VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Bingo! Dohnálková z Rychnova uhodla všech deset zápasů

Hradec Králové - Devátým dějstvím pokračovala zimní hokejová Tip liga. Z vítězství se mohla podruhé v řadě radovat žena, tentokrát Ludmila Dohnálková z Rychnova nad Kněžnou (startovní číslo HK0394), která jako jediná trefila všech deset výsledků.

10.2.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: František Géla

Úspěšnou tipérku prosíme, aby kontaktovala sportovní redakci na telefonu 602 687 661. Čeká na ni balíček od pivovaru Tambor a věcná cena od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Výsledky tipovaných duelů 9. kola
1.  Mountfield HK – HC Sparta Praha           (4:2) 1
2.  Karlovy Vary – Dynamo Pardubice         (0:3) 2
3.  Verva Litvínov – Škoda Plzeň                 (3:1) 1
4.  HC Olomouc – Kometa Brno                  (5:2) 1
5.  Vítkovice Steel – Oceláři Třinec               (1:1) 0
6.  Stadion Vrchlabí – Jindřichův Hradec    (11:2) 1
7.  NED Nymburk – HC Trutnov                  (3:2) 1
8.  HC Wikov Hronov – HC Skuteč              (8:5) 1
9.  Třebechovice pod Orebem B – Čestice   (1:3) 2
10.  HC Opočno – Sokol Semechnice           (8:3) 1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 68 branek.

Tip liga: Martin Firbacher hlásí úprk

Průběžné pořadí po 9. kole:

NHL (1. – 9. místo)
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.            17    104
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice                     8    95
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec                11    92
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky                 8    92
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.             8    92
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.                 8    92
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov                     8    92
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové                 8    92
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové                 8    92

KHL (10. – 18. místo)
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové            14    89
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.             11    89
HK0280    Milan Řehák, Libotov                    11    89
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno                 8    89
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč                     8    89
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.             8    89
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod                 8    89
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod                 8    89
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno                 5    89

EXTRALIGA (19. – 54. místo)
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov                14    86
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí                11    86
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov                11    86
HK0290    Michal Matura, Semily                 11    86
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát                11    86
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice                11    86
HK0292    František Polák, Jičín                    11    86
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové            11    86
HK0190    Marie Holá, Trutnov                     8    86
HK0108    Martin Hopko, Sendražice                 8    86
HK0182    Otakar Jón, Trutnov                     8    86
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov                 8    86
HK0225    Janek Kubáněk, Dolní Branná             8    86
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř                 8    86
HK0034    Jaroslav Valchař st., Police nad Metují         8    86
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice             5    86
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.         5    86
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna                14    83
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna                14    83
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové            14    83
HK0099    Jan Bílek, Praskačka                    11    83
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary                11    83
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno                11    83
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové            11    83
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany                11    83
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov                11    83
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn                11    83
HK0239    Lukáš Matura, Libštát                     8    83
HK0077    Josef Pozler, Podoliby                     8    83
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice             8    83
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby             8    83
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov             8    83
HK0004    Miloš Kubík, Hronov                     5    83
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov                 5    83
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice             5    83
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové                 5    83

