Duel 25. kola krajské hokejové ligy se ve druhé polovině změnil v jednoznačnou partii. Tempo v ní udávali hokejisté druhého celku tabulky ze Dvora Králové. To nakonec uštědřili domácím Baronům debakl rozdílem deseti branek, který byl pro Opočenské vzhledem k úvodní polovině zápasu více než krutý.

Opočno 3

Dvůr Králové 13

Úvodní třetinu Opočenští prohráli 1:3, když o vyrovnávající branku domácích na 1:1 se zasloužil Lukáš Žid, jemuž asistoval Černík. Domácí Zídka po přihrávce Chmelíka dokázal ve 23. min. proti favoritovi vstřelit kontaktní gól na 2:3. Baroni pak jednobrankovou ztrátu drželi až do 30. min., ale pak se jim to do branky začalo sypat.

Do kolen je dostaly tři góly během 169 vteřin od 30. do 32. minuty a vítr z plachet jim definitivně sebraly dvě branky v poslední minutě prostřední třetiny, které od sebe dělilo pouhých dvanáct vteřin. A bylo po zápase.

Závěrečné třetina se dohrávala jen z povinnosti. Třetí branku Opočna vstřelil po Černíkově asistenci Felcman, jenže to už na kontě Královédvorských hokejistů svítila desítka.

Sestava HC Baroni Opočno: L. Kopecký - Bouz, V. Černík, Čtvrtečka, Felcman, Franc, Herzán, Chmelík, Lukášek, Serbousek, Tláskal, Zácný, Zídka, K. Žid, L. Žid, Klug, Škrabal.