Vedoucí dvojice nezaváhala

Rychnovsko - Okresní přebor II. třídy ve fotbale: Ve Žďáru padlo sedm gólů. Z těsné výhry se radovala Lukavice.

4.9.2017

Okresní přebor II. třídy ve fotbale: Ohnišov - Petrovice.Foto: Lenka Dragúňová

Nejvyšší okresní fotbalová soutěž nabídla fanouškům zápasy kompletního čtvrtého kola.

Vedoucí dvojice nezaváhala a udržela stoprocentní bodovou úspěšnost. Javornice vyhrála v Kostelecké Lhotě 5:0, i když od 57. minuty hrála bez vyloučeného Jakuba Kráčmera. Přepychy po třígólové výhře si odvezly všechny body z Černíkovic. Sedm branek padlo ve Žďáru nad Orlicí, kde se z těsné výhry radovali hosté z Lukavice.

Žďár - Lukavice 3:4
Fakta – branky: 25. Vacek Michal, 30. Kolář Bohuslav, 45. Kolář Bohuslav – 10., 15. a 75. Boško David, 83. Voltr Jan. Rozhodčí: Mucha Milan. ŽK: 6:2. ČK: 1:0 (85. Kolář Bohuslav). Diváci: 80. Poločas: 3:2.

Deštné - Borohrádek 5:0
Fakta – branky: 14., 30. a 81. Kříž Patrik, 61. Macháček Lukáš, 70. Kulhavý David. Rozhodčí: Špaček Ladislav. ŽK: 3:3. Diváci: 20. Poločas: 2:0.

Ohnišov - Petrovice 2:3
Fakta – branky: 26. Práza David, 80. Tulej Tomáš – 10. Lukášek Miroslav, 32. Maršík Jaroslav, 36. Maleček Tomáš. Rozhodčí: Špaček Ladislav. ŽK: 0:2. Diváci: 65. Poločas: 1:3.

Křivice - Rokytnice 5:1
Fakta – branky: 12. Kočí Michal, 20. Poláček, 40. Lochman Petr, 56. Lochman Jan, David 59. Štěpán Lukáš – 44. Stoklas Jakub. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav. ŽK: 0:0: Diváci: 55. Poločas: 3:1.

Zdelov - Kostelec B 3:1
Fakta – branky: 16. Hurdálek Tomáš, 35. Novák Tomáš, 46. Dostálek Richard – 65. Hochmann Miroslav. Rozhodčí: Jindáček Milan – Vrána Jan. ŽK: 2:2. Diváci: 86. Poločas: 2:0.

Černíkovice - Přepychy 0:3
Fakta – branky: 9. a 90. Tomín Martin, 75. Blažej Michal. Rozhodčí: Jedlička Martin – Jedlinský Miroslav, Halamka Jakub. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1

K. Lhota - Javornice 0:5
Fakta – branky: 22. Resl Jakub, 32. Krejčí Adam, 45. Kovaříček Josef, 68. a 87. Bárta Jan. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Prokeš Jiří, Nosek Martin. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (57. Kráčmer Jakub). Diváci: 100. Poločas: 0:3.

Kam za zábavou? Dejte o sobě vědět

Situace spjatá se silným větrem na Královéhradecku.

Derecho znásobilo škody

Režisér Strach oceněn na festivalu komedie, za Anděla Páně má dvě ceny

Východní Čechy, Nové Město nad Metují - 39. Festival české filmové a televizní komedie ovládly filmy Anděl Páně 2 a Bezva ženská na krku. Vyhlášení a předání cen se uskutečnilo včera v Kině 70, kde slavnostním večerem provázel moderátor Michal Jančařík.

Končí termín přihlášek na sváteční klání v Rychnově

Rychnov nad Kněžnou - Tělocvičná jednota Sokol Rychnov nad Kněžnou pořádá ve sváteční čtvrtek 28. září druhý ročník „Amatérského nohejbalového turnaje trojic“.

Ve znamení chilli aneb „Někdo to rád ostré“

Hradec Králové - Až do pozdního sobotního večera patřilo letní kino Širák všem milovníkům chilli, dobrého jídla a dobré muziky. Už podruhé se tady konal „Chilli festival Mechov vol. 2.“

Vlček čtyřmi góly „rozsápal“ beránky z Domašína

Rychnovsko - OP IV. třídy: V šestém kole nejnižší okresní fotbalové soutěže vedoucí rezerva Lípy nad Orlicí vyhrála v Domašíně, když všechny čtyři góly zaznamenal Jiří Vlček.