WSM LIGA (55. – 114. místo)
HK0353    Pavel Holý, Trutnov                    14    81
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov                 8    81
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice                 8    81
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové        14    80
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové            14    80
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.            14    80
HK0295    Helena Dejlová, Jičín                    11    80
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové        11    80
HK0184    Václav Herout, Trutnov                11    80
HK0240    Ondřej Matura, Libštát                11    80
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice            11    80
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň                11    80
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov                11    80
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové            11    80
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř                     8    80
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod                     8    80
HK0001    Richard Ducháč, Úpice                     8    80
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice                 8    80
HK0007    Pippo Dukla, Náchod                     8    80
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové                 8    80
HK0159    Josef Hofman, Černčice                 8    80
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov             8    80
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice                 8    80
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná             8    80
HK0038    Petr Šolc, Machov                      8     80
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.             5    80
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice                 5    80
HK0229    Jiří Kubáněk, Dolní Branná                 5    80
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov                 5    80
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov             5    80
HK0071    Pavel Purma, Sloupno                     5    80
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice                 5    80
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové            14    77
HK0098    Milada Bílková, Praskačka                11    77
HK0310    Martina Dejlová, Louny                11    77
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary                11    77
HK0300    Jan Halčák, Jičín                        11    77
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice                11    77
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové        11    77
HK0385    Josef Hejhal, Kostelec n. Orl.                11    77
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové                11    77
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové            11    77
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.                11    77
HK0316    František Lachman, Jičín                11    77
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové        11    77
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn            11    77
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují            11    77
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov                 8    77
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí                 8    77
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.                 8    77
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné                     8    77
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov                     8    77
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát                 8    77
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby                 8    77
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové             8    77
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí                 8    77
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň                 8    77
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška                 8    77
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov                 8    77
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov                     5    77

II. LIGA (115. – 180. místo)
HK0068    Štefan Kotek, Prasek                     8    75
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice         8    75
HK0110    Luboš Radoň, Blešno                     0    75
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové            14    74
HK0299    Lucie Dejlová, Louny                    11    74
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice                11    74
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.            11    74
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín                11    74
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod                11    74
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové            11    74
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice                11    74
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín                11    74
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové        11    74
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.            11    74
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.             8    74
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín                     8    74
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov                 8    74
HK0313    Václav Kameník, Jičín                     8    74
HK0336    Jiří Kotek, Černilov                     8    74
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec         8    74
HK0256    Martin Nosek, Solnice                     8    74
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové                 8    74
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové         8    74
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové                 8    74
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí                 5    74
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.                 5    74
HK0101    Renata Chladová, Kosičky                 5    74
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí                 5    74
HK0228    Libor Kubáněk, Dolní Branná              5    74
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov                 5    74
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby                 5    74
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov             5    74
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby                 2    74
HK0064    Radek Zima, Prasek                     2    74
HK0285    Romana Skrbková, Brdo                 8    72
HK0357    Jakub Svatoš, Zlíčko                     5    72
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.                 0    72
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové             0    72
HK0383    Tomáš Klicpera, Otovice                14    71
HK0168    Eva Pichová, Trutnov                    14    71
HK0127    David Havránek, Hradec Králové            11    71
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice                11    71
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov                11    71
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové                 8    71
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové             8    71
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové         8    71
HK0360    Marie Hanušová, Hradec Králové             8    71
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov                     8    71
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice                     8    71
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov                 8    71
HK0244    Marta Suchá, Radvanice                 8    71
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň                     8    71
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek                 8    71
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná             8    71
HK0017    Milan Bitnar, Hronov                     5    71
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná             5    71
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov                 5    71
HK0270    Milan Koleno, Dobruška                 5    71
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice                     5    71
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí             5    71
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov                     5    71
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov             5    71
HK0039    Jan Šolc, Machov                     5    71
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové         5    71
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov                 5     71
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové         2    71

