Albrechtice – Zdelov 1:0

Branka: Jaroš Jiří. Rozhodčí: Feichtinger, Moravec, Morávek.
ŽK: 7:3. Diváků: 250. Poločas: 1:0.

Borohrádek – Petrovice 3:1

Branky: Matějus Jan 2, Kučera Stanislav – Skladovský Jiří. Rozhodčí: Rada, Šolc, Provazník. Diváků: 200. Poločas: 0:0. Po bezbrankovém poločasu domácí rozhodli třemi brankami v řadě a patří jim v tabulce nadále druhé místo. Petrovičtí se dostali ke slovu až v závěru zápasu.

Černíkovice B – Přepychy B 1:4

Branky: Hovorka Martin – Prát Martin, Lukeš Roman, Jelen Jiří, Jelen Jaroslav. Rozhodčí: Nedvídek, Unger, David. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (40. Flégl Lukáš). Poločas: 0:1. Klíčové momenty zápasu přinesla závěrečné pětiminutovka úvodní půle. Ve 40. min. byl po střetu s brankářem vyloučen domácí Flégl a hosté v závěrečné minutě poločasu otevřeli skóre gólem do šatny. To domácí položilo a vstřelit čestnou branku se jim podařilo až v závěrečné minutě utkání.

Lípa n. O. – Solnice 0:1

Branka: Rychtera Petr. Rozhodčí: Okresní fotbalový svaz Hradec Králové. ŽK: 3:2. Diváků: 85.
Poločas: 0:0. Domácí promarnili pět vyložených šancí, za což je solnický rychtera potrestal třináct minut před závěrem.

Rychnov B – Žďár n. O. 1:0

Branka: Vrána Jan. Rozhodčí: Feichtinger, Knapek, Moravec. ŽK: 0:3. Diváků: 61. Poločas: 0:0. Hosté se snažili celý druhý poločas na rychnovskou rezervu něco vymyslet, ale taktický a disciplinovaný výkon domácího mužstva jim nic nedovolil.

FC Rokytnice – Kost. Lhota 1:0

Branka: Dušek Adam z pen. Rozhodčí: Veselík, Matuška, Charvát. ŽK 2:2. Diváků 80. Poločas: 0:0. Souboj nováčků ve druhém poločasu rozhodla branka z pokutového kopu.

Voděrady – Dobré 2:0

Branky: Plachetka Josef, Holoubek Stanislav. Rozhodčí: Jedlinský, Leimer, Unger. ŽK: 1:2 ČK: 1:0 (75. Holoubek Stanislav). Diváků 80. Poločas: 2:0. Voděradští fotbalisté si dvoubrankový náskok vypracovali už do přestávky a navíc nastřelili břevno. Čtvrt hodiny před koncem musel předčasně pod sprchy domácí Holoubek.

Příští kolo:

Sobota 1. září: Žďár nad Orlicí - 1. FC Rokytnice, Rychnov B - Solnice, Přepychy B - Lípa vše v 17.00.
Neděle 2. září: Zdelov - Borohrádek, Dobré - Albrechtice, Kostelecká Lhota - Voděrady, Petrovice - Černíkovice B v 17.00