Hokejisté Semechnic vyhořeli během úvodní poloviny zahajovací třetiny v Jičíně.

Jičín – Semechnice 4:1

Hosté ze Semechnic museli v úvodu odolávat drtivému tlaku Jičína. Domácí tým rozpoutal střeleckou kanonádu. Jeho vedoucí branka padla po rozehrávce z buly již v úvodní minutě a jejím autorem byl France – 1:0. Stejný hráč přidal druhou branku v 9. min. – 2:0. V téže minutě si semechničtí hokejisté vstřelili vlastní branku, když obránce Novotný před brankářem Chalupným změnil směr puku – 3:0. Vše vyvrcholilo v 10. min., kdy domácí zvýšili na 4:0 brankou Lence po přečíslení před brankou. V semechnické svatyni Chalupného vystřídal Kratochvíl.

Ve druhé třetině se hra hostujícího týmu výrazně zlepšila. Vytvořil si několik brankových příležitostí, ovšem snížit nepříznivé skóre se Semechnickým nepodařilo.

Také v závěrečné třetině byl hostující tým rovnocenným soupeřem. Byl dokonce aktivnější ve střelbě, za což se dočkal alespoň čestné branky. V 50. min. ujel Ryšavý, nezištně přihrál Frýdovi, a ten zavěsil pod víko branky za zády jičínského brankáře.

HC Jičín – Sokol Semechnice 4:1 (4:0, 0:0, 0:1). Branky: 1. a 9. France, 9. vlastní, 10. Lenc - 50. Frýda. Rozhodčí: Novák - Kozák, Stehlík. Vyloučení: 8:11. Bez využití. Diváci: 150.

Sestava Sokol Semechnice: Chalupný (10. Kratochvíl) - Chudý, Valášek, Novotný, Ehl - Rejchrt, Brandejs, Gois, Frýda, Ryšavý, Kňourek, Kopecký, Schejbal, Hejzlar.