KRAJSKÁ LIGA (181. – 306. místo)
HK0294    Alois Dejl, Jičín                         8    70
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové                11    69
HK0359    Mirek Ducháč, Mladá Boleslav             8    69
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové                 2    69
HK0263    Bohuslav Šolín, Val                     0    69
HK0003    Jiří Říha, Úpice                        14    68
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové            11    68
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň                11    68
HK0364    Jana Šrytrová, Petrovice                11    68
HK0372    Jan Zirm, Vrchlabí                    11    68
HK0297    Martin Dejl, Louny                     8     68
HK0298    Lenka Dejlová, Louny                     8    68
HK0005    Petr Drašnar, Václavice                 8    68
HK0198    Karel Havelka, Trutnov                 8    68
HK0183    Leoš Herout, Trutnov                     8    68
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.             8    68
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná                 8    68
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové             8    68
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná                 8    68
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná                 8    68
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky         5    68
HK0366    Josef Hybner, Poděbrady                 5    68
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí                 5    68
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany                 5    68
HK0079    Pavel Brett, Králíky                     2    68
HK0138    František Dušek, Holohlavy                 2    68
HK0165    Petr Holý, Trutnov                     2    68
HK0040    Petra Nováková, Habřina                 2    68
HK0250    Aleš Kupka, Čánka                    11    66
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové            11    66
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.             8    66
HK0018    Petr Kylar, Stárkov                     8    66
HK0355    Radek Svatoš, Zlíčko                     5    66
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové                 5    66
HK0111    Jan Radoň, Blešno                     0    66
HK0365    Marcel Gabriel, Vinary                    11    65
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná                11    65
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové        11    65
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov                11    65
HK0378    Hana Pitrmucová, Dolní Branná            11    65
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové            11    65
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov                 8    65
HK0352    Jaroslav Kuchař, Náchod                 8    65
HK0162    Radka Novotná, Černčice                 8    65
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice             8    65
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná             8    65
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek                 8    65
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové                 8    65
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové                 8    65
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná                 8    65
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov                 5    65
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná             5    65
HK0368    Vlasta Hybnerová, Poděbrady             5    65
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí             5    65
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí                 5    65
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov                 5    65
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové             2    65
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby                 2    65
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové            14    64
HK0029    Jiří Krista, Hronov                     0    64
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.         8    63
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno                 8    63
HK0284    Helena Skrbková, Brdo                 8    63
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo                 5    63
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov             2    63
HK0271    Roman Izák, Opočno                    14    62
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná                11    62
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové            11    62
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové             8    62
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové             8    62
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice                 8    62
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice                 8    62
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové             5    62
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové         5    62
HK0226    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná             5    62
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby             5    62
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí             2    62
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové             2    62
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves             2    62
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo                14    60
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice            11    60
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice            11    60
HK0356    Lukáš Svatoš, Zlíčko                     8    60
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové             8    60
HK0358    Jana Svatošová, Zlíčko                 5    60
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové             5    60
HK0391    Petr Mikas, Nový Bydžov                 2    60
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.             0    60
HK0354    Miroslav Mohet, Dvůr Králové            11    59
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové         8    59
HK0103    Radek Chlad, Kosičky                     8    59
HK0102    Michal Chlad, Kosičky                     8    59
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.             8    59
HK0370    Pavel Marek, Javornice                 8    59
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná                 8    59
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná                 8    59
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany                 5    59
HK0006    Petr Drašnar, Náchod                     5    59
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř                 5    59
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí              5    59
HK0384    Zdeněk Žáček, Úpice                     5    59
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky                     2    59
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř                    -1    59
HK0237    Lenka Hubková, Parbubice                11    57
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín                    11    57
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany                11    57
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice                11    57
HK0389    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.             8    57
HK0390    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.             8    57
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové             8    57
HK0388    Marie Buřičová, Chlumec n. C.             5    57
HK0387    Vojtěch Doležal, Chlumec n. C.             5    57
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice                     5    57
HK0363    Petr Mašek, Čeperka                     5    57
HK0367    Alois Dejl II, Jičín                     2    57
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov                    11    56
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná            11    56
HK0369    Martin Hrudík, Dobruška                 8    56
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek                 8    56
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava                     8    56
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná         8    56
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.                 5    56
HK0371    Pavel Marek, Rychnov n. K.                 5    56
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice             5    56
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň                 2    56
HK0374    Jan Gabrle, Trutnov                    -1    56

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (307. – 371. místo)
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec                11    54
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.                11    54
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov                11    54
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice                 8    54
HK0396    Johana Hanušová, Hradec Králové          5    54
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš                     5    54
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo                     5    54
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín                    11    53
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov            11    53
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové             8     53
HK0375    Antonín Nedvědil, Dolní Branná             8    53
HK0113    Josef Taichman, Prasek                 5    53
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí                    11    51
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové            11    51
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí                     5    51
HK0327    Martin Izák, Jaroměř                     5    51
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.                 5    51
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové             2    51
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška                  2    51
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.             0    51
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí                     8    50
HK0376    Jaroslav Střížek, Dolní Branná             8    50
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové             8    50
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice                 5    50
HK0386    Pavel Konvalinka, Vamberk                 5    50
HK0166    Josef Pich, Trutnov                     5    50
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek                 5    50
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.                 5    50
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice             5    50
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové         2    50
HK0379    Jana Kotyková, Dolní Branná             2    50
HK0377    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná             2    50
HK0112    Martin Taichman, Prasek                 2    50
HK0399    Věra Mikasová, Nový Bydžov             5    49
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná            11    48
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec                 8    48
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek                 8    48
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové             5    48
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové             2    48
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.                11    47
HK0382    Karel Šulc, Lužany                    11    47
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice             2    47
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice                -1    47
HK0394    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.        20    46
HK0400    Naďa Zimová, Prasek                     5    46
HK0398    Bedřich Šimon, Popovice                11    45
HK0397    Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové             8    45
HK0381    Milan Lustig, Jičín                     5    45
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové            11    44
HK0380    Vlasta Suková, Dolní Branná                 8    44
HK0185    Michal Herout, Trutnov                 5    44
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná         5    44
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov             2    43
HK0269    Petr Kain, Dobruška                    11    42
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové                 8    42
HK0281    Pavel Žák, Předměřice                     8    42
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín                     5    42
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.             0    42
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov                 5    41
HK0361    Jan Hanuš ml., Hradec Králové             2    41
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.            -1    41
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové             2    39
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice                  0    39
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice                11    38
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř                     2    38

AMATÉŘI (372. – 390. místo)
HK0395    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.            14    37
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.             0    36
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové             5    35
HK0167    Marek Birke, Trutnov                     2    35
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč             2    35
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují        -1    35
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové            -7    33
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno                 2    32
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice                14    30
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.                11    30
HK0392    Pavel Kejzlar, Úpice                     8    30
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice             0    30
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín                     5    29
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové             2    29
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí                 0    25
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí              0    19
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové             2    18
HK0362    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové         2    17
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí                 0    16

ALESPOŇ TO ZKUSILI (391. – 400. místo)
HK0062    Karel Dušek, Prasek                     0    13
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí                 0    13
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota                 2     9
HK0254    Pavel Nosek, Solnice                     0     9
HK0393    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.             8     7
HK0373    Petra Kosařová, Trutnov                 0     5
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                 0     3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř                 0     3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř                 0     3
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.             0     0

Autor: Redakce

10.2.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vrchlabí - Rychnov nad Kněžnou

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Proboštův betlém v Třebechovickém muzeu betlémů - dřevěný unikát po kompletní rekonstrukci.

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.

Ochutnávka života v renesanci se nabízí v Opočně

Opočno – Chcete se přenést o několik století zpět a vychutnat si atmosféru období renesance? Tato možnost se nabízí v Opočně, kde se uskuteční týdenní cyklus ve znamení historické epochy trvající od 14. do 17. století. Unikátní multižánrový volně pojatý cyklus, věnovaný renesanční kultuře, je vhodně zasazen do krásného prostředí města Opočno a jeho renesančního zámku. 

AKTUALIZOVÁNO

Konečně! Nový úsek Dálnice D11 už slouží řidičům

Hradec Králové – „Začněte pouštět,“ zazněl dnes o půl třetí odpoledne pokyn od vedoucího Správy a údržby dálnice. V tu dobu se „odkoply kužely“ a motoristům začal sloužit dlouhá léta vyhlížený úsek dálnice D11. Úsek, který má odlehčit Novému Městu či Libišanům a po takřka osmdesáti letech od prvních plánů přivést dopravu z Prahy až k úpatí Hradce Králové.

Po nárazu do mostku odvážela řidiče sanitka

Albrechtice nad Orlicí - V pondělí dopoledne kolem desáté hodiny došlo na silnici z Albrechtic nad Orlicí do Borohrádku k nehodě osobního auta, které narazilo do mostku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení