Utkání prvního celku tabulky s oslabenými Česticemi připomínalo hru kočky s myší.

Vrchlabí B - Čestice 10:0

Čestice přijely na stadion vedoucího mužstva krajského přeboru ve značně omezené sestavě. Pouze s deseti hráči se postavily favoritovi celé soutěže. Již od prvních minut bylo jasné, kdo ovládá místní ledovou plochu. Přesto borci z Čestic drželi v průběhu první třetiny nerozhodný výsledek. Zvrat nastal až v čase 19:38, když se po vyhraném buly trefil zápěstím Šindelář.

Druhá dvacetiminutovka přinesla z pohledu domácích dvě branky v přesilovce. Čestice více otevřely hru a vytvořily si několik šancí, které však vyšly naprázdno.

Ve třetí třetině odpadly Čestice fyzicky a projevila se herní vyspělost domácího týmu. „Ve třetí třetině se nám herně i střelecky dařilo podstatně lépe,“ řekl hrající trenér Vrchlabí B Jan Žďára, jenž sám jedním přesným zásahem přispěl k vysokému vítězství 10:0.

Sestava TJ Sokol Čestice: Beránek – Tomáš Sajdl, Macháček – Vaniš, Javůrek – Vích, Žďárek – Sajdl – Kupka, Dvořák – Jiruška – Marha.