Semechnice – Jaroměř B  1:3
Sestava TJ Sokol Semechnice: Čech – Číšecký, Tláskal, Janský, Kout – Frýda, Franc, Hejzlar, Gois, Brandejs, Prouza, Novotný, Červíček, Zošiak.
Úvodní třetina zápasu byla oboustranně opatrná. Mírnou převahu a větší počet brankových příležitostí měli však domácí hokejisté. Úvodní branku zápasu vstřelil ve 21. minutě hostující Hofman. Vyrovnávací branka padla v 25. minutě při přesilové hře , kdy se od modré trefil Tláskal. To však bylo ze strany Semechnických vše. Druhou branku jaroměřských hokejistů přidal ve 32. minutě Čapek a v 56. minutě uzavřel skóre svou druhou brankou Hofman.

Dvůr Králové – Čestice 6:3
Sokol HC Čestice: T.  Sajdl –  Javůrek, Pokorný, J. Sajdl, Provazník  –  Forman, Moravec, Marha, Dočkal, Bárta,L.  Jiruška, M. Jiruška.
Od začátku utkání se domácí snažili zužitkovat svou převahu. Nejprve nastřelili  tyč čestické branky a z prvního gólu se radovali ve 12. minutě, kdy se trefil Lelka – 1:0. Výhodu dvou mužů v poli využili domácí hokejisté v šestnácté minutě, kdy se prosadil Vítebský – 2:0. Bojovně naladění hosté, kteří také orazítkovali tyčku domácí branky, se dočkali v 18. minutě, kdy  samostatný únik využil Moravec a snížil na rozdíl jedné branky – 2:1. Domácí zaskočili hosty hned v úvodu druhé třetiny. Početní výhodu využil Mišinec – 3:1. Hosté, se však nevzdávali a ve 26. minutě  dokázali snížit, když se ve dvojnásobné přesilovce trefil L. Jiruška – 3:2. Ve 28. minutě dokonce Marha přesnou střelou vyrovnal na 3:3. Ve 30. minutě strhli domácí vedení na svou stranu, trefil se Zdráhal 4:3. O minutu později navýšili domácí své vedení po trefě Komárka 5:3. Ve třetím dějství inkasovali hosté již jenom ve 44. minutě z hole Lelka, který stanovil konečný stav na 6:3. ⋌(dr)