VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem osmého kola Tip ligy čtenářů Deníku se stal Jaroslav Gütler z Hradce

Rychnov n. K. – Vítězem osmého kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stal Jaroslav Gütler z Hradce Králové (RK0029), jenž získal, stejně jako Jaroslav Macek z Dobrušky, jedenáct bodů. O jeho vítězství rozhodlo, že byl blíže Supertrefě (30). Tipoval, že padne 35 gólů, zatímco jeho soupeř uvedl o jednu branku víc. V čele průběžného pořadí je Jaroslav Beránek z Rychnova (58 bodů).Prosíme vítěze Jaroslava Gütlera, aby kontaktoval naši sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661.⋌(re)

9.10.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

 1. Dobruška – Libčany        ⋌1:1          0
2. Kostelec – Vysoká        ⋌1:1          0
3. Přepychy – Opočno         ⋌3:3         0
4. Rychnov B – Černíkovice          ⋌2:2         0
5. Borohrádek – Albrechtice       ⋌1:4         2
6. Zdelov – Křivice             ⋌2:1          1
7. Javornice – Solnice         ⋌0:0        0
8. Častolovice B –  Dobré     ⋌2:0         1
9. Slatina – Roveň            ⋌1:2         2
10. Voděrady B – Olešnice              2:1         1
Supertrefa: V 10 zápasech padlo 30 branek.

LIGA MISTRŮ (1. –  10. místo)
RK0024    Jaroslav Beránek, Rychnov    5    58
RK0017    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    2    55
RK0018    Jana Vaněčková, Houdkovice    8    52
RK0085    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    2    49
RK0023    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    46
RK0084    Pavel Marek, Rychnov    8    40
RK0058    Miloš Šenkýř, Dobruška    2    40
RK0054    Jaroslav Macek, Dobruška    11    37
RK0010    Vladislav Kuchař, Rychnov    5    37
RK0002    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    2    37
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0069    Aleš Kupka, Čánka                                        2      37
RK0059    Josef Albrecht, Týniště    8    34
RK0034    Milan Koty, České Meziříčí    8    34
RK0022    Václav Vaněček, Houdkovice    8    34
RK0068    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    -1    34
RK0047    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    34
RK0030    Martin Sosna, Dobruška    -1    34
RK0073    Libuše Dostálková, Rychnov    -4    34
RK0094    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    5    33
RK0090    Petr Buryan, Opočno    2    32

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0027    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.              2      32
RK0082    Eva Dvořáčková, Doudleby    8    31
RK0063    Lukáš Beran, Týniště    5    31
RK0062    Miloslav Pařízek, Týniště    5    31
RK0046    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    5    31
RK0019    Martin Střihavka, Voděrady    5    31
RK0072    Miroslav Dostálek, Rychnov    2    31
RK0052    Kateřina Ficencová, Dobruška    2    31
RK0005    Josefa Suchánková, Potštejn    2    31
RK0033    Bohuslav Šolín, Val    2    31

NÁRODNÍ LIGA (31. –  40. místo)
RK0078    Bořek Krejčí, Solnice    2    29
RK0081    Vlastimil Dvořáček, Doudleby    8    28
RK0043    Jan Čtvrtečka, Přepychy    5    28
RK0028    Vladimír Gütler, Dobruška    2    28
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    2    28
RK0065    Zdeněk Lohniský, Týniště    2    28
RK0041    Jan Hellinger, Dobruška    -1    28
RK0070    Jaroslav Šitina, Byzhradec    -1    28
RK0088    Václav Procházka, Týniště    5    26
RK0040    Juraj Jirásek, Sněžné    2    26

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0035    Petr Jirásek, Sněžné                                        -1      26
RK0071    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    8    25
RK0032    Libor Hladík, Nový Hrádek    5    25
RK0038    Ladislav Procházka, Jílovice    5    25
RK0015    František Kroš, Javornice    2    25
RK0080    Radek Dvořáček, Doudleby    -1    25
RK0074    Miroslav Filip, Rychnov    -1    25
RK0091    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    8    23
RK0097    Miroslav Jedlinský, Rychnov    5    23
RK0095    Iva Dohnálková, Rychnov    2    23

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0064    Vladimír Beran, Týniště    5    22
RK0053    Radek Hofman, Dobruška    5    22
RK0048    Milan Koleno, Dobruška    5    22
RK0060    Jiří Budula, Týniště    2    22
RK0066    Ladislav Provazník, Týniště    2    22
RK0006    Jaroslav Suchánek, Potštejn    2    22
RK0021    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    -1    22
RK0008    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    21
RK0089    Darinka Borisová, Týniště    2    20
RK0096    Milena Koblicová, Vamberk    2    20

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0079    Stáňa Krejčová, Solnice                           2      20
RK0051    Jaromír Novotný ml., Olešnice v O. h.    0    20
RK0004    Jaroslav Suchánek, Choceň    8    19
RK0020    Josef Plachetka, Houdkovice    5    19
RK0057    Lilia Ščerbaková, Opočno    -1    19
RK0013    Miroslav Charvát ml., Čestice    0    18
RK0092    Michaela Filipová, Rychnov    -1    17
RK0061    Jiří Fišer, Týniště    -4    17
RK0026    Ludmila Dohnálková, Rychnov    5    16
RK0039    Ladislav Procházka st., Jílovice    2    16

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0044    Lucie Šmídová, Hřibiny                          -1      16
RK0056    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    0    14
RK0029    Jaroslav Gütler, Hradec Králové    11    13
RK0042    Petr Hellinger, Dobruška    8    13
RK0009    Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O.    -1    13
RK0031    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    -1    13
RK0037    Zdeňka Procházková, Jílovice    -4    13
RK0014    Miroslav Charvát, Čestice    0    12
RK0050    Miloslav Hofman, Dobruška    2    10
RK0083    Pavel Konvalinka, Vamberk    -1    10

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0049    Josef Ficenec, Dobruška                         -4      10
RK0045    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    -4    10
RK0011    Renata Holubářová, Slatina    0    9
RK0067    Lukáš Jech, Semily    2    7
RK0036    Dominik Hellinger, Dobruška    -1    7
RK0012    Jan Charvát, Čestice    0    6
RK0076    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    0    6
RK0007    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    5
RK0003    Lukáš Spáčil, Ostrava    2    4
RK0016    Josef Hanyk, Vamberk    0    3

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 98. místo)
RK0075    Jiří Vyšehrad, Týniště                                        0         3
RK0077    Jiří Vyšehrad ml., Týniště    0    3
RK0086    Věra Kubcová, Rychnov    0    2
RK0087    Oldřich Kubec, Rychnov    0    2
RK0093    Pavel Marek, Javornice    -4    2
RK0098    Jiří Sršeň, Týniště    0    1
RK0055    Roman Izák, Opočno    5    -11
RK0025    Miloš Dohnálek, Rychnov    -1    -11

Autor: Leoš Dragúň

9.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení