HC Město Rychnov nad Kněžnou - TJ Voděrady 5:4 sn (0:0, 1:1, 3:3 0:0). V utkání už o nic nešlo. Rychnov by musel vyhrát o devět gólů, aby se posunul v tabulce. Naopak Voděrady by musely zvítězit o třináct branek, aby se v tabulce posunuly před svého soupeře. Ve druhé třetině se ujal vedení Rychnov nad Kněžnou, ale Voděrady po hrubce domácích vyrovnaly. Závěrečná třetina patřila hostům, kteří vyhrávali o tři branky. Rychnovským se ale podařilo otočit skóre na 4:3. Vteřinu před koncem ale Voděrady při power play vyrovnaly. Na samostatné nájezdy dokázali hráči Rychnova posedmé v sezoně rozhodnout ve svůj prospěch.

Další výsledky: Králíky Verměřovice 5:0 kont., Lanškroun B Žamberk 4:8, Králíky Semanín 5:3.

1. Choceň B 20 17 1 0 2 180:45 53
2. Čestice 20 15 2 1 2 105:45 50
3. Řetová 20 13 0 3 4 101:78 42
4. Králíky 20 11 0 2 7 81:81 35
5. Dlouhoňovice 20 10 1 1 8 91:84 33
6. Rychnov n. K. 20 6 7 0 7 88:88 32
7. Voděrady 20 8 1 2 9 74:91 28
8. Žamberk 20 6 3 2 9 76:67 26