová, Hradec Kr. 5 5
HK0026 Miloš Kubík, Hronov 5 5
HK0103 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 5 5
HK0005 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 5
HK0102 Marie Kuchařová, Rychnov n.K. 5 5
HK0364 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 5 5
HK0032 Petr Kulhánek, Hradec Kr. 5 5
HK0363 Roman Kupka, Třebechovice 5 5
HK0111 Vlasta Lelková, Hronov 5 5
HK0105 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 5 5
HK0157 Daniel Machač, Hradec Kr. 5 5
HK0122 Jaroslava Mathová, Olešnice 5 5
HK0086 Milan Mazura, Doudleby n.O. 5 5
HK0084 Jana Mazurová, Doudleby n.O. 5 5
HK0252 Václav Mervart, Dobruška 5 5
HK0184 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 5
HK0072 Michal Novák, Hvozdnice 5 5
HK0244 Miroslav Pácalt, Náchod 5 5
HK0245 Vlasta Pácaltová, Náchod 5 5
HK0219 Josef Patřín st., Lužany 5 5
HK0278 Josef Pich, Trutnov 5 5
HK0279 Eva Pichová, Trutnov 5 5
HK0060 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 5 5
HK0261 Josef Plachetka, Houdkovice 5 5
HK0142 Václav Podzimek, Hradec Kr. 5 5
HK0145 Jiří Pokora, Hradec Kr. 5 5
HK0202 František Polák, Jičín 5 5
HK0128 Silvestr Polomský, Č. Skalice 5 5
HK0315 Václav Portych, Hradec Kr. 5 5
HK0346 Michal Přibyl, Třebechovice 5 5
HK0269 Petr Rudolf, Olešnice v OH 5 5
HK0289 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 5 5
HK0220 Marek Růžička, Veliš 5 5
HK0246 Aneta Rýdlová, Náchod 5 5
HK0106 Vladimír Seidel, V. Poříčí 5 5
HK0057 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 5 5
HK0205 Helena Skrbková, Brdo 5 5
HK0377 Petr Slezák, Dvůr Králové 5 5
HK0249 Martin Sosna, Dobruška 5 5
HK0125 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 5 5
HK0073 Josef Stránský, Libčany 5 5
HK0101 Josefa Suchánková, Potštejn 5 5
HK0197 Jakub Svatoš, Zlíčko 5 5

KRAJSKÁ LIGA (216. – 265. místo)
HK0251 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 5
HK0018 Vítězslav Šolc st., Machov 5 5
HK0158 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 5 5
HK0323 Miroslav Špaček, Předměřice 5 5
HK0132 Pavel Štěpán, Jaroměř 5 5
HK0136 Vlastimil Štěrba ml., Chlumec n. C. 5 5
HK0367 Vlastimil Štěrba st., Chlumec n. C. 5 5
HK0160 Martin Taichman, Prasek 5 5
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 5
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 5
HK0171 Miloslav Tohola, Havlovice 202 5 5
HK0326 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 5 5
HK0181 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 5 5
HK0154 Jakub Uher, Hořice 5 5
HK0039 Patrik Vaniš, Třebechovice 5 5
HK0010 Jana Veselá, Jaroměř 5 5
HK0178 Pavel Vízek, N. Bydžov 5 5
HK0180 Stanislav Vízek, N. Bydžov 5 5
HK0179 Libuše Vízková, N. Bydžov 5 5
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 5 5
HK0212 Roman Voldán ml., Jičín 5 5
HK0211 Hana Voldánová, Jičín 5 5
HK0339 Tomáš Vrbecký, Trutnov 5 5
HK0337 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 5 5
HK0243 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 5
HK0241 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 5 5
HK0114 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. 5 5
HK0174 Jiří Zima, Smidary 5 5
HK0182 Radek Zima, Prasek 5 5
HK0175 Eva Zimová, Smidary 5 5
HK0307 Jan Zirm, Vrchlabí 5 5
HK0049 Kamila Žáková, Hradec Kr. 5 5
HK0092 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 2 2
HK0087 Věra Bartošková, Hradec Kr. 2 2
HK0294 Jan Bičiště, Hradec Kr. 2 2
HK0362 Hana Bílková ml., Libčany 2 2
HK0107 Milan Bitnar, Hronov 2 2
HK0193 Miroslav Bradna, Podoliby 2 2
HK0192 Jaroslava Bradnová, Podoliby 2 2
HK0040 Martin Cílek, Hradec Kr. 2 2
HK0046 Monika Cílková, Hradec Kr. 2 2
HK0004 Jaroslav Čálek, Police n. M. 2 2
HK0191 Milan Čapek, Podoliby 2 2
HK0200 Oldřich Čapek, Jičín 2 2
HK0233 Petr Černý, Jičín 2 2
HK0189 Alois Dejl, Jičín 2 2
HK0225 Iveta Dejlová, Jičín 2 2
HK0091 Vlastimil Dvořáček, Doudleby n.O. 2 2
HK0089 Eva Dvořáčková, Doudleby n.O. 2 2
HK0094 Pavel Dvořák, Kostelec n.O. 2 2

KRAJSKÝ PŘEBOR (266. – 315. místo)
HK0375 Jan Erban, Velké Svatoňovice 2 2
HK0079 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 2 2
HK0068 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 2 2
HK0067 Zdena Havránková, Hradec Kr. 2 2
HK0271 Dominik Hellinger, Dobruška 2 2
HK0284 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 2 2
HK0349 Zdeněk Holeček, Hrdějovice 2 2
HK0287 Pavel Holý, Trutnov 2 2
HK0188 Josef Hybler, Poděbrady 2 2
HK0187 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 2 2
HK0012 Tomáš Klicpera, Otovice 2 2
HK0097 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 2
HK0291 Zdeněk Korčák, Trutnov 2 2
HK0085 Petr Koza, Hradec Kr. 2 2
HK0264 Luboš Kratěna, Opočno 2 2
HK0299 Jan Krátký, Trutnov 2 2
HK0109 Jiří Krista, Hronov 2 2
HK0290 Romana Krulišová, Trutnov 2 2
HK0117 Milan Kult, Žďár n. Met. 2 2
HK0120 Josef Matha, Olešnice 2 2
HK0325 Ondřej Matura, Libštát 2 2
HK0330 Zdeněk Matura st., Libštát 2 2
HK0324 Ludmila Maturová, Libštát 2 2
HK0275 Franta Michera, Vamberk 2 2
HK0274 Tomáš Michera, H. Králové 2 2
HK0385 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 2 2
HK0282 Janina Nováková, Trutnov 4 2 2
HK0185 Jaroslav Novotný, Podoliby 2 2
HK0149 Jan Pišta, Jaroměř 2 2
HK0310 Blanka Podlipná, Hradec Kr. 2 2
HK0127 Mária Polomská, Č. Skalice 2 2
HK0183 Josef Pozler, Podoliby 2 2
HK0186 Olina Pozlerová, Podoliby 2 2
HK0126 Jan Runštuk, V. Jesenice 2 2
HK0027 Pavel Sazka, N. Bydžov 2 2
HK0059 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 2 2
HK0207 Lukáš Skrbek, Brdo 2 2
HK0206 Romana Skrbková, Brdo 2 2
HK0236 Vlastimil Sudek, Libuň 2 2
HK0210 Miloš Svoboda, Jičín 2 2
HK0119 Augustin Šála, Police n. M. 2 2
HK0021 Jan Šolc, Machov 2 2
HK0036 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. 2 2
HK0115 Jiří Švorčík, Police n. M. 2 2
HK0150 Václav Tarantík, Smiřice 2 2
HK0066 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 2 2
HK0266 Václav Vágner, Dobruška 2 2
HK0116 Jaroslav Valchař, Police n. M. 2 2
HK0123 Pavel Vlček, Č. Skalice 2 2
HK0309 Dana Zábojníková, Trutnov 2 2

LIGA AMATÉRŮ (316. – 359. místo)
HK0074 Stanislav Zanespal, Lodín 2 2
HK0190 Naďa Zimová, Prasek 2 2
HK0048 Kamil Žák, Hradec Kr. 2 2
HK0029 Pavel Žák, Hradec Kr. 2 2
HK0141 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. -1 -1
HK0003 Vladimír Čejp, Náchod -1 -1
HK0223 Alois Dejl, Jičín -1 -1
HK0224 Helena Dejlová, Jičín -1 -1
HK0352 Vojta Doležal, Chlumec n. C. -1 -1
HK0110 Robert Drašnar, V. Poříčí -1 -1
HK0170 Richard Ducháč, Úpice -1 -1
HK0133 Ivan Dušek, Hradec Kr. -1 -1
HK0204 Helena Fendrychová, Brdo -1 -1
HK0268 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH -1 -1
HK0228 Kateřina Halčáková, Jičín -1 -1
HK0081 Michala Havlíková, Doudleby n.O. -1 -1
HK0038 Aleš Hojer, Hradec Kr. -1 -1
HK0135 Luboš Houfek, Hradec Kr. -1 -1
HK0033 David Hric, Hradec Kr. -1 -1
HK0052 Tomáš Chabada, Hradec Kr. -1 -1
HK0096 Miroslav Jedlinský, Kostelec n.O. -1 -1
HK0358 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč -1 -1
HK0295 Ladislav Köszegi, Trutnov -1 -1
HK0297 Veronika Krátká, Trutnov -1 -1
HK0201 Dagmar Kroutilová, Jičín -1 -1
HK0288 Tomáš Kruliš, Trutnov -1 -1
HK0365 Jan Kulhánek, Hradec Kr. -1 -1
HK0156 Roman Machač, Hradec Kr. -1 -1
HK0017 Zdeněk Majer, Vysokov -1 -1
HK0016 Olga Majerová, Vysokov -1 -1
HK0328 Zdeněk Matura ml., Libštát -1 -1
HK0231 Pavel Ozdin, Osenice -1 -1
HK0230 Tereza Ozdinová, Osenice -1 -1
HK0203 Dagmar Poláková, Jičín -1 -1
HK0270 Jiří Rudolf, Olešnice v OH -1 -1
HK0031 Martin Řehák, Týniště -1 -1
HK0058 Alena Sejtková, Hradec Kr. -1 -1
HK0124 Jiří Soukup, Č. Skalice -1 -1
HK0169 David Stanislav, Úpice -1 -1
HK0320 Marta Suchá, Radvanice -1 -1
HK0277 Alžběta Šatrová, Kladno -1 -1
HK0148 Milan Štěrba, Chlumec n. C. -1 -1
HK0161 Josef Taichman, Prasek -1 -1
HK0162 Lenka Taichmanová, Prasek -1 -1

