VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Žákovské okresní derby ovládl Borohrádek

Rychnovsko - Fotbal mládeže: Pět gólů inkasovali v utkání krajského přeboru na hradecké Slavii dorostenci Týniště nad Orlicí.

9.4.2017
SDÍLEJ:

Pět gólů inkasovali v utkání krajského přeboru na hradecké Slavii dorostenci Týniště nad Orlicí (modré dresy).Foto: Miloš Kittler

KP dorostu

19. kolo: Olympia B/RMSK B – Dvůr Králové 9:0, FC Slavia Hradec Králové B – Týniště nad Orlicí 5:1, Č. Kostelec/Č. Skalice – Chlumec n. C. 3:3 (PK 4:3), Skřivany – Jičín 2:3, Hořice – Solnice 4:1, Třebechovice – Vamberk 0:2.

Tabulka:
1. Olympia B/RMSK B 16 12 3 1 0 62:25 38
2. Hořice 15 10 1 0 4 43:16 34
3. Jičín 16 9 5 1 1 63:35 30
4. Skřivany 16 8 5 2 1 53:35 29
5. N.Paka/St.Paka 14 7 2 2 3 50:27 28
6. Chlumec n. C. 16 7 5 3 1 40:31 28
7. Č. Kost./Č. Skalice 16 5 7 4 0 38:54 23
8. Třebechovice 15 5 6 2 2 26:35 21
9. Týniště n. O. 16 6 9 0 1 32:45 19
10. Vamberk 16 5 8 1 2 17:34 19
11. Slavia HK B 16 5 8 0 2 37:35 18
12. Solnice 16 3 8 2 3 36:46 16
13. Broumov 15 4 9 1 0 30:55 15
14. Dvůr Králové 15 2 12 1 0 20:74 8

KS dorostu

13. kolo: Rasošky – Rudník 0:11, Dobruška/Opočno – České Meziříčí 5:1, N. Paka/St. Paka – Babí/V. Poříčí 4:4 (PK 4:2), Úpice/Žacléř – Hostinné 1:3, Hronov/Stárkov – Borohrádek 1:2, Předměřice – Meziměstí/Teplice 1:5.

Tabulka:
1. Meziměstí/Teplice 13 10 1 0 2 65:13 32
2. Hronov/Stárkov 13 10 2 1 0 60:20 32
3. Hostinné 13 10 3 0 0 76:38 30
4. Borohrádek 12 8 2 1 1 60:28 27
5. Rudník 13 8 4 1 0 68:24 26
6. Předměřice 12 6 6 0 0 45:39 18
7. Č. Meziříčí 13 5 7 0 1 46:55 16
8. Dobruška/Opočno 13 4 7 1 1 39:29 15
9. N.Paka/St.Paka 13 4 8 1 0 34:53 14
10. Úpice/Žacléř 13 3 9 1 0 24:58 11
11. Babí/V. Poříčí 13 3 9 0 1 33:61 10
12. Rasošky 13 0 13 0 0 13:145 0

KP ml. dorostu – jaro

1. kolo: Nový Hradec – Kostelec/Častolovice 1:2, Červený Kostelec – Vrchlabí 1:4, Jičín/Javorka – Trutnov 2:5, Jaroměř – Nové Město/Č. Skalice 1:2.

2. kolo: Třebeš – Nový Hradec 2:1, Trutnov – Chlumec/Lovčice 6:1, Vrchlabí – Jičín/Javorka 3:1, Kostelec/Častolovice – Jaroměř 1:6, Nové Město/Č. Skalice – Rychnov/Vamberk 3:0.

3. kolo: Červený Kostelec – Rychnov/Vamberk 3:0, Kostelec/Častolovice – Nové Město/Č. Skalice 1:1 (PK 2:3), Nový Hradec – Trutnov 0:6, Chlumec/Lovčice – Vrchlabí 2:2 (PK 5:6), Jaroměř – Třebeš 3:3 (PK 2:3).

Tabulka:
1. Trutnov 3 3 0 0 0  17:3  9
2. Vrchlabí 3 2 0 1 0  9:4  8
3. N. Město/Č. Skalice 3 2 0 1 0  6:2  8
4. Třebeš 2 1 0 1 0   5:4  5
5. Jaroměř 3 1 1 0 1  10:6  4
6. Kostelec/Častol. 3 1 1 0 1   4:8  4
7. Č. Kostelec 2 1 1 0 0   4:4  3
8. Chlumec/Lovčice 2 0 1 0 1   3:8  1
9. Jičín/Javorka 2 0 2 0 0   3:8  0
10. Rychnov/Vamberk 2 0 2 0 0   0:6  0
11. Nový Hradec 3 0 3 0 0  2:10  0

KP st. žáků – jaro

1. kolo: Nový Hradec – Kostelec/Častolovice 6:2, Če. Kostelec – Vrchlabí 0:1, Jaroměř – Nové Město/Rozkoš 2:2 (PK 2:4), Jičín/Javorka – Broumov 2:0.

