VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem sedmého kola Tip ligy čtenářů Deníku se stal Petr Rudolf z Olešnice

Rychnov n. K. – Vítězem sedmého kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stal Petr Rudolf z Olešnice v Orlických horách   (RK0046), který jako jediný z celkového počtu osmadevadesáti účastníků naší tipovací soutěže získal čtrnáct bodů. V čele průběžného pořadí je dvojice Jaroslav Beránek a Kateřina Vaněčková se ziskem 53 bodů.Prosíme vítěze Petra Rudolfa, aby kontaktoval naši sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661.

4.10.2013
SDÍLEJ:

TIP LIGA DENÍKU - logo.Foto: DENÍK

LIGA MISTRŮ (1. –  10. místo)
RK0024    Jaroslav Beránek, Rychnov    8    53
RK0017    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    -1    53
RK0085    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    47
RK0018    Jana Vaněčková, Houdkovice    2    44
RK0023    Václav Vaněček ml., Houdkovice    2    41
RK0073    Libuše Dostálková, Rychnov    8    38
RK0058    Miloš Šenkýř, Dobruška    8    38
RK0069    Aleš Kupka, Čánka    8    35
RK0002    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    35
RK0047    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    5    35
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0030    Martin Sosna, Dobruška                           5      35
RK0068    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    2    35
RK0084    Pavel Marek, Rychnov    5    32
RK0010    Vladislav Kuchař, Rychnov    2    32
RK0090    Petr Buryan, Opočno    2    30
RK0027    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    -1    30
RK0072    Miroslav Dostálek, Rychnov    8    29
RK0052    Kateřina Ficencová, Dobruška    8    29
RK0005    Josefa Suchánková, Potštejn    8    29
RK0033    Bohuslav Šolín, Val    8    29

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0070    Jaroslav Šitina, Byzhradec                           2      29
RK0041    Jan Hellinger, Dobruška    -1    29
RK0094    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    5    28
RK0035    Petr Jirásek, Sněžné    5    27
RK0078    Bořek Krejčí, Solnice    5    27
RK0046    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    14    26
RK0059    Josef Albrecht, Týniště    8    26
RK0063    Lukáš Beran, Týniště    8    26
RK0080    Radek Dvořáček, Doudleby    8    26
RK0065    Zdeněk Lohniský, Týniště                           8      26

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0062    Miloslav Pařízek, Týniště                           8      26
RK0074    Miroslav Filip, Rychnov    5    26
RK0028    Vladimír Gutler, Dobruška    5    26
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    5    26
RK0034    Milan Koty, České Meziříčí    5    26
RK0054    Jaroslav Macek, Dobruška    2    26
RK0019    Martin Střihavka, Voděrady    2    26
RK0022    Václav Vaněček, Houdkovice    2    26
RK0040    Juraj Jirásek, Sněžné    5    24
RK0043    Jan Čtvrtečka, Přepychy    8    23

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0082    Eva Dvořáčková, Doudleby                            8      23
RK0015    František Kroš, Javornice    5    23
RK0021    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    5    23
RK0095    Iva Dohnálková, Rychnov    5    21
RK0061    Jiří Fišer, Týniště    2    21
RK0088    Václav Procházka, Týniště    2    21
RK0008    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    -1    21
RK0006    Jaroslav Suchánek, Potštejn    11    20
RK0060    Jiří Budula, Týniště    8    20
RK0038    Ladislav Procházka, Jílovice    8    20

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0057    Lilia Ščerbaková, Opočno                           8      20
RK0081    Vlastimil Dvořáček, Doudleby    5    20
RK0032    Libor Hladík, Nový Hrádek    5    20
RK0051    Jaromír Novotný ml., Olešnice v O. h.    2    20
RK0066    Ladislav Provazník, Týniště    -1    20
RK0089    Darinka Borisová, Týniště    2    18
RK0097    Miroslav Jedlinský, Rychnov    2    18
RK0013    Miroslav Charvát ml., Čestice    0    18
RK0092    Michaela Filipová, Rychnov    -1    18
RK0096    Milena Koblicová, Vamberk    -1    18

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0079    Stáňa Krejčová, Solnice                          -1      18
RK0053    Radek Hofman, Dobruška    5    17
RK0048    Milan Koleno, Dobruška    5    17
RK0071    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    17
RK0037    Zdeňka Procházková, Jílovice    2    17
RK0044    Lucie Šmídová, Hřibiny    2    17
RK0064    Vladimír Beran, Týniště    -4    17
RK0091    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    -1    15
RK0009    Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O.    8    14
RK0031    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    8    14

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0049    Josef Ficenec, Dobruška                           5      14
RK0039    Ladislav Procházka st., Jílovice    5    14
RK0020    Josef Plachetka, Houdkovice    2    14
RK0056    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    -1    14
RK0045    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    -1    14
RK0014    Miroslav Charvát, Čestice    0    12
RK0083    Pavel Konvalinka, Vamberk    2    11
RK0004    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    11
RK0026    Ludmila Dohnálková, Rychnov    -1    11
RK0011    Renata Holubářová, Slatina    0    9

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0050    Miloslav Hofman, Dobruška    8    8
RK0036    Dominik Hellinger, Dobruška    -7    8
RK0012    Jan Charvát, Čestice    0    6
RK0076    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    0    6
RK0093    Pavel Marek, Javornice    -1    6
RK0042    Petr Hellinger, Dobruška    2    5
RK0067    Lukáš Jech, Semily    -1    5
RK0007    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    -10    5
RK0016    Josef Hanyk, Vamberk    0    3
RK0075    Jiří Vyšehrad, Týniště    0    3

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 98. místo)
RK0077    Jiří Vyšehrad ml., Týniště                           0         3
RK0086    Věra Kubcová, Rychnov    0    2
RK0087    Oldřich Kubec, Rychnov    0    2
RK0029    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    -1    2
RK0003    Lukáš Spáčil, Ostrava    -1    2
RK0098    Jiří Sršeň, Týniště    0    1
RK0025    Miloš Dohnálek, Rychnov    -4    -10
RK0055    Roman Izák, Opočno    -7    -16

Výsledky zápasů 7. kola

1. Kratonohy – Týniště        3:1          1
2. Častolovice – Dvůr Král. B        6:0         1
3. Opočno –  Deštné        0:3         2
4. Přepychy – Dobruška B          1:3         2
5. Albrechtice – Vamberk       2:2        0
6. Černíkovice – Doudleby             3:2         1
7. Solnice – Rokytnice        1:2         2
8. Křivice – Kostelecká Lhota     1:0         1
9. Křovice – Dobruška C            0:0        0
10. Domašín – Č. Meziříčí B          2:1         1

Supertrefa: V 10 zápasech padlo 33 branek.

Autor: Redakce

4.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení