7. kolo: Třebechovice pod Orebem B – Čestice 2:5 (1:0, 1:2, 0:3). Branky: Smutný, Jánský – Komárek 2, M. Šverák, Marha, D. Šverák. Rozhodčí: Veselý – Shejbal, Antalík. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 50.
Čestice: T. Sajdl – D. Šverák, M. Šťastný, P. Pokorný, P. Forman – Komárek, Marha , M. Šverák, J. Sajdl, Dočkal, Jelínek, Jančárek, Bárta.

Čestičtí nastoupili k utkání na ledě rezervního týmu Třebechovic bez kanonýra D. Moronga. Domácí v úvodu zápasu udávali tempo a rychle se dostali do dvougólového vedení. Na druhou třetinu dojel opožděně čestický M. Komárek a dvěma góly vyrovnal skóre utkání. V závěrečné třetině Čestice svojí důsledností dokázaly obrat v utkání díky vynikajícímu výkonu gólmana T. Sajdla a třemi brankami M. Šveráka, Marhy a D.Šveráka – 2:5.

Vítězství je nejlepší pozvánkou pro čestické fanoušky na nedělní zápas s rezervou Jaroměře na rychnovském zimním stadionu.
Další výsledek: Lanškroun – Hronov 5:7.

1. Hronov 17 13 0 1 3 133:66 40
2. Lanškroun 18 11 2 0 5 118:79 37
3. Třebechovice B 18 7 1 0 10 75:91 23
4. Jaroměř B 17 6 0 0 11 91:126 18
5. Čestice 18 4 0 2 12 72:127 14

Příští program – 8. kolo, neděle 8. března, 17.00: Hronov – Třebechovice B, Čestice – Jaroměř B (16.30, ZS Rychnov n. K.) ⋌(dr, fs)