2. kolo: Vrchlabí – Jičín/Javorka 0:14, Broumov – Chlumec/Lovčice 4:1, Kostelec/Častolovice – Jaroměř 4:2, Nové Město/Rozkoš – Rychnov n. K. 1:3, Třebeš – Nový Hradec 6:4.

3. kolo: Nový Hradec – Broumov 0:4, Červený Kostelec – Rychnov n. K. 0:1, Chlumec/Lovčice – Vrchlabí 0:2, Jaroměř – Třebeš 2:3, Kostelec/Častolovice – Nové Město/Rozkoš 3:0.

Tabulka:
1. Jičín/Javorka 2 2 0 0 0  16:0  6
2. Broumov 3 2 1 0 0   8:3  6
3. Třebeš 2 2 0 0 0   9:6  6
4. Rychnov n. K. 2 2 0 0 0   4:1  6
5. Kostelec/Častol. 3 2 1 0 0   9:8  6
6. Vrchlabí 3 2 1 0 0  3:14  6
7. Nový Hradec 3 1 2 0 0  10:12  3
8. N. Město/Rozkoš 3 0 2 1 0   3:8  2
9. Jaroměř 3 0 2 0 1   6:9  1
10. Č. Kostelec 2 0 2 0 0   0:2  0
11. Chlumec/Lovčice 2 0 2 0 0   1:6  0

KS starších žáků

19. kolo: Solnice – Borohrádek 1:2, Velké Poříčí – Hostinné 10:1, Týniště n. O. – Nová Paka/Stará Paka 4:1, Dobruška/Opočno – Třebechovice 1:1 (PK 4:5), Rokytnice v O. h. – Hořice 1:1 (PK 1:3), Stěžery – Olympia Hradec Králové 0:3, Hořiněves – Vamberk/Doudleby 3:2.

Tabulka:
1. Olympia HK 17 16 0 0 1 120:15 49
2. Týniště n. O. 16 13 2 1 0 64:14 41
3. Velké Poříčí 17 13 4 0 0 81:40 39
4. Hořice 17 7 2 7 1 37:22 36
5. N.Paka/St.Paka 17 9 7 0 1 72:42 28
6. Vamberk/Doudl. 16 9 6 0 1 61:48 28
7. Stěžery 17 8 8 0 1 59:34 25
8. Dobruška/Opočno 16 5 5 3 3 28:39 24
9. Solnice 17 6 8 2 1 38:52 23
10. Třebechovice 17 6 9 2 0 42:39 22
11. Borohrádek 16 5 9 0 2 42:79 17
12. Rokytnice v O. h. 16 3 9 1 3 32:50 14
13. Hostinné 16 3 13 0 0 21:109 9
14. Hořiněves 16 2 13 1 0 20:93 8
15. Dvůr Králové 15 1 11 0 3 9:50 6

KP ml. žáků – finálová sk.

1. kolo: Nové Město n. M. – Kostelec n. O. 4:1, – Broumov 5:1, Kostelec n. O. – Broumov 4:0, Třebechovice – Jaroměř 1:4, – Dvůr Králové 3:2, Dvůr Králové – Jaroměř 7:1, Vrchlabí – Třebeš 0:6, – Chlumec/RMSK 5:1, Třebeš – Chlumec/RMSK 4:2.

Tabulka:
1. Třebeš 2 2 0 0 0 10:2  6
2. N. Město n. M. 2 2 0 0 0  9:2  6
3. Dvůr Králové 2 1 1 0 0  9:4  3
4. Kostelec n. O. 2 1 1 0 0  5:4  3
5. Vrchlabí 2 1 1 0 0  5:7  3
6. Třebechovice 2 1 1 0 0  4:6  3
7. Jaroměř 2 1 1 0 0  5:8  3
8. Chlumec/RMSK 2 0 2 0 0  3:9  0
9. Broumov 2 0 2 0 0  1:9  0

KP ml. žáků – o umístění, skupina 1

1. kolo: Úpice/Rtyně – Č. Kostelec 3:0, Rozkoš – Č. Kostelec 3:4, Úpice/Rtyně – Rozkoš 10:0, Jičín I – Hořice 0:2, České Meziříčí – Hostinné 3:2, Lánov – Hostinné 0:1, Hořice – Javorka 1:0, České Meziříčí – Lánov 1:1, Jičín I – Javorka 3:2.

KP ml. žáků – o umístění, skupina 2

1. kolo: Hořiněves/Smiřice – Černilov 0:0, – Rasošky 7:0, Rasošky – Černilov 0:14, Olympia Hradec A – Nový Hradec 3:1, – Týniště n. O. 0:2, Vamberk – Rychnov n. K. 0:6, – Třebeš 0:0, Třebeš – Rychnov n. K. 1:3, Nový Hradec – Týniště n. O. 1:2.

Autor: Leoš Dragúň

9.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení