Semechnice – Skuteč 4:3 PP

V úvodu první třetiny měli Semechničtí výhodu hned dvou přesilových her, ovšem poskytnutou výhodu neproměnili. Naopak hosté se ujali vedení ve 12. minutě brankou Musila po chybě v domácí rozehrávce. Domácí hokejisté si vytvořili několik brankových příležitostí, ale v rozhodujícím okamžiku nedokázali překonat skutečského gólmana. Vyrovnávací branka padla v 16. minutě z hole Ryšavého po přihrávce od Frýdy.

Semechničtí poprvé vedli po gólu z přesilové hry ve 24. minutě. Jeho autorem byl Valášek, kterému přihrával kolega z obrany Janský. Hostující tým odpověděl stejným způsobem také v přesilovce ve 37. minutě. Puk za záda Kratochvíla dopravil opět Musil – 2:2. Domácímu týmu však ještě před druhou přestávkou vrátil vedení Žid po přihrávce Frýdy – 3:2.

Skuteččtí hokejisté nerezignovali a v 56. minutě po přísně nařízeném trestném střílení, které proměnil Turčány, opět srovnali stav. Semechničtí měli několik sekund před koncem velkou příležitost k zisku tří bodů, Frýda však samostatný nájezd neproměnil.

Na řadu přišlo prodloužení, v němž domácí favorita šokovali hned v 26. vteřině. Po přihrávkách Goise a Pavlíka vstřelil vítěznou branku Schejbala.

HC Sokol Semechnice – HC Skuteč 4:3 PP (1:1, 2:1, 1:1). Branky: Ryšavý, Valášek – Musil 2, Turčány. Rozhodčí: Martinek – Kittner, Horák. Vyloučení: 12:19. Využití: 1:1. Diváků: 110.

HC Sokol Semechnice: Kratochvíl – Gois, Novotný, Janský, Valášek, Chudý, Ehl – Pavlík, Červíček, Schejbal, Frýda, Ryšavý, Žid, Kopecký, Brandejs, Gábor.