Na opočenském ledě dokázali hosté z Čestic korigovat na 2:1, ale to bylo vše.

Semechnice – Čestice 4:1

Od úvodního buly se hrálo s plným nasazením na obou stranách. Největší příležitost úvodní třetiny promarnilo domácí mužstvo v 19. min., kdy se mu nepodařilo zužitkovat přečíslení tři hráčů na jednoho čestického obránce.

První branka zápasu padla až ve 23. min., když semechničtí hokejisté využili přesilovou hru pět na čtyři. Do listiny střelců se zapsal Frýda, kterému přihrával Ehl. Prostřední část hry byla oboustranně vyrovnaná stejně jako úvodní třetina. Gólový stav střetnutí se podruhé měnil v předposlední minutě druhého dějství. Po ukázkové Rejchrtově rozehrávce z buly skóroval Gois.

Čestickým hokejistům se podařilo vrátit do hry v 50. min., když střelou pod padajícího domácího brankáře skóroval Žďárek. Domácí se z kontaktní branky rychle vzpamatovali a za tři minuty získali bezpečnější dvoubrankové vedení nazpět. Autorem byl opět Frýda po přihrávce od Ryšavého a Schejbala. V 58. min. se posledně jmenovaný dostal do samostatného nájezdu, ovšem prázdnou branku se mu nepodařilo trefit. Poslední branku vstřelili domácí hokejisté o minutu později. Po vyšachování čestické obrany byli na konci akce asistent Gábor a střelec branky Kopecký.

Sokol Semechnice – Sokol Čestice 4:1 (0:0, 2:0, 2:1).
Branky: Frýda 2, Gois, Kopecký – Žďárek. Rozhodčí: Řezníček - Rada, Řezníček. Vyloučení: 10:11. Využití: 1:0. Diváci: 200.

Sestavy Sokol Semechnice: Chalupný - Ehl, Chudý, Valášek, Novotný - Kopecký, Schejbal, Rejchrt, Frýda, Ryšavý, Gois, Brandejs, Gábor, Kňourek, Burýšek, Jarkovský. TJ Sokol Čestice: Tomáš Sajdl – Kolář, Macháček, Vondráček, Vaniš, Vích, Javůrek - Žďárek, Hradecký, Kupka, Dvořák, Jiruška, Marha, V. Saidl, Jančárek, Forman, Rusiňák.