První rezerva Lípy nastřílela béčku Kostelecké Lhoty šest gólů, druhá Labuť nedala žádnou  šanci Čermné.

Lípa B – K. Lhota B 6:0

Fakta – branky: Doležal Luděk  2, Kopecký Stanislav  2, Brzokoupil Milan, Král Marcel.  Rozhodčí: Serbousek Petr – Jehlička František. ŽK: 5:1. ČK: 1:0 (Guldán Ladislav).  Diváci: 20. Poločas: 3:0.

Labuť RK – Čermná 5:1

Fakta – branky: Majer Stanislav, Kuchař Lubomír, Ehl Jiří, Matuška David, Horyna Libor – Absolon Jakub. Rozhodčí: Dostálek Miroslav. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Union Rokytnice – Domašín 1:2

Fakta – branky: Stašov Miroslav – Škalda Zdeněk, Moravec Václav. Rozhodčí: Fišer Jiří. ŽK: 2:0. Diváci: 20. Poločas: 0:0.

Olešnice –  Javornice B 2:0

Fakta – branky: Dohnanský Petr, Švorc Jan; Rozhodčí: Nedvídek Miroslav; ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.   (dr, mch)