ALESPOŇ TO ZKUSILI (360. – 390. místo)
HK0035 Milan Toušek, Týniště -1 -1
HK0069 Michal Tvrdek, Hradec Kr. -1 -1
HK0335 Petr Vondráček, Trutnov -1 -1
HK0281 Marek Birke, Trutnov -4 -4
HK0047 Petr Cílek, Hradec Kr. -4 -4
HK0234 Jiřina Černá, Jičín -4 -4
HK0374 Jiřina Erbanová, Velké Svatoňovice -4 -4
HK0076 Ján Glovacký, Hradec Kr. -4 -4
HK0227 Jan Halčák, Jičín -4 -4
HK0229 Tereza Halčáková, Osenice -4 -4
HK0194 Josef Haltuf, Zadražany -4 -4
HK0273 Jan Hellinger, Dobruška -4 -4
HK0347 Leoš Herout, Trutnov -4 -4
HK0042 Gisela Hlavatá, Náchod -4 -4
HK0217 Josef Janata, Slatiny -4 -4
HK0338 František Klíma, Hradec Kr. -4 -4
HK0041 Josef Kotyška, N. Hrádek -4 -4
HK0082 Matěj Mazura, Doudleby n.O. -4 -4
HK0296 Michal Portych, Hradec Kr. -4 -4
HK0343 Šimon Přibyl, Třebechovice -4 -4
HK0322 Jan Suchý, Radvanice -4 -4
HK0276 Nikol Tomková, Vysoké Mýto -4 -4
HK0028 Pavel Zásada, N. Bydžov -4 -4
HK0226 Martin Dejl, Louny -7 -7
HK0232 Katka Dejlová, Louny -7 -7
HK0075 Jaroslav Glovacký, Stěžírky -7 -7
HK0300 Vlastimil Hruška, Trutnov 2 -7 -7
HK0095 Ivana Jedlinská, Kostelec n.O. -7 -7
HK0030 Tibor Platinský, Králova Lhota -7 -7
HK0253 Radim Sobotka, Opočno -7 -7
HK0006 Václav Přibyl, Náchod -10 -10

Výsledky tipovaných zápasů 1. kola

1. Pardubice – Salcburk (1:2)  2
2. Jokerit Helsinky – Č. Budějovice (7:2)  1
3. Plzeň – Lulea HF (1:1)  0
4. Česká republika – Finsko (5:1)  1
5. Česká republika – Rusko (3:3)  0
6. Most – Hradec Králové (1:3)  2
7. Nový Bydžov – Dvůr Králové (3:3)  0
8. Opočno – Třebechovice (1:4)  2
9. Nová Paka – Jaroměř (1:6)  2
10. Hronov – Vrchlabí (2:4)  2
Supertrefa: V deseti utkáních padlo dohromady 54 branek.
21.12.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Dominik Chlupáč vylepšil o tři vteřiny traťový rekord „Luisy“

Kvasiny - Letošní desetidílný 24. ročník amatérského cyklistického Dobrušského poháru – Memoriálu Martina Hockého pokračoval předposledním závodem, jímž byla Kredo silniční časovka jednotlivců. Závod uspořádal Indigo cycling team Rychnov ve spolupráci s Tri Clubem Dobruška.

Do říjnových sněmovních voleb půjde 22 stran a hnutí

Královéhradecko - V říjnových volbách do Poslanecké sněmovny PČR budou voliči v hradeckém kraji vybírat z 22 politických stran a hnutí. Oproti volbám v roce 2013 je to o čtyři subjekty více.

„Ahoj, jsem Svatava a jsem blázen... blázen do jídla...“

Královéhradecko - Svatava Vašková patří mezi nejznámější a nejúspěšnější současné české foodblogerky. Sama o sobě říká: „Nemám ambici ohromovat vysokou kulinařinou či cukrařinou, na to nemám schopnosti, čas ani prostředky. Ráda bych, aby můj blog především inspiroval…“ Dlužno říct, že se jí to daří. Přesvědčit se můžete sami nejen v našem rozhovoru, ale i na webu Coolinarka.cz.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení