VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem 7. kola Tip ligy se stal Tomáš Klicpera z Otovic

Rychnov n. K. – Vítězem 7. kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stal Tomáš Klicpera z Otovic (RK0012), který získal stejně jako další tři tipující 14 bodů. O jeho prvenství rozhodlo, že byl nejblíže Superterfě.

3.10.2012
SDÍLEJ:

Logo Tip ligy čtenářů DeníkuFoto: Deník

Vítěz tipoval, že padne 42 branek. V čele průběžného pořadí se udržel Martin Horký z Týniště nad Orlicí. Prosíme vítěze Tomáše Klicperu, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1.- 10. místo)

RK0086    Martin Horký, Týniště    5    74
RK0087    Ladislav Sršeň, Týniště    5    56
RK0052    Petr Moravec, Křovice    11    53
RK0088    Jirka Kotfald, Týniště    5    53
RK0014    Vladislav Kuchař, Rychnov    14    50
RK0064    Radka Moravcová, Křovice    11    50
RK0072    Juraj Jirásek, Sněžné    8    50
RK0023    Jaroslav Suchánek, Potštejn    11    47
RK0009    Zdeňka Procházková, Jílovice    5    44
RK0053    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    8    42

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)

RK0085    Josef Albrecht, Týniště    8    41
RK0012    Tomáš Klicpera, Otovice    14    38
RK0001    Iva Dohnálková, Rychnov    11    38
RK0078    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    8    38
RK0075    Věra Kubcová, Rychnov    8    38
RK0008    Ladislav Procházka, Jílovice    8    38
RK0066    Václav Vágner, Dobruška    14    35
RK0068    Milan Koty, České Meziříčí    11    35
RK0058    Martin Sosna, Dobruška    11    35
RK0080    Miroslav Nuska, Týniště    8    35

I. LIGA (21.- 30. místo)

RK0104    Aleš Kupka, Čánka    8    33
RK0055    Ludmila Podolská, Dobruška    5    33
RK0057    Vladimír Gutler, Dobruška    11    32
RK0033    Renata Holubářová, Slatina    11    32
RK0035    Jan Charvát, Čestice    11    32
RK0034    Miroslav Charvát ml., Čestice    11    32
RK0018    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    11    32
RK0025    Jaroslav Suchánek, Choceň    11    32
RK0069    Bohuslav Šolín, Val    11    32
RK0082    Lukáš Beran, Týniště    5    32

II. LIGA (31. – 40. místo)

RK0073    Roman Kubíček, Solnice    5      32
RK0037    Jana Vaněčková, Houdkovice    2    32
RK0105    Jiří Bruder, Týniště    8    30
RK0036    Miroslav Charvát, Čestice    11    29
RK0047    Pavel Marek, Rychnov    11    29
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    8    29
RK0063    Petr Hellinger, Dobruška    8    29
RK0042    Václav Vaněček, Houdkovice    8    29
RK0046    Josef Černý, Jílovice    2    29
RK0092    Ladislav Provazník, Týniště    14    26

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)

RK0022    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.  11     26
RK0041    Josef Plachetka, Houdkovice    11    26
RK0016    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    11    26
RK0021    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    5    26
RK0038    Jana Vaněčková ml., Houdkovice    5    26
RK0065    Miloš Šenkýř, Dobruška    2    26
RK0006    Petr Mach, Přepychy    0    25
RK0039    Václav Vaněček ml., Houdkovice    8    23
RK0089    Radek Boris, Týniště    5    23
RK0013    Marie Kuchařová, Rychnov   5     23

DIVIZE (51. – 60. místo)

RK0043    Jaroslav Zahradník, Houdkovice  5    23
RK0020    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    22
RK0017    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    11    20
RK0040    Kačka Vaněčková, Houdkovice    8    20
RK0007    Roman Izák, Opočno    5    20
RK0049    Jan Krejčí, Solnice    5    20
RK0060    Jaroslav Macek, Dobruška    5    20
RK0070    Libor Hladík, Nový Hrádek    2    20
RK0003    Milena Koblicová, Vamberk    2    20
RK0044    Vladimír Stára, Rychnov    2    20

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)

RK0106    František Kroš, Javornice    11    19
RK0101    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    0    19
RK0028    Michaela Mazurová, Doudleby    0    19
RK0077    Aleš Hašek ml., Dobruška    0    18
RK0056    Josef Podolský, Dobruška    -1    18
RK0067    Marie Vágnerová, Dobruška    11    17
RK0054    Milan Koleno, Dobruška    8    17
RK0026    Josefa Suchánková, Potštejn    8    17
RK0048    Pavel Konvalinka, Vamberk    5    17
RK0010    Lilia Ščerbaková, Opočno    5    17

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)

RK0074    Oldřich Kubec, Rychnov   2     17
RK0011    Ladislav Procházka st., Jílovice   2    17
RK0071    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    0    17
RK0083    Darina Borisová, Týniště    -1    17
RK0098    Jiří Vyšehrad, Týniště    0    16
RK0030    Matěj Mazura, Doudleby    0    15
RK0031    Jana Mazurová, Doudleby    0    15
RK0004    Ludmila Dohnálková, Rychnov    11    14
RK0090    Jiří Fišer, Týniště    8    14
RK0099    Josef Hanyk, Vamberk    8    14

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)

RK0108    Leoš Hlavsa, Výrava   2     14
RK0091    Lukáš Jech, Semily    2    14
RK0061    Dominik Hellinger, Dobruška    -1    14
RK0111    Andrea Dekovová, Přepychy    8    13
RK0093    Zdenek Lohniský, Týniště    0    13
RK0051    Bořek Krejčí, Solnice    11    11
RK0081    Vladimír Beran, Týniště    5    11
RK0110    Jaroslav Zeman, Albrechtice    5    11
RK0062    Jan Hellinger, Dobruška    2    11
RK0019    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    9

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 100. místo)

RK0095    František Pašta, Solnice    0     9
RK0024    Lukáš Spáčil, Ostrava    8    8
RK0109    Petr Dekov, Přepychy    5    8
RK0079    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.    2    8
RK0050    Stáňa Krejčová, Solnice    2    8
RK0102    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    0    7
RK0005    Kateřina Přibylová, Dobruška    0    7
RK0103    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    5    6
RK0097    Miroslav Dostálek, Rychnov    0    6
RK0029    Milan Mazura, Doudleby    0    6

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (101. – 109. místo)

RK0027    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    0    4
RK0096    Libuše Dostálková, Rychnov    0    3
RK0084    Leoš Romanovský, Vamberk    0    3
RK0032    Jaroslav Šitina, Byzhradec    5    2
RK0107    Petr Loprais, Chlumec n. C.    0    2
RK0002    Miloš Dohnálek, Rychnov    11    -1
RK0094    Miroslav Filip, Rychnov    0    -4
RK0015    Radka Gottwaldová, Olešnic v O. h.    -1    -10
RK0100    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    0    -11

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ  (110. místo)

RK0076    Aleš Hašek st., Dobruška    0    -15

Výsledky zápasů 7. kola

1. Týniště –  Slavia Hradec      1:1          0
2. Rychnov –  Česká Skalice   3:1          1
3. Ohnišov – Černilov             2:1          1
4. Černíkovice –  Opočno       4:2          1
5. Borohrádek – Č. Meziříčí      4:1          1
6. Albrechtice – K. Lhota         6:0          1
7. Doudleby B – Javornice      0:2          2
8. Křovice – Slatina                 5:1          1
9. Dobré – Lukavice               0:3          2
10. Labuť –  Čermná              5:1         1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo 43 branek

Autor: Redakce

3.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení