Vedoucí Vamberk B stihl nastřílet pět gólů za poločas

Rychnovsko - Všechna mužstva z horní poloviny tabulky fotbalové okresní III. třídy vyhrála. Vedoucí rezerva Vamberka ve druhé půli nasazela do sítě Lukavice pět gólů.

19.4.2010

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Okresní III. třída

Javornice – Domašín 4:0
Branky: Ešpandr Lukáš 2, Bárta David, Koutský Stanislav. Rozhodčí: Valášek. Diváků 40. ČK 0:1 (vyloučený nehlášen). Poločas: 2:0.

Labuť Rychnov – Křivice 2:0
Branky: Dapecí Pavel z penalty, Fröhde Stanislav. Rozhodčí: Špaček st., Špaček ml., Moravec. ŽK 0:2. Diváků 30. Poločas: 1:0. Bojovné utkání.

Přepychy B - Dobruška C 1:3
Branky: Jelen Jiří – Slavík Jiří 2, Vozdek Pavel. Rozhodčí: Charvát, Fišer. ŽK 3:2, ČK 1:0 (Čtvrtečka Lukáš). Diváků 80. Poločas: 0:2.

Kostelec B – Roveň 2:1
Branky: Mitana Roman 2 – Pavlišta Milan. R: Hradský. Diváků 60. ŽK 3:2. Poločas: 1:1.

Vamberk B – Lukavice 6:0
Branky: Sedláček Pavel z penalty, Horák Pavel, Potužník Pavel, Páral Radim, Hanyk Josef, Jindra Jaroslav. R: Knapek, Záliš, Veselík. Diváků 93. ŽK 3:3. Poločas: 1:0.

Doudleby B – Slatina 1:0
Branky: Kopsa Jan. R: Kohoutek. Diváků 97. Hráno bez karet. Poločas: 1:0.

1. Vamberk B 10 2 2 35:15 32
2. Labuť Rychnov 9 2 3 40:19 29
3. Javornice 8 0 6 34:21 24
4. Dobruška C 8 0 6 34:29 24
5. Kostelec B 7 2 5 25:21 23
6. Doudleby B 7 1 5 29:25 22