Zdelov načepoval Petrovicím desítku!

Rychnovsko - Raketový start do utkání předvedl tým 1. FC Rokytnice, který během půl hodiny rozhodl zápas pěti góly do sítě Dobrého. Vedoucí Albrechtice vyhrály penaltou. Druhý Borohrádek nadělil "bůro".

14.4.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY

Vedoucí Albrechtice si v elitní okresní soutěži nadále udržují tříbodový náskok před Borohrádkem, ale výsledky příliš nepřesvědčuje. Včera se nadřely na nejtěsnější výhru 1:0 proti Voděradům, které jsou v tabulce okresního přeboru třetí od konce. Albretičtí fotbalisté během devadesáti minut nedokázali skórovat ze hry a o zisku třech bodů rozhodli gólem z penalty.

Albrechtice – Voděrady 1:0

Branky: Kamš Jiří z penalty. Rozhodčí: Slezák V., Kohoutek, Průša. ŽK 2:1. Diváků 150. Poločas: 1:0. Na povinou výhru se favorit nečekaně nadřel.

1. FC Rokytnice – Dobré 5:1

Branky: Štěpánek, Homoláč, Dušek, Koukol z penalty, Hůlka – Novotný. Rozhodčí: Feichtinger, Rada, Kohoutek. ŽK 2:3. Diváků 60. Poločas: 5:0. Domácí fotbalisté rozhodli utkání během úvodní půlhodiny, během které dokázali nastřílet pět branek.

Rychnov B – Kost. Lhota 0:1

Branka: Chaloupka. Rozhodčí: Jedlinský, Leimer. ŽK 3:5, ČK 0:1 (Václavík Tomáš). Diváků 50. Poločas: 0:1. Domácí celý zápas soupeře tlačili, ale bez gólového efektu. Na chytrou hru hostí béčko Spartaku nenašlo účinnou protizbraň.

Lípa n. O. – Žďár n. O. 0:0

Rozhodčí: Doubrava, Křinka, Blažek. ŽK 1:3. Diváků 120. V sousedském derby se fotbaloví fanoušci branky nedočkali, takže tradiční soupeři se nakonec rozešli smírně.

Solnice – Černíkovice B 2:1

Branky: Hartman Radek, Kubec Martin – Kopecký Pavel. Rozhodčí: Provazník, Jedlinský, Fišer. Diváků 120. Poločas: 2:1. V sousedském derby se domácí Solnice dočkala prvního jarního vítězství.

Borohrádek – Přepychy B 5:0
Branky: Čermák Antonín 2, Matějus Jan, Sazima Tomáš, Čermák Jakub. Rozhodčí: Rada, Feichtinger, Nosek. ŽK 1:3. Diváků 120. Poločas: 3:0. Zásluhou pět vstřelených branek do sítě přepyšské rezervy má Borohrádek nejproduktivnější útok v soutěži. V šestnácti zápasech vstřelil 42 gólů.

Zdelov – Petrovice 10:1
Branky: Sehnal Zdeněk 3 (jedna z penalty), Komárek David 2, Růžička Aleš 2, Zeman Radek, Cvejn Michal, Jiruška Miroslav – Baťha Karel. Rozhodčí: Moravec, David, Praus. ŽK 3:6, ČK 0:1 (Repš Milan). Diváků 85. Poločas: 5:0. Ve Zdelově se konal střelecký koncert. Kanonýrsky opět zářil Sehnal, autor tří branek. Nejkrásnější branku vstřelil Růžička z pětatřiceti metrů nechytatelnou ranou, kterou vymetl šibenice.

Příští kolo

Sobota 19. dubna: Zdelov - Albrechtice nad Orlicí, Přepychy B - Černíkovice B, Solnice - Lípa nad Orlicí, Žďár nad Orlicí - Rychnov nad Kněžnou B vše 17.00.
Neděle 20. dubna: Kostelecká Lhota - FC Rokytnice v Orlických horách, Dobré - Voděrady, Petrovice - Borohrádek vše 17.00.

(mch, stu, šib)

Autor: Miroslav Sixta

14.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Rychnovsko - Krajský přebor: Kostelečtí fotbalisté se rozstříleli až po změně stran.

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu.

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.