O pohár předsedy KVV ČSLH

Semechnice – Třebechovice B 8:2
Na první branku zápasu si museli diváci počkat do 17. minuty, kdy skóroval domácí Emmer. Semechnickému týmu se střelecky začalo dařit až v průběhu druhé třetiny. Ve 24. minutě skóroval po přihrávce Čapka Jičínský, ve 27. minutě upravoval na 3:0 Emmer. O minutu později přidal čtvrtou branku Janský, ve 29. minutě Ivančic upravil na 5:0. e šestý gól přidal ve 30. minutě Čapek. Hostující tým odpověděl až ve 33. minutě brankou Vaniše ml. V poslední třetině vstřelil další domácí branku ve 44. minutě Franc a o deset minut později přidal osmou branku Čapek. V závěru utkání využil hostující tým přesilovku a v 60. minutě uzavřel skóre Merka.
Semechnice: Mráček – Bouz, Novotný, Chudý, Janský – Ivančic, Franc, Čapek, Jičínský, Hejzlar, Emmer, Brandejs, Ryšavý, Prouza.

Čestice – Třebechovice B 2:1
Utkání začalo oboustranně opatrnou hrou. Do první šance se dostal M. Šverák, ale ještě gól nedal. V následující akci po střele J. Sajdla dostal Bartoň puk za záda třebechovického gólmana J. Novotného – 1:0. Druhou třetinu začali Čestičtí aktivněji a M. Šťastný nekompromisní střelou zvýšil na 2:0! Třebechovický J. Lochman ml. Při přesilové hře vstřelil bekhendem kontaktní gól – 2:1. Čestice navýšily tempo a M. Šverák neproměnil dva nájezdy na branku hostů. Třetí třetinu se konečně začal hrát hokej na úrovni krajské soutěže. Hra se oboustranně zrychlila, žádný tým nechtěl udělat chybu. V čase 58:53 byl vyloučen za hru vysokou holí domácí Mlateček, poté Třebechovice v závěru utkání odvolaly brankáře. Při hře 4:6 podržel čestický tým brankář Beránek a tři body zůstaly doma.
Čestice: L. Beránek (J. Kolbaba) – L. Jiruška, Jančárek, Pokorný, J. Sajdl – M. Šverák, M. Šťastný, Bartoň, Dočkal, Mlateček, Sedlák, T. Kopecký, M. Říčař.