VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězkou devátého kola Tip ligy čtenářů Deníku je Iva Dohnálková z Rychnova

Rychnov n. K. – Vítězkou devátého kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stala  Iva Dohnálková z Rychnova nad Kněžnou  (RK0095), jež získala, stejně jako dalších deset soutěžících, jedenáct bodů. O jejím vítězství rozhodlo, že jako jediná uhádla přesně Supertrefu (35 branek). V čele průběžného pořadí zůstal Jaroslav Beránek z Rychnova se ziskem 63 bodů.Prosíme vítězku Ivu Dohnálkovou, aby kontaktovala naši sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661.

16.10.2013
SDÍLEJ:

TIP LIGA DENÍKU - logo.Foto: DENÍK

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. –  10. místo)
RK0024    Jaroslav Beránek, Rychnov    5    63
RK0085    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    54
RK0017    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    -4    51
RK0010    Vladislav Kuchař, Rychnov    11    48
RK0058    Miloš Šenkýř, Dobruška    8    48
RK0018    Jana Vaněčková, Houdkovice    -4    48
RK0047    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    11    45
RK0030    Martin Sosna, Dobruška    11    45
RK0069    Aleš Kupka, Čánka    8    45
RK0023    Václav Vaněček ml., Houdkovice    -1    45
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0027    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    11    43
RK0072    Miroslav Dostálek, Rychnov    11    42
RK0052    Kateřina Ficencová, Dobruška    11    42
RK0073    Libuše Dostálková, Rychnov    8    42
RK0068    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    8    42
RK0002    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    42
RK0084    Pavel Marek, Rychnov    2    42
RK0090    Petr Buryan, Opočno    8    40
RK0022    Václav Vaněček, Houdkovice    5    39
RK0081    Vlastimil Dvořáček, Doudleby    8    36

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0082    Eva Dvořáčková, Doudleby                           5      36
RK0062    Miloslav Pařízek, Týniště    5    36
RK0033    Bohuslav Šolín, Val    5    36
RK0059    Josef Albrecht, Týniště    2    36
RK0034    Milan Koty, České Meziříčí    2    36
RK0054    Jaroslav Macek, Dobruška    -1    36
RK0095    Iva Dohnálková, Rychnov    11    34
RK0097    Miroslav Jedlinský, Rychnov    11    34
RK0040    Juraj Jirásek, Sněžné    8    34
RK0032    Libor Hladík, Nový Hrádek    8    33

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0038    Ladislav Procházka, Jílovice                           8      33
RK0043    Jan Čtvrtečka, Přepychy    5    33
RK0028    Vladimír Gutler, Dobruška    5    33
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    5    33
RK0046    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    33
RK0019    Martin Střihavka, Voděrady    2    33
RK0008    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    11    32
RK0078    Bořek Krejčí, Solnice    2    31
RK0080    Radek Dvořáček, Doudleby    5    30
RK0015    František Kroš, Javornice    5    30

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0041    Jan Hellinger, Dobruška                           2      30
RK0065    Zdeněk Lohniský, Týniště    2    30
RK0070    Jaroslav Šitina, Byzhradec    2    30
RK0005    Josefa Suchánková, Potštejn    -1    30
RK0094    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    -4    29
RK0091    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    5    28
RK0035    Petr Jirásek, Sněžné    2    28
RK0026    Ludmila Dohnálková, Rychnov    11    27
RK0020    Josef Plachetka, Houdkovice    8    27
RK0057    Lilia Ščerbaková, Opočno    8    27

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0053    Radek Hofman, Dobruška                           5      27
RK0048    Milan Koleno, Dobruška    5    27
RK0021    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    5    27
RK0071    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    27
RK0063    Lukáš Beran, Týniště    -4    27
RK0056    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    11    25
RK0096    Milena Koblicová, Vamberk    5    25
RK0074    Miroslav Filip, Rychnov    0    25
RK0088    Václav Procházka, Týniště    -1    25
RK0039    Ladislav Procházka st., Jílovice    8    24

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0064    Vladimír Beran, Týniště                           2      24
RK0061    Jiří Fišer, Týniště    5    22
RK0031    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    8    21
RK0044    Lucie Šmídová, Hřibiny    5    21
RK0004    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    21
RK0060    Jiří Budula, Týniště    -1    21
RK0066    Ladislav Provazník, Týniště    -1    21
RK0006    Jaroslav Suchánek, Potštejn    -1    21
RK0079    Stáňa Krejčová, Solnice    0    20
RK0051    Jaromír Novotný ml., Olešnice v O. h.    0    20

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. –  80. místo)
RK0089    Darinka Borisová, Týniště    -1    19
RK0049    Josef Ficenec, Dobruška    8    18
RK0050    Miloslav Hofman, Dobruška    8    18
RK0029    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    5    18
RK0042    Petr Hellinger, Dobruška    5    18
RK0092    Michaela Filipová, Rychnov    0    17
RK0013    Miroslav Charvát ml., Čestice    -1    17
RK0045    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    5    15
RK0037    Zdeňka Procházková, Jílovice    2    15
RK0036    Dominik Hellinger, Dobruška    5    12

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0009    Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O.             -1      12
RK0014    Miroslav Charvát, Čestice    -1    11
RK0093    Pavel Marek, Javornice    8    10
RK0083    Pavel Konvalinka, Vamberk    -1    9
RK0016    Josef Hanyk, Vamberk    5    8
RK0011    Renata Holubářová, Slatina    -1    8
RK0007    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    2    7
RK0076    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    0    6
RK0012    Jan Charvát, Čestice    -1    5

OKRESNÍ PŘEBOR (90. – 98. místo)
RK0075    Jiří Vyšehrad, Týniště    0    3
RK0077    Jiří Vyšehrad ml., Týniště    0    3
RK0003    Lukáš Spáčil, Ostrava    -1    3
RK0067    Lukáš Jech, Semily    -4    3
RK0086    Věra Kubcová, Rychnov    0    2
RK0087    Oldřich Kubec, Rychnov    0    2
RK0098    Jiří Sršeň, Týniště    0    1
RK0025    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    -6
RK0055    Roman Izák, Opočno    -4    -15

Výsledky zápasů devátého kola

1. Olympia HK – Rychnov        2:1           1
2. Ohnišov – Police n. M.        4:1           1
3. České Meziříčí – Přepychy      2:0          1
4. Doudleby – Vamberk          4:1          1
5. Albrechtice –  Rychno B      2:3         2
6. Žďár – Zdelov              0:2         2
7. Kostelec B – Rokytnice         2:2         0
8. Dobré –  Lukavice    1:0          1
9. Křovice – Slatina             4:1          1
10. Čermná – Lípa B                             2:1          1

Supertrefa: V 10 zápasech padlo 35 branek.

Autor: Redakce

16.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Vrchlabí - Rychnov nad Kněžnou

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu. 

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.

Ochutnávka života v renesanci se nabízí v Opočně

Opočno – Chcete se přenést o několik století zpět a vychutnat si atmosféru období renesance? Tato možnost se nabízí v Opočně, kde se uskuteční týdenní cyklus ve znamení historické epochy trvající od 14. do 17. století. Unikátní multižánrový volně pojatý cyklus, věnovaný renesanční kultuře, je vhodně zasazen do krásného prostředí města Opočno a jeho renesančního zámku. 

AKTUALIZOVÁNO

Konečně! Nový úsek Dálnice D11 už slouží řidičům

Hradec Králové – „Začněte pouštět,“ zazněl dnes o půl třetí odpoledne pokyn od vedoucího Správy a údržby dálnice. V tu dobu se „odkoply kužely“ a motoristům začal sloužit dlouhá léta vyhlížený úsek dálnice D11. Úsek, který má odlehčit Novému Městu či Libišanům a po takřka osmdesáti letech od prvních plánů přivést dopravu z Prahy až k úpatí Hradce Králové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení